18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy pan nie jest Żydem?

Polnischefuhrer • 2016-07-26, 21:39
Kanał najstarszego w Polsce youtubera 95-letniego Józefa Sławomira Przedpełskiego, weterana kampanii wrześniowej i powstania warszawskiego. Pan Józef mimo zaawansowanego wieku cieszy się ciągle dobrym zdrowiem i pozostaje aktywny. W tym filmie Pan Józef Sławomir Przedpełski opowiada o swoim spotkaniu z patrolem niemieckiej policji podczas okupacji w Warszawie w 1943 roku.

_R...........s_

2016-07-26, 21:52
Hehe k***a jutuber. A gdzie nagranie z ukrytej kamery, i mina niemca jak ten dziadzio mówi mu że jest żydem, a potem ica prank bro. Ale by się wszyscy uśmiali :krejzi:

Loaloa

2016-07-26, 22:04
Dobry gościu. Ciekawie opowiada, taka codzienność w okupowanej Warszawie zamiast nadmuchanych do wyrzygania baśni o superbohaterach.

Okupantów gubiła rutyna i wiara w potęgę własnej biurokracji. Wiecie jaki dokument zapewniał nietykalność w okupowanym Lwowie? Była to legitymacja... karmiciela wszy.

Mała uwaga - trochę ciszej podkład muzyczny, głupio zagłuszać jednego z niewielu jotuberów, którzy mają coś do powiedzenia.

szpajder

2016-07-26, 22:34
Loaloa napisał/a:

Dobry gościu. Ciekawie opowiada, taka codzienność w okupowanej Warszawie zamiast nadmuchanych do wyrzygania baśni o superbohaterach.

Okupantów gubiła rutyna i wiara w potęgę własnej biurokracji. Wiecie jaki dokument zapewniał nietykalność w okupowanym Lwowie? Była to legitymacja... karmiciela wszy.

Mała uwaga - trochę ciszej podkład muzyczny, głupio zagłuszać jednego z niewielu jotuberów, którzy mają coś do powiedzenia.

trollu! Zdarzyło ci się napisać normalny komentarz. Wiedziałem, że nie możesz być aż tak perfidny, jak byłeś do tego czasu.

Cieszę się.

orzeszwmorde

2016-07-26, 22:46
Czyżby nasza lokalna antypolska menda Loaloa zapomniał się przelogować.
No popatrzcie jaka jest obłudna i dwulicowa ta parszywa Loaloa.

Lysack

2016-07-27, 00:22
Polecam posłuchać.

Sam żałuję, że nie miałem okazji ze swoim dziadkiem poruszyć tematów jego młodości. Rocznik 1910, więc miałby nieco do powiedzenia... A ostatnio się dowiedziałem, że bliska rodzina mojego dziadka została rozstrzelana/spalona żywcem za pomoc żydom w czasie wojny.

Polecam poczytać o zbrodni w Ciepielowie. Niewiele brakowało, a mnie też by nie było... Dziadek miał dokładnie takie samo imię i nazwisko oraz pochodził z tej samej miejscowości co jeden z poległych, który został wezwany i zamordowany nieco później. Nawet różnica wieku nie była zbyt wielka.

Sv...........ta

2016-07-27, 00:45
"Żyd to przecież śmierć" tak :lol: ten pan bardzo mądrze mówi i opowiada

zielak300

2016-07-27, 01:46
Zajebiste. Na zjarancu sobie odpalilem i wciagnelo w ch*j.

bomba245

2016-07-27, 01:59
@Polnischefuhrer Dzięki Ci człowieku. Aż w któryś dzień odpalę sobie jego wszystkie materiały. Co ten człowiek ma dopowiedzenia. W ch*j bardzo lubię słuchać starszych ludzi ich opowieści. Nawet swego Dziadka pytam o różnie ciekawe rzeczy.
Dobra czas wypie**alać w spanie. Trzeba wstać do roboty. Od zapie**olu głowa nie boli zbyt mocno :->

lolownik

2016-07-27, 12:49
Moj dziadek (1919-1994) mial sytuacje jak z "Jak rozpetalem II wojne swiatowa"... Posiadal dosc trudne nazwisko, kojarzace sie z pewnym wierszem Brzechwy :-) zagarneli go w Tarnowie na lapance, zaaresztowali razem z innymi. Kazali kazdemu sie przedstawic, wiec swoje nazwisko powiedzial. Potem wywolywali kazdego po nazwisku (ludzie mieli byc odeslani na roboty do Niemiec), a przy jego nazwisku sie zatrzymal... Zczerwienial i powiedzial ze dosc na dzis, mozecie wychodzic. I jakims cudem reszte puscili.

Sv...........ta

2016-07-27, 16:58
@up, Jakie to nazwisko? :-?