18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daj skosztować

~Angel • 2018-12-19, 20:40
Magiczna zmiana smaku :lol:


Wiewór

2018-12-21, 10:31
Adae napisał/a:

Polacy sa najbardziej jednolitym narodem w Europie.


Hahahaha. Teraz to doj***łeś. Polska jest jednym z największy tygli genetycznych na świecie. Marzy się koledze czysta rasa panów, co? :D
Niestety cię zmartwię. "czystości" genetycznej wg. twojej definicji w Polsce tyle co u bezpańskiego kundla.
W czasie komuny trochę się zmieniło bo wiadomo, że granice były zamknięte ale czym jest 50 lat izolacji na przestrzeni wieków?
Jakbyś chodził na historię to byś się dowiedział ile było wojen na polskiej ziemi. Przechodziły przez nas armie od lewej do prawej. Od dołu do góry. W każdym k***a kierunku.
Dodatkowo należy zauważyć, że Polska leży w samym środku Europy i od dawien dawna jest jednym wielką centralą handlową w każdym kierunku świata.

Jakbyś sobie zrobił badania genetyczne to pewnie się okaże, że masz trochę genów jakiegoś mbwete małpoluda, hindusa, kitajca, kacapa, wikinga, francuza, germańskiego oprawcy i ch*j wie kogo jeszcze.

To jest bardzo dobre zjawisko bo im więcej unikalnych genów tym lepiej.
ch*jowo jest np. w UK. Teraz im się to zmienia bo zwożą do siebie ch*j wiec co ale przez tysiąclecia byli odizolowani czego skutki widać do dzisiaj - rude pokurcze z krzywymi zębami. Ryże laski wyglądające jak ogolony orangutan. Wszyscy wyglądają jakby byli zasuszeni przez gruźlice. Ale tak to się dzieje jak przez setki lat stosujesz chów wsobny - pie**olisz kuzynki, siostry itp.

Polska to jeden wielki tygiel kulturowy czego dowodem jest nasz kuchnia. Nie mamy zbyt wiele oryginalnych potraw. Nasza kuchnia to jedna wielka mieszanka potraw z całej Europy.

Adae

2018-12-21, 20:10
Slaby trolling cipeuszu, rozj***les sie po forum jak murzyn na twojej starej, a ja po prostu wrzucilem fakty. Kundle z zachodu moga zazdroscic.

Arles.

2018-12-21, 21:45
Czysta genetycznie odpowiedź czystego genetycznie polaka na poziomie, normalnie duma czystej genetycznie wielkiej Polski.

hopsasa

2018-12-21, 21:56
co to za nuta?

edit: juz znalazlem Blu Cantrell - Breathe

syska

2018-12-22, 04:57
Baza wirusów została zaktualizowana

Wiewór

2018-12-23, 21:19
Adae napisał/a:

Slaby trolling cipeuszu, rozj***les sie po forum jak murzyn na twojej starej, a ja po prostu wrzucilem fakty. Kundle z zachodu moga zazdroscic.


Idź sobie porob sighaje pod portret fuhrera i nie wk***iaj mnie więcej swoim brakiem wiedzy naziolku.

Adae

2018-12-30, 23:08
Abraxus napisał/a:


Idź sobie porob sighaje pod portret fuhrera i nie wk***iaj mnie więcej swoim brakiem wiedzy naziolku.

Jeszcze slabiej niz poprzednio.

Nastepnym razem ogranicz sie do ad hominem, bo wiedze wrzucilem razem ze zrodlem, przedstawiajaca najbardziej kompletne zestawienie wiedzy na temat etnicznosci w Europie.

To nie moja wina, ze Polacy nie lubia sie mieszac z innymi rasami. Walcz walcz walcz, moze kiedys sie to zmieni, ale chyba szybciej ludzie sie zbuntuja przeciwko propagandzie.