18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czuły ojciec

Gamba • 2010-02-17, 11:24
Tata r*cha 7-letniego syna, no i chłopaczek nagle zaczyna płakać, tata patrzy zdziwiony i mówi:
-Synku, nie płacz, tatusiowi też jest przykro, że mama dzisiaj umarła.

Wilczex

2010-02-17, 21:16
mam wrażenie, ze było

Gamba

2010-02-17, 23:24
Wilczex napisał/a:

mam wrażenie, ze było


nie przeczę, ja aczkolwiek nie znalazłem... jesli było to przepraszam

SitrQ

2010-02-19, 23:52
Ale debilny dowcip!!!!Nie wierzę,że może takie coś kogoś śmieszyć...A jeśli śmieszy,to ten ktos powinien jak najszybciej udać się do lekarza...

Szamil Basajew

2010-02-19, 23:55
SitrQ napisał/a:

Ale debilny dowcip!!!!Nie wierzę,że może takie coś kogoś śmieszyć...A jeśli śmieszy,to ten ktos powinien jak najszybciej udać się do lekarza...



pie**ole jak się do specjalisty czeka pół roku...

SitrQ

2010-02-20, 23:35
Widzę,że tu pełno dzieciaków co to się wyżywają w internecie blużniąc,bo w domciu to ojciec przetrzepałby im dupy paskiem do spodni za jedno małe slowo np. "gówno"...oj żal mi was strasznie malolaty...

Skupek

2010-02-21, 11:06
No, nam paskiem, a Ci ku*askiem.
Odbij.

Wavin

2010-02-21, 12:45
SitrQ jeśli nie śmieszy Cię czarny humor to po co zajmujesz sobie czas na pisanie takich postów i denerwujesz innych na forum o takiej właśnie tematyce ? Nie każdy lubi czarny humor a jak sie czegoś nie lubi to po cholerę to robić na siłę ?

SitrQ

2010-02-22, 00:08
hehe...tak mi zależy na pierwszym wrażeniu tu jak na kozich bobkach...A tak serio-uwielbiam czarny humor,ale musi on być na poziomie.A tu?Zdarzają się dobre dowc**y,ale część jest marnych lotów...tak jak ten wyżej.




A wypie**olę sobie stąd jak mi się zechce...I nie wysilajcie się z komentarzami,bo kończę ten temat.

Zyczę wszystkim tu zachowania jakiegoś poziomu,bo jak tak dalej pójdzie,to zanim ta strona stanie się popularna,zniknie w niebycie...

krisxor

2010-02-24, 21:50
skoro to dla ciebie czarny humor na niskim poziomie to jaki twoim zdaniem jest wysoki humor?

przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba?

hey good luck lady and "getde fak ałtehir"=D

zefir666

2010-05-05, 18:52
Co robi mężczyzna po stosunku z łysą kobietą? Odkłada ją do kołyski