18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Czy PiS też bezczelnie oszukuje obywateli?

lesiot • 2017-06-20, 11:37
http://biznes.pap.pl/pl/news/search/info/27747292,nik-uwaza--ze-deficyt-sektora-w--16-zostal-obliczony-nieprawidlowo-i-wyniosl-49-3-mld-zl

Cytat:

"Zdaniem Najwyższej Izby Kontroli, podobnie jak w latach poprzednich, dochody i deficyt sektora finansów publicznych zostały obliczone nieprawidłowo, gdyż w obliczeniach po stronie dochodów nie wyeliminowano wpływów Funduszu Ubezpieczeń Społecznych otrzymanych z budżetu państwa z tytułu refundacji składki przekazanej do otwartych funduszy emerytalnych" - napisano w dokumencie "Analiza wykonania budżetu państwa i założeń polityki pieniężnej w 2016 r.".

"W rezultacie dochody i wynik sektora finansów publicznych zostały zawyżone o 3,2 mld zł. Prawidłowa wielkość tych dochodów w 2016 r. wyniosła 698,7 mld zł, co odpowiadało wartości 37,7 proc. PKB. Był to najniższy poziom dochodów publicznych od 2011 r. Jednocześnie prawidłowo obliczony deficyt sektora finansów publicznych był równy 49,3 mld zł, a w relacji do PKB wyniósł 2,7 proc." - dodano. (PAP Biznes)



A tak się fajnie bajki opowiadało o najwyższych dochodach... a okazuję się, że właśnie są najniższe od 2011. Strasznie dobra ta zmiana - nic się nie zmieniło, tylko nowe mordy (koledzy, rodzina, kościoły, księża, córki leśniczych) się dorabiają, a obywatele płacą za to więcej nawet niż za PO.

BKKWK

2017-06-20, 12:15
Lesiot - główny oskarżyciel obecnego rządu, ogólnopolski lider antypisowskiego ruchu oporu, naczelny orędownik prawd politycznych, błogosławiony niosący oświecenie na kłamstwa polityczne, kandydat na przywódcę powstania antyrządowego, możliwy kandydat do Orderu Orła Białego oraz detronizator Chrystusa z tronu króla Polski. No i nigdy nie zostanie internowany przez rząd, ponieważ się go boją.

TB303

2017-06-20, 12:20
Masz troszkę racji z tym, ale dobrze, że jest ktoś, kto obnaża hipokryzję i złodziejstwo tego cholernego rządu, który praktycznie niczym się nie różni od poprzedniego. Bez obrazy, ale zareagowałeś jakbyś był właśnie ich wyborcą :P

lesiot

2017-06-20, 13:03
BKKW napisał/a:

główny oskarżyciel obecnego rządu


Jest różnica między oskarżaniem, a wyjawianiem.

Ja nie oskarżam PiSu, ja po prostu piszę o tym, co PiS gdzieś zamiata pod dywan. Są to informacje, które powinny wszystkich obywateli interesować, bo obnażają, że PiS kompletnie niczym nie różni się od PO, a wręcz jest gorszy.
Ot prawda po prostu... jeżeli kogoś boli, to widocznie powinna boleć i trafia właśnie do tego do kogo powinna.

I daleko mi do lidera "ruchu oporu". Żadne manifestacje mnie nie interesują, obalenie też nie... wolę, żeby ludzie mieli otwarte oczy i dostrzegali to co akurat obecny establishment ukrywa i na jakie szczyty hipokryzji i manipulacji PiS wspiął się przez te niecałe 2 lata rządów (PO nie dorasta im do pięt w poziomie propagandy, manipulacji i dzieleniu Polaków).

BKKWK

2017-06-20, 13:13
lesiot napisał/a:


Jest różnica między oskarżaniem, a wyjawianiem.

Ja nie oskarżam PiSu, ja po prostu piszę o tym, co PiS gdzieś zamiata pod dywan. Są to informacje, które powinny wszystkich obywateli interesować, bo obnażają, że PiS kompletnie niczym nie różni się od PO, a wręcz jest gorszy.
Ot prawda po prostu... jeżeli kogoś boli, to widocznie powinna boleć i trafia właśnie do tego do kogo powinna.

I daleko mi do lidera "ruchu oporu". Żadne manifestacje mnie nie interesują, obalenie też nie... wolę, żeby ludzie mieli otwarte oczy i dostrzegali to co akurat obecny establishment ukrywa i na jakie szczyty hipokryzji i manipulacji PiS wspiął się przez te niecałe 2 lata rządów (PO nie dorasta im do pięt w poziomie propagandy, manipulacji i dzieleniu Polaków).



Taka litania w odpowiedzi na zwykły tekst satyryczny? Ty naprawdę prowadzisz krucjatę.