18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy kibole to debile?

phrontch • 2020-11-13, 17:07
Ten filmik na pewno zmieni wasze stereotypowe do nich podejście




plastic

2020-11-13, 19:12
byłem przy tym nagraniu. to nie jest fake.

szoopyoku

2020-11-13, 19:28
Przecież to są starzy Marty Lambert

blokern

2020-11-13, 20:24
ma ktos link do calego nagrania wykladu?

czorny711

2020-11-13, 20:47
Przynajmniej nie lewaki

Q3lo

2020-11-13, 21:48
Więcej fejkowego gunwa teraz w internecie niż porządnego sadola.

BigBertha

2020-11-14, 01:05
Miała być fajna przeróbka starego klipu, a wyszła lipa. Zmulaszcze w ch*j. Nie oglądać, strata czasu.

notak

2020-11-14, 04:35
filozofia to głupia nauka, daje ułudę rozwiązania zagadki, a potem tylko chorujesz na narcyzm

dsads

2020-11-14, 08:50
k***a to jest strasze niz internet

pankruk

2020-11-14, 09:38
Nie wiem jakim cudem ten suchar dostał tyle piw.

Tr...........ty

2020-11-14, 10:33
czorny711 napisał/a:

Przynajmniej nie lewaki



Wśród lewaków niestety zdarzają się intelektualiści, których niestety nie udaje się znaleźć wśród prawicowców i narodowców. Gdyby mieli inteligencję w swoich szeregach zapanowaliby nad wszystkim bez dewastacji miast i siłowych prowokacji.

vanDaal90

2020-11-14, 11:00
Trochę kwejkowe ale nostalgia zmusza mnie do postawienia piwka

maciejpp

2020-11-14, 12:12
Jak to się nazywa na yt

Baro

2020-11-14, 13:12
Pierwsze skutki bitwy o Empik

PieronJasnySzlag

2020-11-14, 14:01
TranzystorWyklęty napisał/a:

Wśród lewaków niestety zdarzają się intelektualiści, których niestety nie udaje się znaleźć wśród prawicowców i narodowców. Gdyby mieli inteligencję w swoich szeregach zapanowaliby nad wszystkim bez dewastacji miast i siłowych prowokacji.


Wśród lewaków intelektualiści? Dobre sobie. To że ktoś ukończył studia nie czyni go intelektualistą.
Po prawej stronie mamy Ziemkiewicza, Bartosiaka, Sykulskiego, Bosaka, Winnickiego, Mentzena.... Nie mówiąc już o nieżyjących intelektualistach takich jak Studnicki, Bocheński, Mackiewicz, Herbert...
Można wymieniać i wymieniać.
Teraz przedstawi mi kilka nazwisk lewicowych intelektualistów. Tylko bez Hugo Baderów, Żakowskich, Nowickich czy innych szwielgusów. Ta degrengolada tak zakrzywia logike i tak dostosowuje fakty do swoich czerwonych racji że plebs ma więcej szarych komórek. Jedyną osobą na lewicy z ktorą można normalnie podyskutować jest Monika Jaruzelska, która de facto została nazwana faszystką po tym jak do swoich rozmów zaczęła zapraszać prawaków i śmiała im nie przerywać gdy mówią. Ot taka to z lewicy inteligencja, tfuu!

pankruk

2020-11-14, 14:52
PieronJasnySzlag napisał/a:

Wśród lewaków intelektualiści? Dobre sobie. To że ktoś ukończył studia nie czyni go intelektualistą.
Po prawej stronie mamy Ziemkiewicza, Bartosiaka, Sykulskiego, Bosaka, Winnickiego, Mentzena.... Nie mówiąc już o nieżyjących intelektualistach takich jak Studnicki, Bocheński, Mackiewicz, Herbert...
Można wymieniać i wymieniać.
Teraz przedstawi mi kilka nazwisk lewicowych intelektualistów. Tylko bez Hugo Baderów, Żakowskich, Nowickich czy innych szwielgusów. Ta degrengolada tak zakrzywia logike i tak dostosowuje fakty do swoich czerwonych racji że plebs ma więcej szarych komórek. Jedyną osobą na lewicy z ktorą można normalnie podyskutować jest Monika Jaruzelska, która de facto została nazwana faszystką po tym jak do swoich rozmów zaczęła zapraszać prawaków i śmiała im nie przerywać gdy mówią. Ot taka to z lewicy inteligencja, tfuu!



Jaka z niej lewaczka błagam. Toż to zwykła kobiecina, która odpaliła sobie kanał na YT i jedzie tylko na splendorze nazwiska.