18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy to znów oni?

~Velture • 2023-07-09, 12:32
Chyba gdzieś na zachodzie.


robo72

2023-07-09, 12:45
ciąć łapy u samej d*py

wojtekpwse

2023-07-09, 14:24
Ktoś powinien jej zapie**olić cepa weselnego w ten czarny ryj. Najlepiej z niemca tak jak z niemca chciała dziadka małpa j***na wyrolować.

darayavahus

2023-07-09, 14:37
No no, takich ludzi nam potrzeba. A nie jakichś... pracujących białasów.

Pawehan

2023-07-09, 15:17
pie**olone małpy

Janko

2023-07-09, 16:07
k***y człekokształtne znów okradają ludzi j***ne ścierwo

Batman_

2023-07-09, 18:19
Czyli ich nie poddano deskoterapii i opony na łeb nie były zakładane… zatem wnioskuje, ze to USA albo Europa. A szkoda…

ColinFarelka

2023-07-09, 20:22
Przez platfusow będziemy płacić na bambusow 22 tys euro, pie**olone downy od ryzego h*ja

htp

2023-07-09, 22:05
ColinFarelka napisał/a:

Przez platfusow będziemy płacić na bambusow 22 tys euro, pie**olone downy od ryzego h*ja



Na razie płacimy więcej.

silwerbalk

2023-07-10, 06:47
k***a ok może jestem ślepy ale kiedy czarny coś zaj***ł dziadkowi coś ? :-/
Ok podnosi telefon z ziemi nieważne jestem ślepy i bambus by mnie oj***ł :roll:

p4nk1

2023-07-10, 10:40
htp napisał/a:

Na razie płacimy więcej.



Ano płacimy, ale nie dlatego, że rząd zły (znaczy jest zły, bo PISiory to tacy sami socjaliści, ergo lewaki, jak PO, tylko Ci drudzy mają jeszcze bardziej absurdalne pomysły, nie mówiąc już o kompletnym braku programu). Płacimy więcej, bo Eurokratom nie podoba się rząd w Polsce, a Polacy przestają być murzynami Europy. Kara się Polaków, bo nie są po jedynej prawidłowej stronie prawomyślności i nie chcą już robić na niemca, więc "głoduje się Polskę finansowo" jak to pani niemka Katarina Barley ujęła. Gdyby nie socjalizm PISiorków, byłoby już zacnie, ale z braku laku, alternatywy póki co brak. Więc wolę konserwatywnych lewaków, od "liberalnych" lewaków (w cudzysłowiu, bo z liberalizmem też mają ch*ja wspólnego, zwykli faszyści). Powrót tych drugich, to powrót pod buta niemców i ruskich, i trzymanie za mordy wszystkich, którzy nie zgadzają się z ich punktem widzenia. Widać to na ćwierkającym ptaszku, widać to pod granicą białoruską, widać to w brukseli i na polskich ulicach. Nawet się nie ukrywają z tym.