18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daj rybie wędkę a będzie głodna czy jakoś

~Velture • 2023-06-30, 16:34
Tam to się umieją bawić a nie to co u nas gdzie za 2 dni 3/4 zaścianka poleci grzecznie dać na tacę i w nocy pod kołderką aby pan buk nie widział. :hitler:


Szary_Jeleń

2023-06-30, 22:38
Tam trzeba wprowadzić stan wojenny.

metyoo

2023-06-30, 22:48
Heliar napisał/a:

Bo jebnę hahahahaha jakie rodziny??? Ich żony, matki, córki i pędraki, gnieżdżą się w milionowych obozach dla uchodźców. Tam jest już nie 3 ale 4 świat, "inżynierom" przez myśl nawet nie przeleciało, co się z nimi dzieje.



o czym ty pie**olisz? jakie obozy? to, co siedzi w obozach to nic do czarnego i beżowego sk***ysyństwa zamieszkującego legalnie i pełnoprawnych obywateli! dekady kolonializmu teraz wychodzą im bokiem, bo to co niegdyś było niewolnikiem z czasem stało się pełnoprawnym obywatelem. ta ich "wolność,równość i braterstwo" to podstawa tych rozpie**oli z byle okazji :D

kamuha

2023-06-30, 23:52
Black_Hole napisał/a:

mam nadzieje ze tacy jak oni albo chociaz upaincy w tej dekadzie ubogacą ten zawszony katolski polski k***idołek.



Gowno nas obchodzi na co masz nadzieję.

Idz byc ojkfobem gdzie indziej.

Cipczan

2023-07-01, 08:13
0dbytBiskupa napisał/a:

Słupsk 1998, Przemek Czaja.
Tak, my też umiemy się bawić i to bez Arabów. Poszukajcie sobie, bo widzę, że wielu z was nigdy o tym nie słyszało.



Prawda, tylko u nas co 30 lat a tam co 30 sekund.

dmnunited

2023-07-01, 18:25
metyoo napisał/a:

o czym ty pie**olisz? jakie obozy? to, co siedzi w obozach to nic do czarnego i beżowego sk***ysyństwa zamieszkującego legalnie i pełnoprawnych obywateli! dekady kolonializmu teraz wychodzą im bokiem, bo to co niegdyś było niewolnikiem z czasem stało się pełnoprawnym obywatelem. ta ich "wolność,równość i braterstwo" to podstawa tych rozpie**oli z byle okazji



W dupie był gówno widział i teraz pie**oli farmazony.

0dbytBiskupa

2023-07-02, 12:09
kamuha napisał/a:

Gowno nas obchodzi na co masz nadzieję.
Idz byc ojkfobem gdzie indziej.


Słowo ojkofob pierwszy raz usłyszałem od Kaczyńskiego i od razu zostałem ojkofobem. Bo wstyd mi, że należę do narodu, który wydał z siebie takie idywiduum jak Prezes JK.

slipspln

2023-07-02, 14:04
tam nawet słoń sie ich boi xs