18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy nadchodzi III wojna światowa ? - Grzegorz Braun w Mielcu

AmorPatriae • 2014-08-18, 20:45
Powinien to zobaczyć każdy Polak, któremu ojczyzna leży na sercu.

~krzys.toxic

2014-08-18, 21:24
Mój pradziadek nie o taką polskę walczył. Zależy mi na położeniu geograficznym a nie na teraźniejszej ojczyźnie.

Pokaram

2014-08-18, 22:00
Kurcze, do mnie mam tez tak mówiła, smutne. Pracujmy i uczmy się bo kiedyś wojna będzie, a uciekać nie można.

debaser

2014-08-18, 22:44
Szkoda tylko k***a, że nie możemy liczyć na polityków, którzy działają na szkodę narodu. ch*j tam, możemy mieć wrogów, ale najważniejsze jest zaufanie do rządu, władzy, wojska, a jest jak jest. Politycy bardziej szanują pierwszego lepszego śmiecia z Brukseli czy Waszyngtonu niż mądrego rodaka, który chce dobra ogólnego dla narodu...

ch*j z taką władzą.

pm...........mn

2014-08-18, 22:50
Jak to nie można ludzie uciekać, rządzący sp***olą 10 minut przed sprzedaniem tego pięknego kraju i będą pławić się w tym co zaj***li przez te lata... a reszta ma ginąć k***a za długi, brak pracy, chore społeczeństwo, ZUS itd. (można wymieniać w nieskończoność sami dobrze wiecie) no pomyślcie trochę k***a dobrzy ludzie.
Nie będę ginąć za ten kraj mimo, że bardzo go lubię, mimo tak wielu minusów życia tutaj, ale k***a życie mogę oddać za swoją rodzinę itp. jak będzie miała wybuchnąć wojna zbieram całą najbliższą rodzinę i sp***alamy siłą ich k***a zaciągnę za granicę, obojętnie gdzie, byle dalej. Jeśli ktoś chce ginąć nie ma problemu jego sprawa, jeśli ma aż tak mocne odczucia patriotyczne proszę bardzo, ale pamiętajcie k***a ta śmierć będzie na marne. Tak samo jak wielu polaków zginęło w IIWŚ na daremno, bo nic się nie zmieniło od tylu k***a lat.
Ja to pie**olę... mam ch*jową pracę, mieszkanie wynajmowane, cokolwiek chciałbym przedsięwziąć albo za mało kasy, albo za mało kasy nosz ja pie**olę taki układ, j***ć to dobrzy ludzie.
Pozdrawiam ciepło znad wietrznego jak p*zda 40 letniej k***y miasta :)

AmorPatriae

2014-08-18, 23:13
Słuchajcie, jeśli wybuchnie jakiś konflikt to naszym zadaniem przede wszystkim przeżyć i zapewnić ciągłość narodowi polskiemu, bo nie mamy już wystarczających zasobów biologicznych na kolejna daninę krwi. Polska nie znajduje się przy wiejskiej, czy woronicza Polskę każdy z nas ma w sercu. Ta Polska musi przeżyć. Musimy zebrać się na szczyt naszych możliwości i zmienić system, bo to on jest kluczem do przetrwania. Dzień sznura sie zbliża nie tylko w Polsce.

Namex

2014-08-18, 23:14
ch*ja nie wojna będzie, ruscy skończą z ukrainą, potem za nas sie wezmą, niemcy wezmą sobie pewnie 2 nasze miasta które leżą obok nich i tak oto mamy 3 czy 4 rozbiór. Nikt teraz się w wojny na skale światową nie będzie bawił. A nato ma nas w dupie tak samo jak anglia czy usa. Uciekać ze statku puki jeszcze są na ukrainie, bo potem może być za późno

pemb

2014-08-18, 23:15
k***a dałem piwo a to "teorie" nawiedzonego typa.

wudun

2014-08-19, 12:34
Niby mądrze gada, ale:

1 wysłanie na front patriotów pozwoli władzy odetchnąć? Albo kłamie albo nie ma zielonego pojęcia o tym co mówi. Wysyłając wszystkie organizacje patriotyczne na wojnę stworzą sobie większego wroga niż rosja. Do wyruszenia na wojnę wystarczy przeszkolenie zasadnicze w strzelaniu i okopywaniu się. Nie ma jakiś mistycznych szkoleń które muszą trwać rok. Po powrocie tacy żołnierze są mocno zdyscyplinowani i o dużej wartości bojowej. Pucz wtedy jest tylko formalnością.

2 Macierewicz i Kaczyński. Proszę was. Tacy sami jak tusk i miller. Jak oni przejmą władzę to zamiast w telewizji będziemy mieli Smoleńsk zamiast tęczy a reszta będzie bez zmian. Ja chcecie zmiany na lepsze to nie może w sejmie pozostać nikt kto siedzi tam w tym momencie.


Jeżeli mam już na kogoś z nich głosować to wolę jednak tuska bo macierewicza w rządzie nie zdzierżę. I jak ktoś ma wywołać wojnę Polsko ruską to będzie to właśnie kaczyński. Tusk iCO kradnie a myślicie że kaczyńskiego przydupasy co robią? Jak myślicie co będzie robił taki hoffman i jemu podobni? Wyj***na chata dwa luksusowe samochody i tylko 10k na lokacie. Jasne. Ja z małym domkiem i starym trupem mam większe oszczędności.

Co do kłótni PO z PiSem to pic na wodę. Mam okazję znać jednego posła i raz przy imprezie opowiadał ja w kawiarni sejmowej(tam gdzie kamer nie ma ogólnie) sobie kaczorek z tuskim łapki podają a hoffman i niesiołowski sobie razem kawusie popijają i żartami sypią.



Jedni są warci drugich i tylko totalny imbecyl może dojść do wniosku że za pisuarów będzie lepiej.

Obydwie partie mają wspólne korzenie a wojna między nimi jest tylko dla tego że tak łatwiej rządzić narodem( dziel i rządź).


Co do smoleńska to, macierewiczowi wierzyłem do czasu aż zaczął matać przy dowodach i sam je sobie wymyślać na poczekaniu.

AmorPatriae

2014-08-19, 16:11
@wudun, kolego najpierw obejrzyj całość, a później skomentuj albo obejrzyj jeszcze raz bo widocznie nie zrozumiałeś co Pan Grzegorz mówi.

I_am_what_I_am

2014-08-19, 21:52
abstrah*jąc od tego co mówi Pan Grzegorz (nie mam wolnych 2 godzin), kolega wudun ma rację ;)

riddick1773

2014-08-19, 22:59
nawiedzony jakiś koleś, poj***ło się mu w głowie

ssonix

2014-08-21, 00:41
Stresci ktos?

4h...........ch

2014-08-23, 22:07
Nawet jeśli mądrze gada bez zbędnego pierniczenia to wcześniej zdążył mnie znechęcić do oglądania