18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy ludzie bez stóp noszą buty?

~Angel • 2019-10-25, 15:50
-yyy.. nie



spoiler

Barnellini

2019-10-25, 20:02
Xajmaq napisał/a:

Uwielbienie małych cycków to pierwszy stopień homoseksualizmu!


Po pierwsze chciałem kliknąć "cytuj" a kliknąłem "postaw piwo" przy twoim komentarzu więc masz za komentarz 1 piwo :D

Po drugie: Uwielbienie do małych cycków to pierwszy stopień pedofilii a nie homoseksualizmu.

Po trzecie: Nick Xajmaq to pierwszy stopień do homoseksualizmu :D .

Nie oceniaj preferencji innej osoby uwłaczając jej bo to pierwszy stopień do bycia durnym internetowym trollem. Każdy lubi to co lubi i niech tak będzie bez wrzucania na innych w tym przypadku.

Pozdrawiam

Strielok1

2019-10-25, 21:01
Xajmaq napisał/a:

Uwielbienie małych cycków to pierwszy stopień homoseksualizmu!



A takie teksty to nie pierwszy stopień kryptogejozy?

Garnki_za_zeta

2019-10-25, 21:33
Budrys2000 napisał/a:

Na co k***a nie ma szans?



Co, za głupi jesteś, żeby się domyśleć? Czy jesteś z tych purystów, co to nie mogą zdzierżyć jednego mniej oczywistego, acz jednoznacznego określenia?

Zpider

2019-10-25, 22:13
mlekozklasa napisał/a:

Śliczna jest...i młoda. Cycki jej jeszcze urosną, a jak nie to sobie zrobi i będzie mieć zajebiste. A p*zda z kamerą dalej będzie chodzić, nagrywać i cieszyć się, że jest zajebista.



Śliczna

marinis

2019-10-25, 22:26
mlekozklasa napisał/a:

Śliczna jest...i młoda. Cycki jej jeszcze urosną


Po pierwsze cycki rosną do około 16 lat (nie licząc ciąży), a ona ma raczej więcej niż 16 lat. Poza tym ma cycki, ale dosyć małe.
Żeby ocenić jakiej są wielkości to musiała by je pokazać, czyli zdjąć koszulkę.
mlekozklasa napisał/a:

a jak nie to sobie zrobi i będzie mieć zajebiste.


Ty masz coś nie tak z głową. Zrobi sobie? Ma wstawić silikony?

HAL9000/2 napisał/a:

aj byś sie zdziwił....


Ty byś się zdziwił. Do 16 lat rosną piersi.

Mors_Nigra napisał/a:

Płaskie są dobre, lubię.


Płaskie nie istnieją, a jak istnieją to są chore. Problemy hormonalne. Natomiast małe piersi ma dużo dziewczyn.

miksuss

2019-10-25, 23:16
Zlot pojebów oczywiście co się ślinią jak debile do dużych cycków. Ogarnijcie się w końcu, Przez takich idiotów normalne kobiety mają później kompleksy i zamiast cieszyć się z naturalnych ładnych piersi to szpecą się jakimiś plastikami.

Angevil

2019-10-26, 00:47
miksuss napisał/a:

Zlot pojebów oczywiście co się ślinią jak debile do dużych cycków. Ogarnijcie się w końcu, Przez takich idiotów normalne kobiety mają później kompleksy i zamiast cieszyć się z naturalnych ładnych piersi to szpecą się jakimiś plastikami.



To też sobie zrób, nikt ci nie broni.

DziQ1916

2019-10-26, 01:47
Ilu się nagle znalazło specjalistów od piersi, r*chaczy i wielbicieli a 99% widziała cycki na zdjęciach i filmach.

sviruz

2019-10-26, 06:58
DziQ1916 napisał/a:

Ilu się nagle znalazło specjalistów od piersi, r*chaczy i wielbicieli a 99% widziała cycki na zdjęciach i filmach.



Kolega mówił, że widział i dotykał.

TenChuj90CBNW

2019-10-26, 14:54
Xajmaq napisał/a:

Uwielbienie małych cycków to pierwszy stopień homoseksualizmu!



Nie no masz racje, duże są zajebiste. Laska sie kładzie na plecach i robi się 'cyckowy zez', a to jest akurat ohydne...
I ch*j, wole laski z cyckami z rozmiarem 'ss'

KillerAnka95

2019-10-26, 18:29
Ja mam problem z oceną swoich. Może wstawię zdjęcie poglądowe i poproszę specjalistów o postawienie diagnozy.

Tr...........ty

2019-10-26, 23:54
KillerAnka95 napisał/a:

Ja mam problem z oceną swoich. Może wstawię zdjęcie poglądowe i poproszę specjalistów o postawienie diagnozy.



W razie czego mogę naocznie pomóc w diagnozie. Też jestem z Gdyni :mrgreen:

Budrys2000

2019-10-27, 12:15
Garnki_za_zeta napisał/a:

Co, za głupi jesteś, żeby się domyśleć? Czy jesteś z tych purystów, co to nie mogą zdzierżyć jednego mniej oczywistego, acz jednoznacznego określenia?



Aleś się flaku zagotował

:-P

D1OX

2020-01-21, 18:43
DariuszKalafior napisał/a:

do wyprucia




Za młoda .