18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

wojciechp1

2015-11-26, 21:23
Ty k***a lepiej zobacz do jakiej gazety linka zamieściłeś !! gazety wybiórczej tu raczej nikt nie czyta !!

krzyks

2015-11-26, 21:30
wojciechp1 napisał/a:

Ty k***a lepiej zobacz do jakiej gazety linka zamieściłeś !! gazety wybiórczej tu raczej nikt nie czyta !!



Żeby wiedzieć, co się dzieje na świecie, trzeba czytać także wrogie media. Jak myślisz.. zamieściłem to z miłości do Michnika? :homer:
Islamiści są wystarczającym przykładem "ludzi", którzy czytają/słuchają jedyne słuszne źródła. Utożsamiasz się z nimi? Ja czytam, bo mam porównanie. Mogę wyrobić sobie zdanie. Muszę pisać jakie?

Jak ktoś zamieszcza tu film kręcony przez ISIS, czy innego dupka, to k***a ma z nim związek? :homer:

wojciechp1

2015-11-26, 21:31
No ja tam nie wiem co cię łączy z michnikiem (ps. michnik pisze się przez małe m).

krzyks

2015-11-26, 21:40
wojciechp1 napisał/a:

No ja tam nie wiem co cię łączy z michnikiem (ps. michnik pisze się przez małe m).



Skoro wiesz, że się pisze przez małe m, to zapewne łączy cIĘ więcej niż mnie. Ja nie jestem hipokrytą i czytam, zanim ocenię. Moja ocena GW od lat jest taka sama. JWG - Jedno Wielkie Gówno. Ale tak, czasem zajrzę... choćby po takie kwiatki.

Ri...........to

2015-11-26, 21:41
no i ch*j z ta gazeta ... fakty sa jakie są, w tym rządzie są same ciule...

wojciechp1

2015-11-26, 21:42
Nie spinaj się tak bo ci żyłke we dupie pęknie ... to jest Sadol kolego ...

cholonek

2015-11-26, 21:45
A ja sobie gazwyb czytam rano do śniadania zamiast kawy. Od razu ciśnienie skacze i adrenalina napie**ala.
Sekta szechterian jest posrana, bo im się kasa państwowa kończy, a nikt już tego syfu nie kupuje.