18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy powinniśmy mieć dzieci?

wrcode • 2015-04-22, 20:44

Fragment serialu Utopia.

maxiq

2015-04-22, 20:57
co to za j***na propaganda !? , ty lewacka tęczowa ulicznico która stworzyła ten temat ! . . ten film to jawny atak na normalnych ludzi , normalnych białych ludzi ! , biały człowiek ma płodzić jak najwięcej dzieci by mógł przetrwać , ci którzy dadzą piwo na ten film są antypolakami, są najgorszymi rasistami którzy nienawidzą białej rasy . . . . idź precz ty sprzedajny ciemnoskóry homoseksualisto

domage

2015-04-22, 21:02
Widzę w tym filmie dużą ironie, i sadyzm. I żaden ch*j mi nie będzie mówił co mogę, co nie mogę i kim jestem.

Grzegorz.C

2015-04-22, 21:08
A ja jestem propolski probiały i truprawilny dlatego dam piwo gdyż piwo to napój bogów, delektujmy się nim!

mygyry

2015-04-22, 21:15
Dobry fragment, który ukazuję hipokryzję pseudo-ekologów. Tak jak ci ekolodzy atakujący platformę wiertniczą, ale przypływając na łódce z silnikiem spalinowym, wyubierani w profesjonalny sprzęt a nie lniane koszule

Ptoon

2015-04-22, 21:30
Ekologia to po prostu kolejny temat do manipulowania tłumem. Temat, w którym zwykli ludzie mogą się łatwo wypowiedzieć, a politycy ładnie zaprezentować. Do tego jest idealną odpowiedzią na pytania jak sprzedać coś na co nie ma popytu, albo jak sprzedać coś pięć razy drożej. Wystarczy powołać się na ekologie i ochronę środowiska.

Nie jestem przeciwko ekologicznemu myśleniu, sam trochę naiwnie, aczkolwiek z dużą satysfakcją segreguje swoje śmieci. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z tego, że faktyczny stan klimatu i środowiska jest w rękach tzw. wielkiego kapitału i ludzi rządzących tym światem. Jedynym prawdziwym sposobem na ochronę klimatu i środowiska jest rozwój coraz to nowszej i bardziej opłacalnej technologii i wspieranie takich badań, aby to co czyste i ekologiczne mogło być powszechne i opłacalne.

W tym temacie polecam zdrowe i racjonalne podejście zaprezentowane w tym filmiku.
spoiler

BorgBorg

2015-04-22, 21:38
Piwko za UTOPIE.

Dla waszej informacji z tego co pamiętam, facet jechał zdetonować bombę chemiczną. :amused:

Nie będę spojlerował czy mu się udało bo ktoś może chcieć obejrzeć serial. :hitler:

okrutnyCham

2015-04-22, 22:42
i dobrze prawi. j***ni ekolodzy co pie**olą o zużuciu węgla i innych ch*ja wartych śmieciach, a w szczególności te łunijne ćwoki co zakazują węgla.. zamykać kopalnie i ograniczać.. bo to co2, bo eko, bo ch*j wie co jeszcze.. jedno wielkie pranie łba, debilizacja i przewały! i właśnie tym hipokrytom od takiego bełkotu na pysk ten filmik.. i nóż w gardło :szydera:

Ehoo

2015-04-22, 22:52
ehh, szkoda że ja nie spotykam takich ludzi.

Brokol

2015-04-22, 23:02
maxiq napisał/a:

co to za j***na propaganda !? , ty lewacka tęczowa ulicznico która stworzyła ten temat ! . . ten film to jawny atak na normalnych ludzi , normalnych białych ludzi ! , biały człowiek ma płodzić jak najwięcej dzieci by mógł przetrwać , ci którzy dadzą piwo na ten film są antypolakami, są najgorszymi rasistami którzy nienawidzą białej rasy . . . . idź precz ty sprzedajny ciemnoskóry homoseksualisto



Znowu ci zapomnieli podać dzienna dawkę leków. Zaraz dzwonie do pielęgniarki!...

wilhelm.w

2015-04-22, 23:05
@maxiq gówno wiesz w dupie byłeś a się rzucasz, a za piwko utopia, czy coś :D

Profx5015

2015-04-22, 23:17
maxiq napisał/a:

co to za j***na propaganda !? , ty lewacka tęczowa ulicznico która stworzyła ten temat ! . . ten film to jawny atak na normalnych ludzi , normalnych białych ludzi ! , biały człowiek ma płodzić jak najwięcej dzieci by mógł przetrwać , ci którzy dadzą piwo na ten film są antypolakami, są najgorszymi rasistami którzy nienawidzą białej rasy . . . . idź precz ty sprzedajny ciemnoskóry homoseksualisto



Z czarnym się na mózgi zamieniłeś pajacu, czy tylko udajesz takiego niedorozwoja ?

Feaxers

2015-04-22, 23:29
Nie pozdrawiam każdego kto łyknął maxiqa.

SharpSe

2015-04-22, 23:31
Polecacie ten serial? Zabieram się do niego od dłuższego czasu.

kuba149

2015-04-22, 23:32
polecam serial, w filmiku zawarta cała kwintesencja