18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy wierzymy w teorie spiskowe?

Quaswerty • 2013-06-25, 11:16
Czy ludzie wierzą w teorie spiskowe? Jak się okazuję tak, jednak w niektóre w większym lub mniejszym stopniu ;-)
Ps. Macierewicz nie brał udziału w badaniach, z wiadomych względów :szczerbaty:

____________________________________________________________
Globalne ocieplenie to oszustwo?

Tak - 37%, Nie - 51%, Nie wiem - 12%.
____________________________________________________________

Osama Bin Laden żyje?

Tak - 6%, Nie - 83%, Nie wiem - 11%.
____________________________________________________________

UFO rozbiło się w Roswell?

Tak - 21%, Nie - 47%, Nie wiem - 32%.
____________________________________________________________

CIA maczała palce w epidemii kokainy w latach 80. w USA?

Tak - 14%, Nie - 55%, Nie wiem - 30%.
____________________________________________________________
Reszta materiału w komentarzach ;-)

makabrax

2013-06-25, 16:54
"Do wody dodawany jest fluorek?"
ale fluorek czego?

mr_9mm

2013-06-25, 17:00
____________________________________________________________

Czy Holocaust to oszustwo?

Tak - 55%, Nie - 15%, Nie wiem - 30%.

____________________________________________________________

TymczasowyBan

2013-06-25, 17:01
makabrax napisał/a:

"Do wody dodawany jest fluorek?"
ale fluorek czego?



Autor tematu zapewne nawet nie wie co to jest...

Nawet wikipedia pisze że jest dodawany do wody.

Er...........bi

2013-06-25, 17:01
szer.Lucjan napisał/a:

:homer: czytając komentarze.... po prostu k***a.... halucynacje i śmierć z niedożywienia... jak można wierzyć w to, że WTC to spisek CIA a samoloty coś rozpylają? :o



http://wolnemedia.net/ekologia/toksyczne-chemiczne-smugi-to-nie-teoria-spiskowa/

k***a mać zacznijcie ludzie sami myśleć i czytać, szukać i zadawać j***ne pytania. To nie boli. AAAA noooo taaa! Zapomniałem. Nie chce się. Po kiego ch*ja. Konsumpcjonizm. No jasne.

stalowyszczur

2013-06-25, 17:01
Hehe, jak widze pytanie czy Bush klamal o broni masowego razenia to mnie smiech ogarnia. Destabilizacja bliskiego wschodu za zydowskie dolary to przykry fakt, Syria dostarcza dowodow kazdego dnia.

A CIA macza palce nie tylko w kokainie (_udowodnione_ m.in. w aferze Iran-Contras) ale rowniez w heroinie, jakis general wojsk USA nawet pokretnie tlumaczyl sie z faktu, ze amerykanscy zolnierze strzega pol makowych w celu wspomagania mieszkancow Afganistanu.

Zamach na JFK to najjaskrawszy przyklad manipulacji opinia publiczna, wspomne tylko fakt, ze Oswald, ktory byl bodajze radiotelegrafista w armii USA (mial dostep m.in. do szyfrow), wyemigrowal do Zwiazku Radzieckiego (tak, tak), tam ozenil sie, i jakis czas pozniej razem ze swoja zona otrzymal w 2 tygodnie spowrotem obywatelstwo amerykanskie. U szczytu zimnej wojny przypomne. Zostal potem ulokowany w Dallas. FAKTY, nie teorie.

A czy rzad za pomoca telewizji manipuluje spoleczenstwem mozna sprawdzic samemu. Polecam odpalic Wiadomosci na TVP1 czy Fakty i poogladac je na "zimno".

A 9/11... a ch*j, nie chce mi sie....

Sick_Stick

2013-06-25, 17:03
A ch*j z wami, my szaraki tak naprawdę nie wiemy jak ten świat wygląda. Ja mam wrażenie, że na każdym kroku nas okłamują i nic nie jest tak jak myślimy. W końcu im to na rękę, żeby ciemny lud nic nie wiedział...


a może to przez diagnoze którą mi postawili?


ch*j tam, ch*j tam, ch*j tam... mógłbym wyjechać do jakiegoś rezerwatu i zajmować się zwierzątkami :)

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-25, 17:16
Każdy zdrowo myślący człowiek sam sobie na te pytania odpowie.
Przykład WTC jest najlepszy.
W telewizji mówiono tylko o tym że to samoloty rozj***ły wieże i że niby Boeing rozbił się o pentagon :rofl: a jak sobie samemu poszukasz wypowiedzi ludzi nie związanych z rządem i jak zaczną to wyjaśniać to nagle okazuje się żę coś tu k***a nie gra.
Same zdjęcia pokazują że to ściema, mam na myśli pentagon i dziurkę którą niby zrobił samolot ale części z tego samolotu dziwnie się pochowały (a w Smoleńsku części z wraku 2 lata leżą :mrgreen: )

Z lądowaniem na księżycu też było to maglowane setki razy przez różnych ludzi i wszystko wskazuje na to że niestety to ściema.

Itd. Itd.

Kurwiran

2013-06-25, 17:20
Teorie spiskowe to sposób tłumaczenia własnych niepowodzeń oraz próba ucieczki od rzeczywistości. Ich rozprzestrzenianie działa podobnie jak zrzeszanie nowych członków sekt. "Ty jesteś mądrzejszych od innych ponieważ nam ufasz i wierzysz, a inni są nieświadomi ponieważ tego nie robią, a jeszcze inni są źli i kontrolują innych byli żyli w nieświadomości ty możesz się jednak od tego uwolnić". Teorie takie istniały od zawsze i zawsze też będą istnieć póki ludzie nie zaczną zauważać winy za swoje niepowodzenia w samych sobie. Każdy rząd kłamał i kłamał będzie, ale na pewno nie kontrolują nas za pomocą telewizji i fluorowanej wody. Zaraz zaczną się pewnie hejty ze strony osób którzy SĄ ŚWIADOMI.

miszczcieniu

2013-06-25, 17:22
mjrZenada napisał/a:

Też nie wierze w globalne ocieplenie ;)



k***ix ,nju mobajl :D

bisfhcrew

2013-06-25, 17:24
Pomijając kosmitów, i przemysł farmaceutyczny (nie wierzę, że jesteśmy sami w całym wszechświecie, a leki.. wiadomo placebo i te sprawy)
To z tego wszystkiego to kiedyś wierzyłem w spisek z WTC, do dzisiaj mam wątpliwości ale jestem bardziej sceptyczny.
Pentagon mnie ciekawi, tutaj niektóre argumentu spiskowców do mnie przemawiają.

Imie_jego_44

2013-06-25, 17:25
Ja wierzę, że to co stało się w Smoleńsku to nie katastrofa tylko zamach, w sumie to nie teoria spiskowa tylko fakt który mainstreamowe media traktują jako teorię spiskową by ją ośmieszyć.

oc...........an

2013-06-25, 17:28
Ja tam wiem, że przed operacją Overlord USA wysypało z flotylii bombowców mnóstwo malutkich pasemek aluminium, żeby niemcy widzieli gówno na radarach. Tego jestem pewien ;)

!Timon

2013-06-25, 17:28
Cała kampania globalnego ocieplenia i wpływ człowieka na niego to żaden tam wielki spisek. To zwyczajne żerowanie na głupich ludziach i tyle.
Głupich jest więcej niż mądrych co nawet wskazują procenty - 37% nie wierzy, 51% to głupki a 12% jeszcze rokuje nadzieję.

ValvePlsFix

2013-06-25, 17:51
wiedziałem, że pytani byli o zdanie hamerykanie, bo tylko oni są tacy poj***ni... duża większość tych teorii spiskowych to jedna wielka fikcja i nieporozumienie, a idioci nadal będą wierzyć...
@RockyWood polecam poczytać czym się różni fluor od fluorku.

Także polecam poczytać dużo na temat WTC, ale FAKTY a nie teorie. Jest wszystko pięknie opisane dlaczego to jest bzdura i co tam jest realne, a co nie.