18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dachowanie audi

pazuzu • 2023-03-30, 18:08
Naj***ny 42 latek w Puchaczowie nie wyrobił się na zakręcie. Kierowcy nic się nie stało, badanie na alko wykazało 2,7 promila


turor

2023-03-30, 21:44
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Radze wrócić do podstawówki i po ślaczkach przypomnieć sobie jak wyglada "0"
I reszcie którzy mu piwko postawili.



Taki nasz, swojski, sadolowy prof Miodek :)

Vinyard

2023-03-30, 21:59
mwaski napisał/a:

W tym przypadku powiedzenie "cztery zera i piąte za kółkiem" sprawdziło się w 100%



W tym przypadku piąte było 2,7 a nie 0 :)

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-30, 22:56
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Radze wrócić do podstawówki i po ślaczkach przypomnieć sobie jak wyglada "0"
I reszcie którzy mu piwko postawili.



Cztery zera dla frajera i ch*j

jaks0n

2023-03-30, 23:52
Gamonn1 napisał/a:

Gość latał jak szmata po kabinie auta, na koniec wyleciał prawie przez szybę pasażera i nic, żyje. Wiem alkohol rozluźnia i pijany nie za bardzo rozumie co się dzieje. Ale piwo dla niego, że usunął się z dróg publicznych nie raniąc nikogo.



Piwo za spostrzegawczość :)

kocur

2023-03-31, 00:00
Nie mógł zaj***ć w drzewo ? Zdechłby, nikomu by krzywdy nie zrobił, a i jednego chwasta ziemia mniej by nosiła.

PutinToSmiec

2023-03-31, 00:04
Hehe .. to pewnie jak wsiadał do auta to miał ze 3.5 promila . Heheh też czesto naj***ny jezdze ale tak 2 promile to max bo powyzej to fantazja czlowieka zaczyna ponosić xD

remi1982 napisał/a:

2,7 promila? j***ny amator.U mnie 5 to standard A tak poważnie, to ch*j w dupe każdej k***ie która siada za kółko po wypiciu.



W UK mozna 3 piwka walnąc i jedziesz na legalu . Nikt nikogo nie zabija i nie powoduje wypadków z tego powodu .. problemem nie jest alkohol ale głupie polusy .

Wari

2023-03-31, 06:42
Gamonn1 napisał/a:

Gość latał jak szmata po kabinie auta, na koniec wyleciał prawie przez szybę pasażera i nic, żyje. Wiem alkohol rozluźnia i pijany nie za bardzo rozumie co się dzieje. Ale piwo dla niego, że usunął się z dróg publicznych nie raniąc nikogo.



Byś jechał z naprzeciwka w odpowiednim momencie to ciebie też by usunął z tej drogi .

htp

2023-03-31, 15:40
~DMT napisał/a:

Wymyśliłem właśnie kolejne, adekwatne do sytuacji:
"Nie wsiadaj za kółko, gdy nie masz trzech zer, bo skończysz pod celą, jako zwykły cwe*..."
To jest piękne hasło na kampanie społeczną, a nie k***a jakieś "Piłeś? Nie jedź!"



Nie piłeś? Napij się!

TRQPL

2023-03-31, 20:45
Kriski napisał/a:

Mam lepsze: Pijesz, nie jedź, za dużo się rozlewa.



Mam jeszcze lepaze:
* Piłeś nie jedź zostań i pij dalej'

No...........95

2023-03-31, 21:31
Matt napisał/a:

A ja to bym sp***olil.
Auto postawione na kołach, może by jeszcze ujechalo.



Co wy macie z tym uciekaniem z samochodu. Przecież po rejestracji was znajdą.

kzf

2023-04-02, 21:31
O popatrz, Audi nie wyrobiło się na łuku. Cóż za niesamowity spektakl. Kto by się spodziewał, że autem z silnikiem przykręconym do zderzaka trzeba na takim łuku redukować prędkość do 30, bo się skończy, jak ten na filmie, nawet bez dodatkowej chemii we krwi :kawa: