18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czym grozi parkowanie samochodu na miejscu dla inwalidów ?

matt63amg • 2013-03-11, 20:54
Panda Kielce Edition

[video]
[/video]

Kokolino

2013-03-11, 23:23
Dobrym sposobem na męczących sk***ieli jest: naszczać do butelki (0.5l starczy) i opróżnić jej żółtą zawartość na kratkę podszybia. Aromat złotego deszczu dostarczy właścicielowi pojazdu niezapomnianych wrażeń z jazdy, a producentom odświeżaczy dodatkowych przychodów.

Tomu__

2013-03-11, 23:38
Sam mam w rodzinie osobę niepełnosprawną i czasem najzwyczajniej w świecie zapomni się wyjąć tej j***nej karty parkingowej. Jak ktoś dobrze zauważył-od wymierzania kar są odpowiednie służby. Cel NIE uświęca środków.

błazen

2013-03-11, 23:44
ahahah. Parking kieleckiego Tesco. Znam tego kolesia (pierwszy strażnik) i tą babkę. loooool

Aha, a akcja idiotyczna. Tesco ma conajmniej 5-piętrowy parking. Jest tam tyle miejsca, że jeszcze nie spotkałem się tam z brakiem wolnej miejscówki.

P.S. kobiecina jest bardzo w porządku jakby kogos to interesowało

mrnobody123

2013-03-11, 23:55
Co to za debilna moda na jakieś pok***ione karne ku*asy czy "karanie" złego parkowania. Siedzisz w aucie a gościu podchodzi, otwiera drzwi i mówi, że za takie parkowanie karny ku*as, nosz k***a. Najzwyczajniej w świecie parkuje tak jak mogę i jeśli inni debile źle staną to nie poradzi się na to nic. Z tym filmikiem to już w ogóle arcydzieło stróży prawa i ładu. To, że k***a miejsce oznaczone znakiem wózka inwalidzkiego, to nie znaczy, że k***a prowadzić musi inwalida, j***na plakietka też ch*j znaczy. Do roboty lepiej się weźcie j***ne nieroby.

andrewerty

2013-03-12, 00:03
och*jeliscie z tymi miejscami dla niepelnosprawnych ? kazdy k***a kaleka chce zeby w pracy i ogolnie traktowano go jak "pelnosprawnego" czlowieka a jak cos powiesz o jego ulomnosci to wielce k***a obrazony
otoz jestem za tym zeby wszyscy niepelnosprawni ktorzy jak wszyscy jezdza samochodami musieli jak wszyscy szukac miejsc parkingowych pol godziny pod marketem albo popie**alac z drugiego konca parkingu do sklepu.
moze i przemawia przeze mnie sk***ysynska natura ale jak kaleki chca byc traktowani na rowni z pelnosprawnymi ludzmi trzeba zabrac im wszystkie wygodne przywileje i ch*j

cornishon69

2013-03-12, 00:44
Wydali całą kasę na kostiumy i nie mieli na więcej foli

Tomu__

2013-03-12, 00:47
@andrewerty
I jak niby, k***a, chcesz otworzyć drzwi na oścież (choćby dla wyjęcia wózka) stojąc na standardowym miejscu, pomiędzy dwoma innymi samochodami?

WPIRKO

2013-03-12, 00:51
Z większością z Was się zgadzam, że te całe miejsca parkingowe dla inwalidów to zwykłe pie*dolenie kota w bambus i tyle. Niestety często trafiają się niedo*eby co muszą zaparkować tyłem i c*uj z tym, że nie ma pojęcia jak to zrobić. Zajmie dwa miejsca byle tylko tyłem zaparkować, takiemu należy się naklejka na boczną szybkę jak nic. Tak samo jak parkowanie przy samym wejściu do sklepu... C*uj z tym, że 5 metrów dalej jest od zaje*ania miejsca i tirem w poprzek się zmieści, ale on/ona musi przy wejściu.
A akcja na tym filmiku c*ujowa jak nasz rząd. Na osiedlu wujka, jak człowiek był niereformowalny w sprawie parkowania (i nie tylko) to postawili mu samochód pomiędzy betonowe słupki i miał jakieś 5cm od przodu i tyłu luzu :D

@up
Pie*dolisz jak mało który, jak nie mogę chodzić to nie pcham się do samochodu... Dziadek mój ma niesprawną prawą nogę, a właściwie coś ze ścięgnami i od kilku lat już nie jeździ pomimo, że proponowano mu przystawkę do samochodu. Powiedział, że koń bez jednej nogi do woza się nie wpie*dala to i on się pchać nie będzie.

kamilnorbert

2013-03-12, 02:40
Promowanie niespełnosprawnych ułomów i pedałów w normalnym państwie powinno się wspierać zdrowego i wartościowego obywatela ale w lewackiej uni wspiera się odwrotnie

bz...........ue

2013-03-12, 08:01
Inwalidzi to powinni w domu siedzieć, a nie samochodami jeździć. Taki k***a niepełnosprawny, grupa po znajomości załatwiona, rentę pobiera, a na czarno na budowie zapie**ala. j***ć takich inwalidów.

Poza tym skoro oni mogą parkować na zwykłych miejscach to dlaczego my nie możemy na ich ?

Wujo_K

2013-03-12, 08:44
Kokolino napisał/a:

Dobrym sposobem na męczących sk***ieli jest: naszczać do butelki (0.5l starczy) i opróżnić jej żółtą zawartość na kratkę podszybia. Aromat złotego deszczu dostarczy właścicielowi pojazdu niezapomnianych wrażeń z jazdy, a producentom odświeżaczy dodatkowych przychodów.



Kocie szczyny są lepsze. Właściciele kotów mają nieograniczony dostęp do broni biologicznej a o tym zwykle nie wiedzą.

czorny88

2013-03-12, 09:35
za kielce piwo a w tej galeri echo to k***a większość parkuje ch*jowo

kajtekmucha

2013-03-12, 10:17
PO co zaczynacie pisać i oceniać kogoś po takim jednoznacznym filmiku a nie sprawdzicie czy informacja jest w ogóle prawdziwa. Proponuje wejść na główny profil na Facebooku galerii echo i przeczytać jak przepraszają TĄ dziewczynę za ten incydent.