18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy wszyscy mamy wyjechać?

aroku • 2013-06-02, 21:18
Fragment programu "Państwo w Państwie" w którym poruszany jest temat Polskich przedsiębiorców nękanych przez urzędników.



manaam

2013-06-03, 00:00
Na zachodzie i północy muzułmanie, na wschodzie dzicz zwana Rosją, na południu powódź, a w kraju rząd tępi własnych obywateli... nic, tylko sp***alać na Księżyc... który ktoś już wcześniej ukradł.

Szalej

2013-06-03, 00:00
ktoś ma link do calości?

Ant1984

2013-06-03, 00:01
Tak, wszyscy mamy wyjechać. Bo żydzi chcą Polski tylko dla siebie.

Kapitan_Lufa

2013-06-03, 00:09
Tylko złodziej widzi wszędzie złodzieja!
Dziękuję dobranoc.

skandal89

2013-06-03, 00:14
Tyle w tym temacie:


ko...........or

2013-06-03, 00:33
zrobmy rewolucje tym rzadowym chienom bo juz robia z nami co chca

egzor666

2013-06-03, 00:34
Coś w tym jest co piszecie. Ale powiem tak znam tego buraka pana Ku... nie osobiście ale j***ny napie**alał przekręty i nadal to robi a jak sie skarbówka dopatrzyła tego wszystkiego to teraz robi z siebie wielce poszkodowanego i że państwo chce odesłać z torbami. Kolejny biedak pie**olony że niby nic nie zrobił i nic nie ma! Ale wiadomo kozła ofiarnego można zawsze z siebie zrobić. j***ny ojciec chrzestny polskiego paliwa! :)

Cokieras

2013-06-03, 00:44
Bardzo dobrze prawi. Te gnojki z urzędu nawet nie potrafiły nic powiedzieć. Piwo jak najbardziej dla Pana Mirosława!

gindek

2013-06-03, 00:51
skandal89 napisał/a:

Tyle w tym temacie:




film dobry, warto obejrzec.

( szybki spojler, nie zabijaja sie tam, nie morduja i nie ma robotów , spojler potrzebny zeby ktos sie nie zdziwił i potem głupot nie pisał ).

CarlitoBrigante

2013-06-03, 01:09
I k***a Szejnfeld intelektualista naczelny. Jak ja tych sk***ysynów nienawidzę...łoją nas jak w kaczą dupę na każdym kroku, żyją jak pączki w maśle za nasze pieniądze...no pies was j***ł kiedy w końcu to pie**olnie do jasnej k***y! Ile jeszcze musi wody w Wiśle przepłynąć żeby bylo normalnie! Złapać te całe sk***ysyństwo za ryj do wora i w p*zdu utopić.

ptpraczej

2013-06-03, 08:08
Plany Żydów:
- wyniszczyć kraj finansowo;
- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało "za chlebem";
- "oczyścić" kraj z inteligencji patriotycznej;
- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.

yaiba

2013-06-03, 09:02
gonzo3211 napisał/a:

Sama święta prawda, ale szkoda, że do tych j***nych kurew z wiejskiej to nie dotrze, do tego j***nego żydostwa. Oni mają to w dupie, ważne, żeby zapie**olić dla siebie jak najwięcej i ch*j, totalna wyjebka, tyle ich widzieli, dziękuje, dobranoc.



Smutne jest to, że wciąż się dajemy robić w bambuko. No bo niby czemu 38 milionów smutnych i niezadowolonych obywateli nie może sobie poradzić z powiedzmy kilkadziesiąt tysięcy urzędników. Czemu nie możemy się podnieść i powiedzieć DOŚĆ tak jak np mała Islandia ? Czemu dajemy sobie wmówić przez TVN i inne szmiry, że czarne jest białe a biale jest czarne i czemu im wierzymy, kiedy mówią nam, że deszcz pada, gdy oni plują nam w twarz!!

Megatr0n

2013-06-03, 10:31
Urzędnicy są nienormalni ! Od października tego roku każda mała czy duża działalność gospodarcza musi na drukowanym przez kase paragonie mieć szczegółowe informacje dotyczące zakupionego produktu, teraz jak ktoś kupi szampon to ma na paragonie "Szampon x1" ale nie k***a, teraz musi być Szampon (marka) 150 ml x1 i jak pomyśle że moja rodzicielka ma drogerie a w niej ponad 800 produktów to zamiast standardowej liczby kodów od 1 do 120 musi mieć tych kodów ponad 1000. Dowiadując się w urzędzie jak mam to zrobić to te gnidy do mnie że mam se skaner kupić jaki jest w marketach. Skaner plus komputer 3000 zł aa no i jeszcze nowa kasa 2000 zł minimum albowiem paragon musi być szerszy by pomieścić te kretyńskie informacje !
Zatem naszej drogiej władzy życzę z całego serca by każdego wieczora zanim pójdą spać przychodził do nich murzyn i swym wielkim, twardym, żylastym prąciem j***ł ich 3 godziny minimum tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę i tak do końca życia !

bania88

2013-06-03, 11:47
@UP, Potwierdzam, u mnie to samo :(

szary_uzytkownik

2013-06-03, 15:35
i ten "wzrok tęskniący za rozumem" tych polityków... :homer: