18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy w UK jest teraz za dużo obcokrajowców?

mac_1989 • 2013-05-05, 14:15
Efekt sondy przeprowadzonej na ulicach Wielkiej Brytanii:


Cy...........el

2013-05-05, 14:21
gdzie ten efekt??

Prometheus_Coprophagus

2013-05-05, 14:56
W Wielkiej Brytanii jest od 250.000 do - w porywach - 500.000 Polaków. Byli zbyt głupi by zrozumieć pytanie zawarte w ankiecie, czy nauczyli się arabskiego? Bo jakoś średnio mi się chce wierzyć w to, że w grupie reprezentatywnej nie znalazł się ani jeden nasz rodak.

Trimeresurus

2013-05-05, 14:59
@up ... wrzuć na luz... tutaj (na tym portalu) bardziej się przyjmie krytyka szmatogłowych niż Polaków (bo z siebie mało kto lubi się śmiać)... Chill

vajron

2013-05-05, 15:02
Sadole wrzucają na ciapatych w Anglii, podczas gdy nasi rodacy zabierają pracę angielskiej młodzieży... żenada.

CptJackSparrow

2013-05-05, 15:04
No to też przecież 82% powiedziało: "Jest za dużo tych jeb%#@ Polaków!" ;)

Prometheus_Coprophagus

2013-05-05, 16:10
Trimeresurus napisał/a:

wrzuć na luz



Jestem spokojny jak Budda po masturbacji. :roll:

Suguru

2013-05-05, 17:38
Heh, a przypomnialo mi sie jak pare lat temu taka sama ankieta byla o Polakach...

Ha...........ll

2013-05-05, 17:39
Bo taka prawda, że Anglicy się opie**alają w robocie i pracodawca woli zatrudnić Polaka :P
Bo przynajmniej normę wyrobi.

job_twaju_mać

2013-05-05, 17:58
Polacy przynajmniej coś zrobili dla tego kraju, chociażby podczas II wojny światowej, a te brudasy j***ne? Najwyżej kebaba

SeleremJesteem

2013-05-05, 18:08
vajron napisał/a:

Sadole wrzucają na ciapatych w Anglii, podczas gdy nasi rodacy zabierają pracę angielskiej młodzieży... żenada.



Ktoś powiedział takich kilka zdań które można streścić: Jeżeli do Anglii przyjeżdża Polak i nie znając języka, po tygodniu już ma pracę to jak Angielska młodzież może narzekać i jak to o niej świadczy?

ellsworth

2013-05-05, 18:21
Będę_go_zjadł napisał/a:

Polacy przynajmniej coś zrobili dla tego kraju, chociażby podczas II wojny światowej, a te brudasy j***ne? Najwyżej kebaba


Nie bądź bezczelny! Ty będziesz mówił Brytyjczykom, kto coś zrobił dla ich kraju, a kto nie i kto może tam emigrować? Zaledwie kilka miesiecy temu na Sadisticu było zdjęcie 'muzułmanina' służącego w gwardii reprezentacyjnej, który zamiast tej charakterystycznej wysokiej, czarnej czapki miał na głowie turban. Na sadisticu podniosło się oczywiście olbrzymie oburzenie ignorantów i pieniaczy obrzucających muzułmanów wszelkimi możliwymi obelgami, a cały dowcip polegał na tym, że to nie był żaden muzułmanin tylko Sikh. Oczywiście sadolowi ignoranci nie mieli też bladego pojęcia ile Anglicy zawdzięczają Sikhom, którzy nie raz walczyli w obronie UK. Ba! W większości nawet pewnie nie słyszeli o sikhach, no ale zwietrzyli kolejny pretekst by się powozić po innych ludziach, podbudowując swoje malutkie ego.

@up
Na tej samej zasadzie, nie słyszałem jeszcze żadnego Ukraińca narzekającego na brak pracy w Polsce, a kilku którzy tu pracują znam. Jak to świadczy o Polakach nie mogących znaleźć zatrudnienia?

job_twaju_mać

2013-05-05, 18:38
ellsworth napisał/a:


Nie bądź bezczelny! Ty będziesz mówił Brytyjczykom, kto coś zrobił dla ich kraju, a kto nie i kto może tam emigrować? Zaledwie kilka miesiecy temu na Sadisticu było zdjęcie 'muzułmanina' służącego w gwardii reprezentacyjnej, który zamiast tej charakterystycznej wysokiej, czarnej czapki miał na głowie turban. Na sadisticu podniosło się oczywiście olbrzymie oburzenie ignorantów i pieniaczy obrzucających muzułmanów wszelkimi możliwymi obelgami, a cały dowcip polegał na tym, że to nie był żaden muzułmanin tylko Sikh. Oczywiście sadolowi ignoranci nie mieli też bladego pojęcia ile Anglicy zawdzięczają Sikhom, którzy nie raz walczyli w obronie UK. Ba! W większości nawet pewnie nie słyszeli o sikhach, no ale zwietrzyli kolejny pretekst by się powozić po innych ludziach, podbudowując swoje malutkie ego.

@up
Na tej samej zasadzie, nie słyszałem jeszcze żadnego Ukraińca narzekającego na brak pracy w Polsce, a kilku którzy tu pracują znam. Jak to świadczy o Polakach nie mogących znaleźć zatrudnienia?



Ale czy ja mówie o Indiach, która do bodajże 1947(?) roku była kolonią Brytyjczyków? Ja mówie o turasach, pakistańczykach itd, więc nie spinaj się tak, bo ci dupa pęknie.

Yattaman

2013-05-05, 19:02
@Up Turcy w dużej części przysłużyli się w odbudowie Niemiec po II wojnie światowej, a Polacy?
Kierując się twoją logiką nie zasłużyli by mieszkać i pracować na rzecz naszych zachodnich sąsiadów.

job_twaju_mać

2013-05-05, 19:44
Yattaman napisał/a:

@Up Turcy w dużej części przysłużyli się w odbudowie Niemiec po II wojnie światowej, a Polacy?
Kierując się twoją logiką nie zasłużyli by mieszkać i pracować na rzecz naszych zachodnich sąsiadów.



Nie wspomniałem ani słowa o Niemcach. Zresztą zadaj sobie pytanie sam, kto tam jest problemem, Polacy czy turasy?