18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy da się w coś wpierdolić na pustej prostej drodze ?

~McSadol • 2021-06-17, 07:40
Odpowiedź na filmiku


eLzar

2021-06-17, 18:45
To, to ch*j.
Pamiętam jak moja bratowa na prostej drodze nissanem primerą dachowała. To dopiero trzeba mieć talent :D

Artixxxx

2021-06-17, 19:44
No i teraz ja coś od siebie :P Tak to mógł być wahacz dosłownie wleczony :) . Albo łożysko się rozleciało

AN...........or

2021-06-17, 21:32
kamuha napisał/a:

To nie wina kierowcy tylko awaria. tylne lewe koło. tuz przed skrętem stanęło skosem ..



pie**olisz kocopały, to wina kierowcy, który jest pewnie właścicielem, bo jest j***nym nieudacznikiem który jeździ starym gratem i potem takie akcje są, bo nie stać go na normalny samochód. Powinno być prawo, by nie można rejestrować było samochodów starszych niż 5 lat i ch*j

NataliaW

2021-06-18, 00:26
kamuha napisał/a:

To nie wina kierowcy tylko awaria. tylne lewe koło. tuz przed skrętem stanęło skosem ..



Czyli wina kierowcy, tylko debil nie poczuje że łożysko na piaście jest tak wyj***ne że zaraz odpadnie, szpilki nie dokręcone albo wahacze tak rozj***ne...

PeteN88

2021-06-18, 03:18
ANALizator napisał/a:

pie**olisz kocopały, to wina kierowcy, który jest pewnie właścicielem, bo jest j***nym nieudacznikiem który jeździ starym gratem i potem takie akcje są, bo nie stać go na normalny samochód. Powinno być prawo, by nie można rejestrować było samochodów starszych niż 5 lat i ch*j



Powinno być też prawo karania za idiotyczne komentarze. Od tego czy auto jest sprawne czy nie powinny być obowiązkowe badania techniczne a nie auto 5cio letnie... Pokaże ci 5cio letniego rumpla w gorszym stanie niż auta 20sto letnie. Wszystkie Kia i toyoty po leasingu są tak zajechane, że strach w to wsiadać.

przewodnik_elektryczny

2021-06-18, 07:52
ANALizator napisał/a:

pie**olisz kocopały, to wina kierowcy, który jest pewnie właścicielem, bo jest j***nym nieudacznikiem który jeździ starym gratem i potem takie akcje są, bo nie stać go na normalny samochód. Powinno być prawo, by nie można rejestrować było samochodów starszych niż 5 lat i ch*j



Odezwał się specjalista. Jedyne na czym jezdzisz to dupa twojego sąsiada