18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daft Punk na gitarowo.

Koniec Świata • 2013-01-14, 01:48
3 Covery Daft Punk w wersji gitarowej.

2:15 Around the World - ogień z dupy :zielonakula:


gandzik

2013-01-14, 22:50
Muzyka elektroniczna to G Ó W N O które w żaden sposób NIE wpłynęło na rozwój muzyki rozrywkowej popychając go w dobrym kierunku!
Ja sam gram na gitarze (basie) i mam do czego porównać tego kolesia. oczywiście ma umiejętności, tego mu nie ujmuje ale to co tutaj pokazał to było nuta w nuta odtworzenie melodii oryginału i tyle...

A tym wszystkim moralizującym lamusom którzy mówią rzeczy typu "jak krytykujesz to sam lepiej zagraj "albo "hejtujesz go bo mu zazdrościsz" mówię stanowcze: SKLEJ WARY p*zdO, nie znasz się na grze na gitarze to powiedz czy Ci się podoba czy nie, wyraź tylko opinie, a nie kłóć się z każdym dlatego że ktoś skrytykuje tego gościa.

Te...........ed

2013-01-14, 22:54
Cytat:

Żadna filozofia zagrać poprawnie ch*jowe kawałki . Tyle w temacie



Masz kolego najprawdopodobniej dupne pojęcie u muzyce. Nie sztuka utwór po prostu zagrać, sztuka zagrać poprawnie.

Al-Bundy

2013-01-15, 01:27
@gandzik

nie czaje ograniczonych ludzi którzy twierdzą, że muzyka "elektroniczna" (nie ma takiego stylu muzycznego) nie jest prawdziwą muzyką. Bo co? bo może komputer sam to robi a człowiek sobie siedzi kliknie myszą 2 razy i jest?

dla zatwardziałych głów przeszukajcie internet w poszukiwaniu wyglądu studiów waszych idoli. zdziwicie się ile tam jest elektronicznego sprzętu. a co gorsza mastering przy użycu miksera z komputerem... to się w głowie nie mieści.
a teraz jeszcze coś: wielu gitarzystów nawet na livie używa efektorów, małych elektronicznych cudeniek dodających nieco smaku.

lubie parę gitarowych kawałków ale generalnie ch*j mnie obchodzą chwyty, gitarki, perksje, materiały z jakiego są zrobione. prawda jest jedna jak ktoś jest ch*jowym grajkiem to może mieć nawet gitare Jimiego Hendrixa a i tak to mu gówno da. może odsłuchiwaś swoich wypocin na głośnikach Nautilusa w poszukiwaniu tego właśnie brzmienia.

a tak BTW GANDZIK nie dziwie ci się że jesteś tak rozgoryczony i odpowiedz na pytanie jako basista: JAK TO JEST BYĆ ZAWSZE W TLE?

Adulka

2013-01-15, 01:38
w majtkach zimno, tu macie ugień z dupy:

We...........rs

2013-01-15, 13:10
Cytat:

A tym wszystkim moralizującym lamusom którzy mówią rzeczy typu "jak krytykujesz to sam lepiej zagraj "albo "hejtujesz go bo mu zazdrościsz" mówię stanowcze: SKLEJ WARY p*zdO, nie znasz się na grze na gitarze to powiedz czy Ci się podoba czy nie, wyraź tylko opinie, a nie kłóć się z każdym dlatego że ktoś skrytykuje tego gościa.



Skoro
Cytat:

SKLEJ WARY p*zdO

kierujesz do osób nie znających się na muzyce Rockowej itp. To się pytam, PO JAKI CH*J k***A udzielasz się na temat muzyki elektronicznej? Gówno wiesz i gówno widziałeś! By zagrać jakąś melodie na gitarze elektrycznej bądź basowej potrzeba znać(o ile się nie mylę) akordy i umieć zajebiście grac na danym instrumencie, resztę zrobi za ciebie sam instrument... A by zrobić identyczny dźwięk gitary basowej lub elektrycznej na kompie trzeba się na prawdę dużo napie**olić z tym, potem to skleić w całość i do tego musi to jeszcze jakoś brzmieć.

Wiec jak uważasz że każda muzyka elektroniczna jest ch*jowa bo na oglądałeś się VIVY i MTV to Wypie**alaj z sadola grac na tej swojej pie**olonej gitarze i nie wpieniaj ludzi...

Al-Bundy, A oto i Twoje zdjęcia:

Headhunterz:



Armin Van Buuren:



No i Deadmau5:






I niech mi teraz ktoś napisze, że tworzenie muzyki elektronicznej jest tylko klikaniem myszy w komputerze -.-

gandzik

2013-01-15, 14:50
Al-Bundy napisał/a:

a tak BTW GANDZIK nie dziwie ci się że jesteś tak rozgoryczony i odpowiedz na pytanie jako basista: JAK TO JEST BYĆ ZAWSZE W TLE?



Nie ważne gdzie się gra, ale kto z zespołu napisał wykonywany utwór.

Koniec Świata

2013-01-15, 17:32
gandzik napisał/a:

Muzyka elektroniczna to G Ó W N O które w żaden sposób NIE wpłynęło na rozwój muzyki rozrywkowej popychając go w dobrym kierunku!
Ja sam gram na gitarze (basie) i mam do czego porównać tego kolesia. oczywiście ma umiejętności, tego mu nie ujmuje ale to co tutaj pokazał to było nuta w nuta odtworzenie melodii oryginału i tyle...

A tym wszystkim moralizującym lamusom którzy mówią rzeczy typu "jak krytykujesz to sam lepiej zagraj "albo "hejtujesz go bo mu zazdrościsz" mówię stanowcze: SKLEJ WARY p*zdO, nie znasz się na grze na gitarze to powiedz czy Ci się podoba czy nie, wyraź tylko opinie, a nie kłóć się z każdym dlatego że ktoś skrytykuje tego gościa.



Ja gram na gitarze, słucham trochę muzyki elektronicznej i jak najbardziej podoba mi się jak ktoś potrafi ciekawie zagrać coś z kanonu muzyki elektronicznej na gitarze. Koleś dobrze to zagrał i nie zmieni tego żadne pie**olenie. To nie jest jakaś, k***a, awangarda, tylko dobrze zagrany cover i tyle.

Nie zgodzę się na idiotyczne stwierdzenie, że muzyka elektroniczna to gówno. Odmian tego rodzaju muzyki jest tyle, że głupie jest wrzucenie wszystkiego do jednego worka. Depeche Mode, Bjork, Alphaville, Daft Punk, Portishead, Massive Attack, The Prodigy, Kraftwerk i oczywiście Gary Numan to przykłady wykonawców, których lubię mniej lub bardziej. Ich muzyka jest po prostu dobra.

Gary Numan - Cars (1979)



Gary Numan - Berserker (1984)

gandzik

2013-01-15, 22:14
dalej twierdze że muzyka elektroniczna to gówno i jedyne dobre elementy tej muzyki przeniknęły do niej z innych gatunków.

Koniec Świata

2013-01-15, 22:28
@up

Masz prawo mieć swoje zdanie. Szkoda tylko, że jest skrajne i fanatyczne.