18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Da silva na mieście

Barnellini • 2020-09-27, 21:53
Kolejne świetnie zastosowanie dla trytytek. Całkiem cywilizowana kara jak na ich standardy. Tekst na kartce mówi " Już nigdy nie będę kraść". :D


piterzaut

2020-09-27, 22:03
W Dasilvowie ogłoszono moratorium na deskowanie. A u nas kiedyś też takie coś stosowali, to się nazywało pręgierz.

Pralpunkt

2020-09-27, 22:55
Pewnie mamy tu prawnika jakiegoś
Jaka kara za przypięcie kolesia w centrum miasta trytytkami? Z napisem co zrobił?
W Polsce?
Mam paru złodzieji i jak tylko zawiasy to pie**ole robię to

piterzaut

2020-09-28, 01:10
Pralpunkt napisał/a:

Pewnie mamy tu prawnika jakiegoś
Jaka kara za przypięcie kolesia w centrum miasta trytytkami? Z napisem co zrobił?
W Polsce?
Mam paru złodzieji i jak tylko zawiasy to pie**ole robię to



Tak tylko trochę się historią interesuję, zwłaszcza jej hardkorowymi aspektami. Ten z trytytkami to wersja light. Stanie pod pręgierzem wiązało się z tym, że często najpierw kat potraktował delikwenta pejczem, gorącym żelazem lub innym narzędziem"pieszcoty", potem pastwiła się gawiedź. Można było oberwać zgniłym jajcem, itp. atrakcjami. Nasi przodkowie mieli naprawdę ogromną inwencję twórczą w karaniu niepokornych obywateli. Niejeden opis egzekucji mógłby trafić na Sadola. Teraz to by się czasem przydało.

RYHOO

2020-09-28, 01:22
Bez dechy i maczety nie ma pokuty. Teqrwiszcza mają to zapisane w dna

castagir

2020-09-28, 08:41
I to jest chyba najsprawiedliwsza kara za kradzież czy inne drobne przestępstwa.
Tak powinni i u nas robić. Wystawić typa na hańbę w okolicy jego zamieszkania z tabliczką na szyi za co został ukarany. Typ nie będzie mieć normalnego życia już w tej okolicy i rodzina również będzie się wstydzić - zdecydowanie skuteczniejsza kara niż fundowanie nierobowi wielomiesięcznych wakacji na koszt podatników.

puchoc

2020-09-28, 17:29
Tyle sadoli a nikt nie zauważył że ta niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca kara jest wyrafinowana i podwójnie ukarze gościa. Raz to w oczywisty pokrył się hańbą.
Dwa i bardziej okrutna strona tej kary. Dobrze zaciśnięte trytki spowodowały brak ukrwienia od łokcia w dół. Czyli co prawda nie maczetą ale łapki polecą. I to niestety na koszt podatnika :(

Olisadebe

2020-09-29, 18:54

Pralpunkt napisał/a:

Pewnie mamy tu prawnika jakiegoś
Jaka kara za przypięcie kolesia w centrum miasta trytytkami? Z napisem co zrobił?
W Polsce?
Mam paru złodzieji i jak tylko zawiasy to pie**ole robię to



W USA co raz częściej sędziowie dają kary,że masz chodzić cały dzień po ulicy z napisem co zrobiłeś,gdzieś w tv widziałem.

Prawnik powie ci jakie prawo w tej kwestii przegłosowali politycy.Jak przegłosują na wiejskiej że ma obciągnąć cyganowi,to papuga potwierdzi.