18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy jesteś głupi?

Ag...........ei • 2015-02-03, 20:59
Głupie pytania do przechodniów i jeszcze głupsze odpowiedzi. Wymagany angielski na poziomie puszki konserwowej

Lyck

2015-02-04, 00:39
To ściema w większości, ta laska z 1:04 już była w wywiadzie gdzie fałszywy magik namawiał ludzi do posypywania języka niewidzialną solniczką, ze niby poczuje sól, a wyglądało to na robienie loda, tak laski wkręcał, chyba ten sam...

pikpok

2015-02-04, 08:11
Co to za utwór na końcu filmiku od 2:50?

Zelusiek

2015-02-04, 08:17
Montaż zajebisty ! :D

dulux666

2015-02-04, 09:26
Debilny program, zadaje pytania bazujące na słuchaniu ze zrozumieniem, nawet einstein mógłby się na takich uwalić

R4d0

2015-02-04, 09:58
Are U dumb - i tu mi brakuje strzała na ryj od przypadkowego przechodnia.

DmNQ

2015-02-04, 11:24
Hillary Clinton jedno oko na Maroko drugie na Kaukaz

krzywycfx

2015-02-04, 11:46
AgnusDei napisał/a:

Wymagany angielski na poziomie puszki konserwowej



A twoi rodzice w takim razie to konserwy. Ojciec pewnie jest klopsami a matka pasztetem zajęczym albo śledzikiem. Strach pomyśleć kim są dziadkowie ... :idzwch*j:

BadMan666

2015-02-04, 12:08
Większość inteligencją nie grzeszy, po mordzie to widać, ale nie oszukujmy się niektóre pytania są podchwytliwe i faktycznie ktoś dodatkowo pod 'presją' kamery może się pomylić.

Matan_M

2015-02-04, 12:32
W sumie to nawet pokazuje prawdę o anglikach. "we don't need no education" przyjęli chyba sobie dość poważnie, na prawdę, żeby porozmawiać na poziomie o strefie dokonań naukowych czy technologicznych w Anglii trzeba rozmawiać z osobą po collage/universytet. Anglicy maja w życi edukację, typowego anglika z ulicy można zagiąć pytaniem ile to jest 2+2x2, oczywiście powiedzą, że to 8 a nie 6, gdy się im wspomni, że istnieje coś takiego jak zasady wykonywania działań to Cię wyśmieją i powiedzą, że coś takiego nie istnieje, bądź powiedzą, że to w PL jakaś dziwna matematyka jest. Inżyniera elektronika zagniesz tym, że wiesz co to elektrostatyka bądź rozróżniasz Volty od Amperażu (ale skąd to wiesz, przecież to wiedza na poziomie uniwerku?!). Większość nie zna podstaw biologii czy anatomii wskazując na nerki i mówiąc, że boli ich jelito bo za dużo piwa wypili w pubie... Większość ludzi po 20 roku życia z którymi rozmawiałem, wiedziała więcej o tyłku Kim Kardashian niż o lądowaniu Rosetty na komecie.
Sam nie mówię, że jestem jakoś wysoko wykształcony, skończyłem technikum ale wciąż próbuję się doedukować, kontynuuje kursy i próbuję się dostać na studia w UK ale gdy o tom mówię anglikom bardziej odpowiadają "po co Ci to, przecież ta wiedza Ci się nie przyda w życiu codziennym"... może i nie przyda mi się większe 50% co nie zmienia faktu, że gdy spotykam osobę, która skończyła jakąś szkołę czuję się normalnie usatysfakcjonowany, że posiadam pewną wiedzę, mogę się nią z kimś podzielić i porozmawiać choćby o najnowszych odkryciach naukowych niż gadać o dupie Maryny z wczorajszego TV.
Tak więc cieszcie się, że otrzymaliście rozszerzony poziom wiedzy w waszych szkołach bo w niektórych miejscach możecie się poczuć jak w Idiokracji...

wut

2015-02-04, 12:49
blodyna jest śliczna jest, fajnie musi robić lodzika

ostrygaa

2015-02-04, 13:28
AgnusDei napisał/a:

Wymagany angielski na poziomie puszki konserwowej



Widzę, że debile prześcigają się w wymyślaniu tych zj***nych poziomów angielskiego. :brawo2:

RockyWood

2015-02-04, 13:40
@Matan_M

oj chłopie nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz... porównaj sobie książki do biologii, historii czy geografii z 95 roku dla ostatniej klasy liceum z tymi książkami dla ostatniej gimnazjum - porównasz i powiesz sobie w myślach "o ja pie**olę - nie wierzę k***a!"

Nemayu

2015-02-04, 14:30
RockyWood, że będą prawie identyczne czy w tej z 95 będzie więcej?

Dickk

2015-02-04, 14:37
@RockyWood, ale gimnazjum, a liceum, to sa dwa rozne poziomy szkolnictwa. Mialoby to, co napisales sens, gdybys zamiast liceum wstawil podstawowki. Pozdrawiam.