18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Da się

Kriski • 2022-02-19, 14:30
Toyotą w górę



Jeepem z powrotem


dżonyłojlker

2022-02-19, 20:49
xXx5226 napisał/a:

Jak mam obstawiać to ten sam tekst rzucił twój stary na widok kondomów i przez to wszyscy musimy się męczyć z Tobą.



pro_avenger napisał/a:

Obstawione to miała twoja matka dziury czarnymi ku*asami mulacie.



W piśmie napisano: i p*zdocyklista stanie przeciw p*zdocykliście i będą obrażać matki swoje, a ich p*zdorynki rdzą się pokryją i sąsiedzi ich z ulga odetchną.

radek225

2022-02-19, 21:36
Maras0803 napisał/a:

To dawaj tym jeepem 250km/h po autostradzie... Po ch*j porównywać SUV-y z terenówkami?



Bo SUV to nieudana imitacja terenówki. Wygląda pokracznie, zajmuje w ch*j miejsca na parkingu. Zamiast SUVa wolałbym kupić jakiegoś sedana, co się prezentuje, a nie napompowaną wydmuszkę o gracji i prezencji Geslerowej, Wellmanowej albo Grycanki.

baronturbina

2022-02-19, 21:49
Maras0803 napisał/a:

To dawaj tym jeepem 250km/h po autostradzie... Po ch*j porównywać SUV-y z terenówkami?


Po ch*j to krasnal ma brodę.

Behemot

2022-02-19, 23:20
radek225 napisał/a:

Bo SUV to nieudana imitacja terenówki. Wygląda pokracznie, zajmuje w ch*j miejsca na parkingu. Zamiast SUVa wolałbym kupić jakiegoś sedana, co się prezentuje, a nie napompowaną wydmuszkę o gracji i prezencji Geslerowej, Wellmanowej albo Grycanki.



ch*ja się znasz w takim razie na autach , SUV to nie van , ani nie crossover, SUV to hybryda terenówki (rama, tylny most, reduktor, podwyzszone zawieszenie) z osobówką (kombiakiem), SUV to auto które ma sobie radzić w LEKKIM terenie i dobrze na szosie, zwłaszcza w głębokim śniegu (do 40cm), pozatym z każdego SUVa można zrobić terenówkę (przez instalację gotowych kitów, mody, "zmoty" (przekładki podzespołów od innych aut), zaś nie z każdej terenówki zrobisz auto szosowe (za miękkie zawiasy).

A twój sedan jest j***ną imitacją limuzyny dla biedusów.

kocur

2022-02-20, 00:05
Zbysław napisał/a:

Mam pytanie
ale po co?



to sie nazywa hobby, pasja. ty jestes przegrywem, nie rozumiesz tego. do twojej starej nawet to doszlo jak doszedlem jej na pysk.

Angevil

2022-02-20, 02:03
Jestem tu od 13 lat
Byłbym w top10 gdyby dało się dać gówno zamiast piwa.
Piwo natomiast klikam od święta...

baronturbina

2022-02-20, 03:09
Behemot napisał/a:

ch*ja się znasz w takim razie na autach , SUV to nie van , ani nie crossover, SUV to hybryda terenówki (rama, tylny most, reduktor, podwyzszone zawieszenie) z osobówką (kombiakiem), SUV to auto które ma sobie radzić w LEKKIM terenie i dobrze na szosie, zwłaszcza w głębokim śniegu (do 40cm), pozatym z każdego SUVa można zrobić terenówkę (przez instalację gotowych kitów, mody, "zmoty" (przekładki podzespołów od innych aut), zaś nie z każdej terenówki zrobisz auto szosowe (za miękkie zawiasy).
A twój sedan jest j***ną imitacją limuzyny dla biedusów.


No. Hybryda jak Dacia Duster. Słuchaj chłopcze, nie wiem jak na Podlasiu macie…. Wpisz sobie, w necie, w Google „SUV” i zauważ ze seicento tez do lasu po bimber tez wjedziesz.
Tuningujesz fury pod remizę?

McQurwa

2022-02-20, 09:13
Zbysław napisał/a:

Mam pytanie
ale po co?



Codziennie droga do pracy i z powrotem

Olashenco

2022-02-20, 13:10
Sądząc po ilości piw myślałem że się wypie**olą. Co Wy ludzie nigdy nie widzieliście terenowego samochodu czy co

baronturbina

2022-02-20, 13:35
Olashenco napisał/a:

Sądząc po ilości piw myślałem że się wypie**olą. Co Wy ludzie nigdy nie widzieliście terenowego samochodu czy co


Jak nauczysz się po polsku pisać…. Wtedy i tylko wtedy dawaj glos.

CamilloSanti

2022-02-21, 10:55
pro_avenger napisał/a:

A na h*j to tu?



Na ch*j to sie po pijaku twoja stara nadziala i tak powstał czokapik.