18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy trawka w klipach jest prawdziwa?

Aasiia • 2015-10-22, 16:06
Absolutnie! :)



natking

2015-10-22, 23:30
Kurde, on ma śmiech jak Wiesław Wszywka :D

dashadow

2015-10-23, 09:25
śmieszą mnie pedały co nigdy nie jarały a porównują mózg do kaszanki, ech

PhantomMask

2015-10-23, 12:22
guardboy1 napisał/a:

Kaszanka jest pycha i mam namiary na sklep co sprzedaje ją ociekającą smalcem.


to w sklepikach szkolnych macie kaszankę ?

thewhitestar

2015-10-23, 18:30
premos13 napisał/a:

z mózgu to mu chyba niewiele zostało.


Oj, zdzwisz się, ale facet jest niesamowicie inteligentny i elokwentny

ATOMOWYANDRZEJ

2015-10-23, 18:58
Aasiia napisał/a:

Jak to powiedział niedawno komik Louis C.K. "If you wanna enjoy drugs, never do them" - ja się z tym zajebiście zgadzam. Palenie trawy jest fajne, jeśli ktoś to robi raz na jakiś czas np. sobotni wieczór dla relaksu, uprzednio wybierając sobie jakiś dobry film ze swoją drugą połową, zajadając się pizzą i popijając piwem. Nie wyobrażam sobie palić dzień w dzień, dłuższy okres czasu - leń, "zawiechy" i zanik ambicji murowany, poza tym... to już wtedy nie jest takie zabawne :)



Nie bronię go , bo sam jestem przeciwnikiem marihuany ,ale też jestem ciekawy jak to przekłada się na używanie np. naszego syfu (bo to raczej nie jest marihuanen) do używania marhiuanen z prawdziwej hodowli.

Autystyczny_Klaun

2015-10-23, 19:02
ATOMOWYANDRZEJ
Współczuję, że nigdy nie zapaliłeś boby z hodowli, wiele jest źródeł, ale nie radzę palić innej, z domieszkami tytoniów, szałwii, ziół z dupy i innego syfu, czysta najlepsza.

SpirytusSalicylowy

2015-10-23, 19:48
dashadow napisał/a:

śmieszą mnie pedały co nigdy nie jarały a porównują mózg do kaszanki, ech

A kim ty, łajzo, jesteś, żeby nazywać mnie pedałem? Wiek - 36 lat, dobre sobie. Myślałem, że osoby w twoim wieku są na tyle rozwinięte emocjonalnie i intelektualnie, że bez problemu poradzą sobie z przekazaniem treści, nie koniecznie wyzywając wszystkich wokół od pedałów :idzwch*j:

Siwy93

2015-10-24, 01:10
Pedały to ci którzy jarają dzień w dzień i się tym szczycą tak samo jak ci co mają podobno mocny łeb do chlania, albo jeszcze lepsi ci którzy się chwalą ile to lasek nie wyj***li na dziurę. Jakby to k***a kogoś w ogóle obchodziło.

Tychacz

2015-10-24, 14:07
dashadow napisał/a:

śmieszą mnie pedały co nigdy nie jarały a porównują mózg do kaszanki, ech



Nie trzeba żyć za czasów II WŚ, żeby wiedzieć, że Htiler do dobrych nie należał.

Aneta18

2015-10-24, 14:23
jbone napisał/a:

snoop sk***ił już tyle sztofu że jak mówią "cięcie! powtórka!" to nabija lufę i może powtarzać.jak dla mnie on jest pro smoker.



Jak dla mnie to jestes jakims niepismiennym kretynem.

Bir

2015-10-24, 15:54
Ojej, ćpuny bronią trawy a Ci co nie palą wyśmiewają ćpunów.
lecę po pop corn. :trollencjusz:

spoiler

TB303

2015-10-24, 16:01
Tychacz napisał/a:



Nie trzeba żyć za czasów II WŚ, żeby wiedzieć, że Htiler do dobrych nie należał.


Nie no, porównanie po ch*ju :idzwch*j:

dashadow

2015-10-24, 17:43
haha, jakie obrażenie wśród gejów :D to że się obrazicie i pobiegniecie do mamusi, nie znaczy że macie rację :D