18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dachowanie

jaccqu • 2013-11-14, 18:02
Witam, pierwszy temat :) . Dzisiaj w Białymstoku miał miejsce wypadek :
Cytat:

Według świadków radiowóz ul. Kaczorowskiego. Z ul. Waszyngtona wyjechała taksówka. Kierowca nie zdążył wyhamować. Samochód policyjny dachował.







Trochę siniaków, nic poważniejszego ;)

Kadan

2013-11-15, 09:07
"No to co wzywamy Policje czy załatwiamy to między sobą ?" :amused:

sidian

2013-11-15, 09:20
Przynajmniej policja była błyskawicznie na miejscu wypadku.

stasio1978

2013-11-15, 10:43
Pies jak wiadomo..."się wyliże"

ran.dom.setup

2013-11-15, 10:54
a prawda taka ze ch*ja uwazali na drodze. pewnie sie zagapil i przyj***l w cos a teraz wala scieme..

JURIJ_77

2013-11-15, 11:41
ran.dom.setup napisał/a:

a prawda taka ze ch*ja uwazali na drodze. pewnie sie zagapil i przyj***l w cos a teraz wala scieme..




typowy JP 45% ... ale czego oczekiwać po gimnazjum. Radiowóz wjechał na bombach na skrzyżowanie i dodatkowo miał zielone światło. Złotówiarz skręcał na warunkowej strzałce i wymusił pierwszeństwo.


jaccqu napisał/a:

Trochę siniaków, nic poważniejszego ;)




wg info mojego kolegi (który swoją drogą jest na jednym ze zdjęć) policjant i policjantka odwiezieni do szpitala - krwi na miejscu było bardzo dużo.


Cytat:

Pies jak wiadomo..."się wyliże"



Mam nadzieję, że tej taksiarskiej k***ie dostanie się nieźle po dupie - już od dawna wożą się po mieście "wyżej sram niż dupę mam".


mecek napisał/a:

Coś jebie ŚLEDZIEM... a no tak Śledziochówka :P




nie urodziłem się w Białymstoku i z niego nie pochodzę, ale muszę to napisać ... kolega z uŁomży patrzę? Powiedz mi - o której odjeżdża pociąg pospieszny relacji Łomża Zachodnia - Warszawa Centralna? Prawda jest taka, że Mazowsze Was nie chce, a Podlasie Was się wstydzi ... a śledziem to capią ku*asy obu twoich tatusiów. W Białymstoku przynajmniej wiedzą co z ciapkami się robi, nie bujają się oni jak po uŁomży i nie dymają panienek. Śmiejesz się z tamtejszego akcentu starych ludzi? Posłuchaj przemówień Piłsudskiego i też się pośmiej - przecież to też śledź jak ch*j.

GranatPL

2013-11-15, 14:26
Panowie otrzymają premię za błyskawiczne przybycie na miejsce zdarzenia.

mario_997

2013-11-15, 14:59
Największa szkoda ze nie trafiło na "harda" :D

If u know what i mean :> :evil:

artur_sz13

2013-11-15, 16:27
JURIJ_77 napisał/a:



nie urodziłem się w Białymstoku i z niego nie pochodzę, ale muszę to napisać ... kolega z uŁomży patrzę? Powiedz mi - o której odjeżdża pociąg pospieszny relacji Łomża Zachodnia - Warszawa Centralna? Prawda jest taka, że Mazowsze Was nie chce, a Podlasie Was się wstydzi ... a śledziem to capią ku*asy obu twoich tatusiów. W Białymstoku przynajmniej wiedzą co z ciapkami się robi, nie bujają się oni jak po uŁomży i nie dymają panienek. Śmiejesz się z tamtejszego akcentu starych ludzi? Posłuchaj przemówień Piłsudskiego i też się pośmiej - przecież to też śledź jak ch*j.



A kto DLA ciebie powiedział że on jest z Łomży? Podpisu nie ma skąd jest a że w Białymstoku śledziują to cała Polska wie więc nie musiał to być nikt z Łomży

Co do zaznaczonego jak masz takie wspomnienia odnośnie tatusiów to tylko DLA ciebie współczuć

Tyle w temacie. Wielki obrońca Białegostoku, dawno było jak jeden śledź przy okazji pojazdu po żonie Hindusa powiedział żeby razem z nim Białystok opuścili wszyscy nierodowici Białostoczanie?

A co do pociągu to przyjedź sprawdź tylko nie bierz pieniędzy i jedzenia na drogę ;) zobaczymy co będzie pierwsze czy umrzesz z głodu czy wybdują dworzec kolejowy;D

Ps: Ja się nie prosiłem o to żeby być w woj. podlaskim. Jedyny pożytek z tego taki że funduszy unijnych ludzie dostają więcej niż jakby byli w woj, mazowieckim i tylko to się opłaca bo kasy Łomża jako miasto i tak całe gówno dostaje

EDIT: Mecek dnia 2013-10-22, 15:37
Tematt: Piwo w Syberii
Cytat:

w Suwałkach też tak mamy ;P


Z niego taki sam Łomżyniak jak z ciebie. Macie obaj DLA siebie dużo do powiedzenia bo Suwalki jeszcze gorzej śledziują jak Białystok

mlnz6z

2013-11-15, 23:27
Na pewno jechał 50km/h i w reakcji około 1s wyhamował do niecałych 15km/h i dopiero wtedy skoziołkował na kępie.

sorra18

2013-11-17, 00:07
Za suke na plecach zawsze piwo