18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stalowalowa

2014-11-27, 10:09
Wrzucone 8 dni temu, 0 piw i na głównej... Dno. Mentalne dno. Zróbcie tak samo jak z tym tematem o punkcie g i wpie**olcie go do sucharów. Ale swoją drogą rozumiem, z czegoś Sadola trzeba utrzymać.

Bifszti

2014-11-27, 10:20
Wypie**alać z tym MTB bo to dopiero jest bzdura - ten kanał na yt. Gówno dla plebsu, który lubi się dowartościowywać głupotą innych ludzi.

Viperal

2014-11-27, 10:25
0 piw i na głównej? ok.

kosti7

2014-11-27, 10:29
żal patrzeć....

rybax1

2014-11-27, 10:57
o k***a poziom tej blondynki od układu miedzyplanetarnego i kolonizacji w Niemczech po prostu rozpie**ala mózg ... ;x

uneventful

2014-11-27, 10:57
za każdym razem jak mtb z zeroma piwami jest na głównej, to musicie k***a tutaj sapać, zamiast scrollować dalej?

defcon1

2014-11-27, 10:57
MTB skończyło się już dawno, jeden motyw nie może być wiecznie ciekawy i śmieszny... wypie**olcie do stąd.

Deoknife :)

2014-11-27, 12:10
Każdy kto żyje w Polsce chociaż raz otarł się o ten bardzo śmieszny program(naprawdę bardzo śmieszny..) I wie, że jak leci do Ciebie jakaś małpa z kamerą ubrana w koszulke matura to bzdura to żeby się nie ośmieszyć trzeba szybko sp***alać. Myślę, że nie tylko mnie się zdarzyło zachorować za czasów szkolnych i czegoś się nie dowiedziałem z lekcji albo jak w 99% przypadków miałem na to wyj***ne bo nie interesują mnie tematy historyczne a wręcz przeciwnie interesuję mnie przyszłość i to kiedy Putin zapuka granatem do moich drzwi. "Ej weźmy książkę od histy zbierzmy parę informacji i się pytajmy o nie przechodniów, jak nie będą wiedzieli to wszystko nagramy i będzie beka, a jak będą wiedzieli to tego nie puścimy" Beka bardzo k***a, naprawdę. Ciekawe czy jakby tego pedryla Kubusia tak na ulicy dorwać i wypytać czy by znał odpowiedzi na wszystkie pytania. A tak btw to dla mnie to jest wyreżyserowane jak TVN, nikt nie jest alfą i omegą i wszystkiego nie wie a zdaję sobie sprawę, że program żeruje na niewiedzy i tylko to wykorzystają. Więc ja się pytam po co Ci ludzie się tam pchają skoro wiedzą, że zrobią z siebie pośmiewisko?
Ludzie zacznijcie myśleć i nie śmiejcie się z czegoś co jest czystą komercją, już lepiej gracjana czy kobre oglądać, im przynajmniej gra spontan w duszy, Peace! ;)

voidinfinity

2014-11-27, 12:26
Ale ma sucz tatsy :lol:

rybax1 napisał/a:

o k***a poziom tej blondynki od układu miedzyplanetarnego i kolonizacji w Niemczech po prostu rozpie**ala mózg ... ;x



Na pewno ma inne zalety :lol:

Luqas95

2014-11-27, 12:35
to jest k***a głupie i co ten autor chce k***a pokazać że co edukacja jest h*jowa zawsze byli co k***a z tego j***na prowadząca i ta cała pie**olona otoczka , tacy k***a mądży ci prowadzący jak bys icho o coś zapytał to też gowno
prwodukt pod gimbaze,ew liceum przed maturą

E patrzta nie jesteśmy tacy tempi są gorsi niżmy he he


Gdyby za kazdy kwant głupoty nastepowało wyładowanie atmosferyczte to byśmy pływali w ozonie

TC...........RM

2014-11-27, 13:15
Nie ma jak oceniac inteligencje narodu na podstawie wypowiedzi kilku kretynow. Ja wiem, ze przecietny czlowiek nie jest zbyt wyksztalcony i inteligentny ale to co przedstawia ten program to margines spoleczenstwa!

Rownie dobrze mozna oceniac inteligencje ludzkosci na podstawie wypowiedzi garstki ludzi nalezacych do Mega Society(cos jak mensa tylko dla ludzi o IQ >170 czyli statystycznie jednej osoby na milion).

Shaman_

2014-11-27, 13:34
I następna światowa Paniusia....Masakra. Chcesz księcia z bajki? Jedź sobie do "zachodniej europy". Tak się składa że mieszkałem jakiś czas w UK i bawi mnie jak jedna z drugą ledwo mówi po angielsku , ale trzyma na rękach czarnego bachora i chwali się piękną miłością na FB. Teksty , że Polacy to fatalni faceci itp itd. Drogie panie:

Chcecie to jedźcie wp*zdu. Nikt za wami nie będzie tęsknił. Oczywiście to nie jest tak że każda kobieta to taka tempa dzida która rozkłada nogi jak widzi "kogoś innego" (czarny , lub trochę mniej czarny....).

Często Polskie kobiety mają o sobie niesamowicie duże mniemanie. Dużo łatwiej nawiązać fajny kontakt z kobietami za granicą niż z Polkami które żyją w przeświadczeniu że czeka na nie piękny świat....Masakra.

Tak jak wspominałem: jedź , zobacz jak to wygląda , weź udział w reprodukcji i mam nadzieje że ci się uda. Tylko miara sukcesu zależy od człowieka , bo większość tych idiotek myśli o tym żeby pochwalić się na fejsie że jest w związku z Brianem , Dannym , Georgem itp itd.....

Ag...........ei

2014-11-27, 14:06
przecież ten kanał to jest jeden wielki FAKE, ludzie są podstawieni albo robią z samych siebie kretynów bo wiedzą ze jak dadzą durną odpowiedź to ich pokażą w filmie