18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy ustąpi mi pani miejsca?

~Velture • 2018-03-06, 23:15
Ależ to było nowoczesne i tolerancyjne z ich strony aby ustąpić miejsca temu biednemu 15 letniemu uchodźcy który uciekał przed wojną przez 10 krajów.

Miejsce akcji: progresywna szwecja.

ePeeL

2018-03-06, 23:23
No cóż... Nawet mi ich nie szkoda, bo sami sobie taki los zgotowali ;)

Halman

2018-03-06, 23:33
przysięgam, wbiłbym go butem w siedzenie, wyj***ne miałbym na konsekwencje...

r061071

2018-03-07, 00:26
hal to smigaj jak takis zawziety moze jeszcze na prom sie zalapiesz a my bedziemy podziwali ciebie na hardzie

Halman

2018-03-07, 00:34
r061071 napisał/a:

hal to smigaj jak takis zawziety moze jeszcze na prom sie zalapiesz a my bedziemy podziwali ciebie na hardzie


no.. lepiej mordę wsadzić w srajona i udawać ze się nic nie widzi. Gardzę tobą.

Jo...........23

2018-03-07, 00:54
ePeeL napisał/a:

No cóż... Nawet mi ich nie szkoda, bo sami sobie taki los zgotowali ;)



Sami powiadasz?



Po drugie:
Pamiętacie "Apel prezydentów miast nt. przyjmowania tzw. uchodźców"
Gdzieś widziałem, że wg oficjalnych danych ze stron gov.pl od 2014 do 2017 tylko jedno województwo
- mazowieckie przyjęło ok. 10 000 czekoladowych, głównie facetów 20-35 lat.

Tak, że ten...

Ps. Ale skoro wybieramy takich dbających o nasze interesy "Polaków". to tak mamy...

Ps.II Mnie nawet Szwedów szkoda, bo zanim zarazili się protestantyzmem, byli spoko.
Nawet nasz król - przecież z dynastii szwedzkiej, ale katolik - Zygmunt III jako jedyny europejski władca w historii, zdobył Moskwę.
Patrz "Hołd Ruski".

GlassEdi

2018-03-07, 00:59
Co za sk***ysyn. Do gułagu z nim

żmij

2018-03-07, 07:31
Oh, Captain Sweden! It's so tolerant!



ProVVe

2018-03-07, 07:45
r061071 napisał/a:

hal to smigaj jak takis zawziety moze jeszcze na prom sie zalapiesz a my bedziemy podziwali ciebie na hardzie



Myślisz, że każdy jest takim naleśnikiem jak Ty? Rok temu w McDonald wyjechałem ze znajomymi na "szejka". Było dwóch chamów co wyzywało pracowników i darło mordę. Poszedłem złożyć zamówienie z koleżanką i stali przed moja osoba... k***y, szmaty, suki do tych ludzi i śmiech... Spojrzał na mnie kozak i mówię do koleżanki, że jak spojrzy jeszcze raz to mu zajebie, a ona ma uciekać. Nie wiem może minutę wytrzymałem jak odbierali hamburgera (darmowego o którego walczyli jak lwy). Podchodzę mówię że ma k***a zamknąć ryja... Jego śmiech to było ostatnie co zrobił... Patrzę na drugiego i cytuję "A Ty k***a co" i leje po ryju (koleżanka uciekła z informacją, że chyba się będę bił do stolika). Takie k***a zdziwienie, a chciałem i chyba powinienem dokopać jeszcze ryja jak leżał ten główny cwaniak... Myśleli, że mogą wszystko... Później jeszcze chcieli druga rundę, ale pracownicy wezwali ochronę.

PS. HAL łap browara to samo myślę... 0 tolerancji

PieronJasnySzlag

2018-03-07, 08:01
Często przy tego typu filmikach na siłe szukam wytłumaczeń: a może to fake ze scenariuszem, a może te baby wcześniej go opluły albo zabiły dziecko, a może to jakiś prank.
Po prostu nie wierze że to się dzieje naprawde. Dodatkowo nikt z tym nic nie robi, a jeszcze dodatkowo to my jako Polacy jesteśmy tymi najgorszymi, pisowskimi zaściankowcami, faszystami, zakałą nowoczesnej europy.
To się nie dzieje :D

Budrys2000

2018-03-07, 08:26
A w Polsce kto by tym kobietom pomógł?
Też nie byłoby raczej komu pośmigać pięścią.
No bo kto? Grzywacze w rurkach z obciśniętymi jajami? Osiedlowe wirażki mocne wśród kolegów? Studenci ze słuchawkami w uszach?
Szwecja to gówno, nie ma komu w szkołach lekcji prowadzić bo nauczyciele wpie**ol od ciapatych dostają.

ss...........mi

2018-03-07, 08:31
HAL9000/2 napisał/a:

przysięgam, wbiłbym go butem w siedzenie, wyj***ne miałbym na konsekwencje...


Ale po co? Przecież te szwedzkie cioty dekadami budowały swój wymarzony multisrulti raj, a ty byś im chciał to zrujnować, o niedobry jesteś !

Szczypek91

2018-03-07, 08:51
Chłopa tam żadnego większego nie było żeby nauczyć murzynka szacunku? Przecież on tam sam był, wystarczyłoby żeby ktoś z kumplem był i trochę dobrej chęci...

Ehhh, Szwecjo.
Masz k***o za potop