18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czysta ciężarówka

maciej1988 • 2013-03-09, 13:26
Ładnie musiał się napracować żeby doprowadzić ją do takiego stanu...j***ny


BongMan

2013-03-09, 13:30
Niklowana albo chromowana. Wypolerujesz i błyszczy się jak psu jaja.

FrasQs

2013-03-09, 15:17
Póki co jest fajna,ciekawi mnie jednak czy kierowca z tyłu byłby równie zadowolony gdyby słońce świeciło centralnie na tą cysterne :krejzi:

bustafan

2013-03-09, 16:05
Czysta osobówka :D
Ta też niezła a do tego fajne Audi ;)

Av3k

2013-03-09, 19:45
Trochę ch*jowo jak przed tobą taka ciężarówka jedzie nocą.

muminek217

2013-03-09, 20:10
ciężarówka zajebista ale k***a nie mogę zrozumieć dlaczego jej nie wyprzedziłeś !?

CrazyEdek

2013-03-09, 20:14
k***a jaki chrom, to lustro

NieWiemZeWiem

2013-03-09, 20:18
chromowanie galwaniczne lub dyfuzyjne.... tak tak we wtorek poprawka warunku z materialoznawstwa -.-

dishaxd

2013-03-09, 20:21
jeb*ny pewnie z salonu dopiero wyjechał xD

juki

2013-03-09, 20:24
A w Polsce jest to zabronione z powodow bezpieczenstwa, niby racje ale ch*j, nie mozna sie chromem pochwalic :(

Nathaniel_Demerest

2013-03-09, 20:43
ch*j za dnia może i wygląda super, fajnie, czadowo, zajebiście. Ale k***a pomyślcie sobie co się k***a musi dziać w nocy, jak masz takiego kolesia przed sobą!

Oślepnąć k***a można.

ozillo7

2013-03-09, 20:49
skojarzyło mi sie z ciężarówką z rogue trip na ps one haha! kmwtw

Nerd

2013-03-09, 20:51
Od razu po głosie rozpoznałem TheJapanChannelDcom... Jak dawno nie oglądałem jego filmików...

NieWiemZeWiem

2013-03-09, 21:28
naprwde nie mozna miec w polsce chromu na calym aucie? moze ktos przytoczyc jakies prawo lub cos?
w poznaniu koles mial M5 calla w chromie i jechalem za nim w nocy i to nie jest tak ze slepniesz bo krzysiwzna tych blach powoduje ze odbite swiatlo nie leci spworotem do twojego auta tylko sie rozprasza. Oczywiscie pare razy jakos sie odbilo prosto w moje oczy ale wueirzcie mi gorzej jest jak jedzie za wami i sie w lusterku odbija albo z naprzeciwka jeep i jebie po gałach

DeJotPe

2013-03-09, 21:35
Do mnie do drukarni przyjeżdżały dwie cysterny: jedna z płocka, biała (wg. dowodu rejestracyjnego) cała ubłocona, zakurzona, bardziej szara niż samochód mojej żony w kolorze "kawa",
a druga z Niemiec - prawie tak błyszcząca jak ta, tylko że stalowa.

W Niemczech przed napełnianiem takiej cysterny polewali ją wodą - gdyby coś się wylało to na wodę, a nie na blachę - nie będzie plam, wżerów etc.
Do tego gdy tylko coś im się wylało, to przerywali robotę, pompowanie i sprzątali - dopóki nie było czysto, dopóty nie robili dalej.

Dlatego uważam, że można Niemców nie lubić za IIWŚ, język, czy Angelę Merkel, ale jako naród, ludzie, kultura stoją pod pewnymi względami wyżej od nas.

A u nas jeździły takie młotki, że jeden nawet nie potrafił zrozumieć jak ma podnieść koniec węża do góry, żebym ja drugim końcem do beczki zlał resztę toluenu. Tym sposobem ze 30 litrów wylało się na śnieg:P Całe szczęście że to tak szybko paruje:P

PS: do Niemiec cysternami jeździli Ślązacy z Oppeln, jeden to mówił "jo", zamiast "tak" :)

PPS: światła nie świecą do góry - ta cysterna nie oślepiała by bardziej niż samochody z przeciwka. Prędzej bym się obawiał, że zrobiła by się "niewidoczna".