18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czysty "kociołek"

Leaf1 • 2013-04-23, 19:24
Takie rzeczy tylko w Polsce ....

kubaiks

2013-04-23, 19:27
Symbol trafny - "A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści"

kustoszpan

2013-04-23, 19:41
Pytanie.
Czy ta osoba konkretnie zabiła 45 osób i raniła całą tą masę ludzi?
Nie.

Wk***ia mnie ta propaganda nacjonalistyczna na siłę.
Żeby nie było nie porozumień, sam jestem nacjonalistą i patriotą, ale k***a ileż można. I jeszcze te grafiki a'la kwejk.
Ogarnijcie się, bo to zaczyna być tak ch*jowe, że aż śmieszne. A liścia, to mogę na pysk sprzedać jednemu z drugim"modnych patriotów".

Ork.Fajny

2013-04-23, 19:43
A jakiego wyroku się spodziewaliście...?
W tym kraju sędziami są ludzie którzy za tej k***y Kociołka byli sędziami i skazywali robotników i ludzi antykomunistycznych. W tym kraju rządzą ludzie którzy dostali władze od Jaruzelskiego bez walki na mocy jakiegoś układu(potocznie zwanego układem Jaruzelski-Geremek) w którym przysięgli że ochronią w tym kraju socjalizm i komunistów a prawo stworzyli sobie takie że nikt się nie przebije bez milionów złotych wyrzuconych w kampanię. W tym kraju służby tajne są przesycone dawnymi UBekami i SBkami. W tym kraju główne dowództwo Policji i Wojska to także komuniści dawnej epoki. W tym kraju akademicka elita to ludzie powiązani z komunizmem i mu przychylni, a przynajmniej ta humanistyczna część która zajmuję się "moralizowaniem". W tym kraju większość urzędników powyżej 50-tego roku życia to urzędnicy komunistyczni. W tym kraju wszystkie większe stacje TV i innego rodzaju media zostały założone przez komunistów a potem oddane w ręce ich marksistowskich dzieciaków.
W tym kraju jedyne co już można zrobić to zbuntować się i dosłownie parę tysięcy szubienic zgotować tym ludziom...

kustoszpan, nacjonalista...? To ma być argument że nie jesteś za komunistami? Hitler... To lewicowy nacjonalista któremu do komunizmu nie brakowało nic prócz zabijania klasowego zamiast rasowego.
Każdy komunista zasługuje na śmierć. Ich Biblia spisana przez Marksa&Engelsa mówi wprost o tym że śmierci należny się jakieś tam grupie ludzie, Engels sam pisał że nawet niektóre narody winny zostać zniszczone kosztem innych. A Leninowskich zbrodni i rzeczy które pisał to już raczej nie trzeba nawet wyjaśniać bo wszyscy wiemy że to zbrodniarz gorszy od Stalina.