18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy ktoś przeżył?

TT4 • 2018-11-24, 07:09
No przeżył....



Gość się wzruszył.

Pantilion

2018-11-24, 07:22
Jak nie lubię tych sierściuchów tak tego mi szkoda... Sceneria jak z Silent Hill, albo Resident Evil. W tym momencie widać ile jest warta kasa i dobra materialne. Podczas tych pożarów gwiazdy kina, celebryci itd. stracili posiadłości warte miliony zielonych i może ich to specjalnie nie ubodło... Pewnie jednak co niektórym dało do myślenia, że możesz mieć kupę kasy, ale z żywiołami nigdy nie wygrasz. Nikomu jeszcze nigdy się to nie udało i pewnie nie uda. Możesz byś bogaczem, ale to nie daje Ci nieśmiertelności... W naszych czasach wiadomo jak jest... pieniądze to nie wszystko, ale bez pieniędzy to ch*j. Czasami sobie tak myślę, że w każdej chwili może mnie szlak trafić na miejscu. Jadąc do pracy często mijam samochody ciężarowe załadowane żelbetonowymi elementami konstrukcyjnymi i wiem, że te auta są często przeładowane i źle zabezpieczone... Często też dochodzi na tej drodze do wypadków owych aut. Myśląc o tym mam tylko nadzieję, że pewnego dnia nie zostanę zgnieciony, zmiażdżony i już mnie nie będzie i nie chodzi mi tu o mnie,a o dzieciaki, które są jeszcze malutkie... Dobra kończę pie**olić, bo odbiegłem od tematu ;)

mygyry

2018-11-24, 07:41
Nazwałbym go niedopałek

a2711817

2018-11-24, 08:30
Dla porównania dodam ratowanie kota po radziecku:


castagir

2018-11-24, 09:50
Wiara w ludzkość przywrócona o 0,000001%. Szanuję takich ludzi, którzy z własnej nieprzymuszonej woli poświęcają swój czas, pieniądze, a nie jednokrotnie jeszcze zdrowie i życie, by ratować innych. Gdyby nie oni to nasz rodzaj już dawno by szlag trafił.
Piwo!

Cynski

2018-11-24, 09:56
@Pantilion
Rzeczywiście pie**olisz. Nie ma "żelbetonowych elementów". Są tylko żelbetowe elementy

Cz...........as

2018-11-24, 12:42
@up Funkcjonują współcześnie dwie nazwy materiału: żelbet i żelazobeton. Poza tym w Słowniku języka polskiego PWN z lat 1958–1969 pod red. W. Doroszewskiego figuruje określenie „żelbeton”[1].

1. http://sjpd.pwn.pl/haslo/%C5%BCelbeton/

z3r0c00l1337

2018-11-24, 14:07
Każdy normalny człowiek powinien się wzruszyć bez względu czy lubi koty czy nie. Taki widok w tym świecie jaki istnieje powinien być na skale globalną żeby w głowach z powrotem temu całemu sp***oleniu jakie istnieje nadać balans, a najlepiej skale ujemną.

Cynski

2018-11-24, 14:28
@up AyCaramba Funkcjonowało to dlatego, że debile sobie skojarzyli to z betonem i nie zauwazyli subtelnej różnicy kompozytu. Od dziesiątek lat walczy się z tym słowem ażeby wypie**olić je i spalić żywym ogniem

mi...........ek

2018-11-24, 14:32
Może któryś z sadolowych ekspertów się wypowie. Z ceglanej chałupy nie zostało praktycznie nic, samochodów też, a drzewa wokół są lekko spalone albo w ogóle, dlaczego?

Lyck

2018-11-24, 16:57
W dzisiejszych czasach więcej kurew zrzuci się na karme dla jakiegos j***nego kotka niż pomoże uratować bądź nakarmić dziecko, a tak samo chetnie LIKEuja pomoc pieskom jak ankiete prawo do aborcji(czytaj rozpie**alania dziecka jakimis szczypcami)

TB303

2018-11-24, 17:01
Cytat:

prawo do aborcji(czytaj rozpie**alania dziecka jakimis szczypcami)



ARock

2018-11-24, 18:35
miszchalek napisał/a:

Może któryś z sadolowych ekspertów się wypowie. Z ceglanej chałupy nie zostało praktycznie nic, samochodów też, a drzewa wokół są lekko spalone albo w ogóle, dlaczego?



Tez to cosik mi podpadlo :roll:
To wszystko tam jest podejrzane. oczywiscie teorie spiskowe sie pojawiaja.


mazga50

2018-11-25, 00:08
Cynski napisał/a:

@Pantilion
Rzeczywiście pie**olisz. Nie ma "żelbetonowych elementów". Są tylko żelbetowe elementy



Żelbet to skrót od żelbeton. Nazwa żelbeton była i jest używana do dnia dzisiejszego, a czasem zdarza się nawet już trochę archaiczna nazwa żelazobeton, mądralo.

Tak, jestę ekspertę.

KupMiCosLadnego

2018-11-25, 01:28
W tej Kaliforni są fascynujące pożary. Domy, auta zjarane, a listki zielone na drzewach powiewają nic sobie nie robiąc z tego zamieszania