18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czyli mnie pani zwalnia?

~DMT • 2019-04-03, 22:03
No to do widzenia...


lm65

2019-04-04, 00:31
Na filmie widać jak kobieta pierwsza wyciąga rękę, a chłopaczyna się tylko bronił :)

kawior2007

2019-04-04, 07:26
Wiadomo co on jej tam na końcu zrobił?

skin88

2019-04-04, 07:59
brylant1412 napisał/a:

za darmo nie dostała



Jesteś zjebem, takich jak Ty powinno się profilaktycznie wieszać, tak na zaśke, prawdziwy facet wie, że ma przewagę fizyczną i w wielu przypadkach, również intelektualną, dlatego nie zachowuje się jak j***ny murzyn, który zasypuje swoją czarnuszyce gradem ciosów przez zwykły żart. A teraz idź do kąta i przemyśl swoje zachowanie

:evil:

Wiewór

2019-04-04, 08:13
I jeszcze jej t-baga zrobił hahahaha

DzidaZawodnik

2019-04-04, 09:43
Abraxus napisał/a:

I jeszcze jej t-baga zrobił hahahaha



"Tea bag" jak już

skin88 napisał/a:

Jesteś zjebem, takich jak Ty powinno się profilaktycznie wieszać, tak na zaśke, prawdziwy facet wie, że ma przewagę fizyczną i w wielu przypadkach, również intelektualną, dlatego nie zachowuje się jak j***ny murzyn, który zasypuje swoją czarnuszyce gradem ciosów przez zwykły żart. A teraz idź do kąta i przemyśl swoje zachowanie



Ale Profilaktycznie wieszać z przewagą można? Czy tylko słąbsi mogą wieszać takich jak on? Po wpisie widać, że ty byłbyś nietykalny ze względu na inteligencję.

Wiewór

2019-04-04, 10:23
DzidaZawodnik napisał/a:

"Tea bag" jak już



Przeczytaj na głos to co napisałem i się wsłuchaj.

polakwrocek

2019-04-04, 15:29
W tym przypadku widać że to koleś do odstrzału.

DzidaZawodnik

2019-04-04, 18:56
Abraxus napisał/a:

Przeczytaj na głos to co napisałem i się wsłuchaj.



k***a ale z ciebie spoko dude jeżeli musisz skracać 3 literowe słowo do dwóch znaków. Pewnie wszystkie hipstery ci stawiają sojowe lody za zajebistość.

skin88

2019-04-05, 08:24
DzidaZawodnik napisał/a:

"Tea bag" jak już
Ale Profilaktycznie wieszać z przewagą można? Czy tylko słąbsi mogą wieszać takich jak on? Po wpisie widać, że ty byłbyś nietykalny ze względu na inteligencję.



Cierpisz na jakieś schorzenie umysłowe? Pytam bo chciałem Ci pocisnąć ale nie wiem czy wypada

:roll:

Wiewór

2019-04-05, 09:56
DzidaZawodnik napisał/a:

k***a ale z ciebie spoko dude jeżeli musisz skracać 3 literowe słowo do dwóch znaków. Pewnie wszystkie hipstery ci stawiają sojowe lody za zajebistość.



Po prostu przyznaj, że jesteś głąbem i zajarzyłeś dopiero po chwili, że to się czyta "tiii bag".