18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy oni są biali? BRAĆ ICH!

~Velture • 2024-03-09, 10:47
Bycie białym tam musi być przepie**olone jednak :snajper2:


kuciapla

2024-03-09, 21:47
Halman napisał/a:

obiektyw wysmarowany gównem ze nic nie widać?



czarnym gównem

majeńka

2024-03-09, 22:55
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

majeńka napisał/a:

Podtrzymuję moje zdanie że wszystkich rasistów do utylizacji!

Szczególnie czarnych....

Ja nie rasistka, nie wybieram których.

Ale, jeśli ci to sprawia różnicę, może zrobimy tak:
Wrzucamy do piachu najpierw warstwę rodzimych rasistów, potem panów i panie z filmu powyżej, ponownie warstwę naszych, itd. Dajemy parę milionów lat aż to się geologicznie przerobi. Powstała skała będzie miała ładny wzorek!

viking19

2024-03-10, 06:10
i pomysleć, że ja niegdyś w swoim zj***nym lewactwie, broniłem murzynów, i j***łem rasizm.
nie ma teraz większego rasisty, niż ja.
nie po tym, co te czarne małpy odpie**alają.
tfu.

majeńka

2024-03-10, 12:26
^ Dobra, ale wiesz że oprócz tych małp są także zdrowi psychicznie asfalci? Bo właśnie pokazujesz dokładnie taką samą logikę jak bydło na filmie powyżej. A ich j***ć (a raczej, NIE j***ć tylko powystrzelać. W żadnym razie nie j***ć. :-P )

viking19

2024-03-10, 17:13
majeńka napisał/a:

Dobra, ale wiesz że oprócz tych małp są także zdrowi psychicznie asfalci?



dobra, ale czaisz że mój tekst w oczywisty sposób dotyczy tylko tych/takich zdziczałych małp(którym odmawiam wszelkich praw)?
nikt rozsądny nie bedzie dawał j***nia(skoro już trzymamy się takiej malowniczej poetyki j***nia xD) o przyzwoitych murzynów.
bo bez wątpienia tacy też są.

Monolith1996

2024-03-10, 18:49
Auto glock goes brrrrrrrr....... :mrgreen:

Hades2613

2024-03-10, 22:20
Tylko czarny krzyczy że ktoś jest biały a zaraz po tym "come here nigga"

majeńka

2024-03-10, 23:30
viking19 napisał/a:

dobra, ale czaisz że mój tekst w oczywisty sposób dotyczy tylko tych/takich zdziczałych małp(którym odmawiam wszelkich praw)?
nikt rozsądny nie bedzie dawał j***nia(skoro już trzymamy się takiej malowniczej poetyki j***nia xD) o przyzwoitych murzynów.
bo bez wątpienia tacy też są.

Niestety sądząc po wypowiedziach chyba nawet ponad połowy obecnych, to nie jest oczywiste. Jest na tym forum wielu dla których biały sebix > czarny inżynier (prawdziwy, nie pontonowy).

Lewacy przy tym utrzymują że wśród czarnych zdziczałych małp nie ma, film z tematu pokazuje że nie dość że istnieją to część z nich jest dodatkowo rasistami. I trzeba być ślepym aby nie dostrzec że wśród czarnych owych małp jest więcej niż wśród białych.
Zaś prawacy twierdzą że każdy czarny jest gorszy. Tzn, negują istnienie czarnych nie-małp.

viking19

2024-03-11, 07:51
majeńka napisał/a:

Lewacy przy tym utrzymują że wśród czarnych zdziczałych małp nie ma, film z tematu pokazuje że nie dość że istnieją to część z nich jest dodatkowo rasistami. I trzeba być ślepym aby nie dostrzec że wśród czarnych owych małp jest więcej niż wśród białych.
Zaś prawacy twierdzą że każdy czarny jest gorszy. Tzn, negują istnienie czarnych nie-małp.



k***a, czyli wychodzi na to, że jestem tylko malowanym lewakiem. :/
a rasiści to nie jest prawdziwa prawica!!11
xD