18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czym zajmuje się twój mąż?

Flodzia • 2021-11-02, 13:42

I tak tu się żyje powolutku :niggasmile:

ququa

2021-11-02, 17:19
Dla mnie to ona biała jest :P :P :P



a tak na serio ktoś tu nas sadoli nieźle w h*ja robi :D




sirmlcs

2021-11-02, 18:23
DarkFalcoN napisał/a:

Dziewczyna nagrywa na tik toku. Od małego mieszka w PL. Ten czarny łepek jak i ona zarabiają lepiej niż nie jeden białaś. Filmik dla jajaec odpowiedziom dla jakiejś karyny z komentarzy




Jak od małego bambusa mieszka w Polsce to ledwo co mówi po naszemu, kij jej w ryj

Wiewór

2021-11-02, 18:35
Omenick napisał/a:

Przecież to bait. Po ciul siedzieć w Polsce za 500+ które nie wystarczy nawet na tydzień życia jednej osoby skoro można pojechać do Belgii, Holandii albo reichu gdzie na kolanach przyniosą ojrosy.
Btw nawet mi nie żal tych z zachodu, co się nakradli w koloniach to ich.



Czekaj czekaj. Przecież pisowcy twierdzą że tu jest ogród edenski a mleko i miód płyną ulicami. Wszyscy nam zazdroszczą dobrobytu a ty nagle oskarżasz socjalistyczny rząd ludowy że pincet złoty jest ch*js warte?

Grochus napisał/a:

pie**olone smoluchy nie garną się od roboty , mnożą j***ne małe małpy i żyją za nasze podatki



Zamień słowo smoluch na polski patus i masz obraz 35% społeczeństwa elektoratu PiS. Już dziś nie można w wielu branżach znaleźć pracowników bo ludziom się tak w ch*j nie chce robić. Do tego doprowadziła polityka socjalna PiS.

notak

2021-11-02, 19:29
ja bym się nie spinał,
bo gada jak typowa żona patola, mówi z sensem,
a że jeszcze nauczyła się języka, czyli stara się asymilować to tylko piwko

poza tym coś mało tych dzieci za hajs, nawet tu z nim kiepsko

qwerq221

2021-11-02, 22:05
heee jak szybko łapią Polski niedługo będziesz rozmawiał z takim przez telefon to nie będziesz wiedział z kim masz do czynienia xD tragizm jednak Polski chyba nie taki trudny

Malloy

2021-11-04, 01:19


Wszystko w temacie

Xs...........33

2021-11-04, 02:58
FiLiPeKkkkkk napisał/a:

Śmieć ludzki.



ale kto, Korwin? Bez przesady, co najwyżej zgniły owoc.