18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy chińskie zapalniczki się palą..?

Halman • 2021-11-16, 10:57

jak najbardziej owszem tak... :szydera:

jjuice

2021-11-16, 15:50
wy z pinksmanem ścigacie sie kto wrzuci bardziej ch*jowy materiał?

Halman

2021-11-16, 16:14
jjuice napisał/a:

wy z pinksmanem ścigacie sie kto wrzuci bardziej ch*jowy materiał?


będziesz miał ponad 1,3M piw, założysz ponad 5 tysięcy tematów, napiszesz 10 tysięcy komentarzy to pogadamy, oki?

plastic

2021-11-16, 16:30
@Halman

ja tez moge?

hardowski

2021-11-16, 18:19
@Halman

Serio k***a, otrzymywanie wirtualnych punkcików i spam to według ciebie jest jakaś nobilitacja? :lol:

Kamil3l

2021-11-16, 18:47
@Halman

ca za pie**olenie. Nie popłacz się. Widać, że gość zdjął dziesosłonkę, aby podkręcić gaz.. No magia normalnie. Za dzieciak nie jeden, pewnie tak robił. ch*jowy materiał.

Dzisiaj

2021-11-16, 18:49
nie chinskie tylko poprostu zapalniczki :

sciagasz metalowa obudowe (na filmie juz sciagnieta)
podnosisz plastikową obejme, podnosisz do gory a potem opuszczasz, wtedy przekrecasz zawor w strone +
nastepnie powtarzasz manewr i dalej krecisz na plusa. Po kilku obrotach masz niezly tuning zapalniczki. Jak przesadzisz - mozesz miec tak jak pan na filmiku.

SlawiZiooM

2021-11-16, 20:48
Dzisiaj napisał/a:

nie chinskie tylko poprostu zapalniczki :
sciagasz metalowa obudowe (na filmie juz sciagnieta)
podnosisz plastikową obejme, podnosisz do gory a potem opuszczasz, wtedy przekrecasz zawor w strone +
nastepnie powtarzasz manewr i dalej krecisz na plusa. Po kilku obrotach masz niezly tuning zapalniczki. Jak przesadzisz - mozesz miec tak jak pan na filmiku.


Dokładnie tak. Kiedyś mi jebnela w ręku i gaz poszedł pod rękaw kurtki :D ale j***lo swiniakiem :D

jjuice

2021-11-16, 21:15
@Halman

nie, oki. te wszystkie piwa sa efektem ch*jowych komentow i jeszcze ch*jowszych postow ktorych liczysz w milionach.... boli tylko to ze tobie mozna pocisnac i komentarze zostaja a sproboj pocisnac pinksmanowi i wszystko jest usowane

Halman

2021-11-16, 21:59
jjuice napisał/a:

@Halman
nie, oki. te wszystkie piwa sa efektem ch*jowych komentow i jeszcze ch*jowszych postow ktorych liczysz w milionach


skoro dają ludzie piwa to widocznie się podoba.


jjuice napisał/a:

@Halman
boli tylko to ze tobie mozna pocisnac i komentarze zostaja a sproboj pocisnac pinksmanowi i wszystko jest usowane


a to już nie moja sprawa, powiem tylko że nigdy nie byłem pupilkiem modów.