18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Da się? Da się.

~Velture • 2018-09-05, 07:52
k***a mać bez kitu albo baba albo 70+ dziadek...
Sam dźwięk mnie boli od patrzenia :roll:

Bez jaj i na poważnie - po pijaku sebusie by dali radę.

tigerqaz

2018-09-05, 21:10
Zupełnie jak mój sąsiad. Dzięki swojej jeździe ma po metr miejsca na parkingu wokół swojego złotego seicento. Każdorazowe otwarcie drzwi jego oraz jego żony, kończy się głośnym jebnięciem w za blisko zaparkowane auto. :D Nieświadomi parkujący koło nich mają dużo wizyt u blacharzy...

Dodam jeszcze, że po każdym powrocie z wypadów poza swoje miejsce żerowania, wracają z nowymi nabytkami w postaci rys i obić na bolidzie. Dziadek ma koło 80 i słyszałem że ma zamiar nabyć nowe auto Fiata Pandę :P

~Velture

2018-09-05, 22:00
tigerqaz napisał/a:

Zupełnie jak mój sąsiad. Dzięki swojej jeździe ma po metr miejsca na parkingu wokół swojego złotego seicento. Każdorazowe otwarcie drzwi jego oraz jego żony, kończy się głośnym jebnięciem w za blisko zaparkowane auto. :D Nieświadomi parkujący koło nich mają dużo wizyt u blacharzy...

Dodam jeszcze, że po każdym powrocie z wypadów poza swoje miejsce żerowania, wracają z nowymi nabytkami w postaci rys i obić na bolidzie. Dziadek ma koło 80 i słyszałem że ma zamiar nabyć nowe auto Fiata Pandę :P


Człowieku moja ciotka tak katuje sprzęgło, że jak musiałem ostatnio jej autem pojechać coś zrobić to k***a mać ja pie**olę.
Ja się śmieję, że koniec sprzęgła a auto ma ledwo 86k przebiegu. podjazd pod WZNIESIENIE to ona 5tyś obrotów i na półsprzęgle zapie**ala grubo.
Śmiałem się z tych filmików jak goście katowali sprzęgło a ona nie lepsza.

bartekmmm

2018-09-05, 22:53
Witamy nowego użytkownika internetu.

Kosmodysk

2018-09-06, 20:47
Tak mi się skojarzyło...

pekka satan

2018-09-06, 22:44
Skojarzyło mi się z typową gadką motywacyjną niejednego "guru" motywacyjnego, samorozwoju itp... "trzeba obrać sobie cel" :) Tak się w korpo realizuje cele :)