18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czterolatka

stepek • 2013-08-28, 18:39
Jak sprawić by czterolatka zapłakała drugi raz?
Wytrzeć ku*asa o jelita.

lansnaskary

2013-08-29, 15:28
szeryf bong zara wraca i skonczy sie walfowanie kawalami na poziomie podlogi

eligurf

2013-08-29, 15:29
#sylwia2404
- Co zrobić aby wsadzić pięciolatce penisa między piersi?
- Złamać jej mostek.

Dowcip śmieszny. Puenta dość niespodziewana, a przynajmniej nie oczywista i sadystyczna.


- Jak sprawić by czterolatka zapłakała drugi raz?
- Wytrzeć ku*asa o jelita.

Dowcip kiepski, beznadziejna puenta, bo niby dlaczego o jelita, a nie wsadzić w wpadnięty odbyt, albo zgwałcić jej misia, albo choć wytrzeć w misia. No i wycieranie ch*ja w jelita - tylko pedały lubią kontakt fiuta z gównem.

soqu1

2013-08-29, 15:33
To nie jest kawał. Przy tym wszystkie kawały Bongmana czuły by się urażone

trus74

2013-08-29, 15:45
Rzygać się chce od takiego poczucia humoru. Są tu mocne scenki, dlatego lubię Sadistic, ale pedofilów nienawidzę i ich kawałów

Mr.Benny

2013-08-29, 15:57
stepek jesteś dnem społeczeństwa, nawet mułem i pasożytem. Twoja stara pewnie żałuje, że wysrała coś takiego jak ty na świat. Dziękuję. Do widzenia.

Za żarty z pedofilskim podtekstem powinni a automatu kasować konto.

Vabanek

2013-08-29, 15:58
Coraz więcej ludzi spina się o tego typu kawały, dlaczego? Dlatego, że sadistic zmienił się w gównianego kwejka i wędruje tu coraz więcej gówna kawał dobry i sadystyczny :idzwch*j:

kvothe177

2013-08-29, 16:12
śmiechłem, leci piwko :D

Yanuha

2013-08-29, 16:13
Wiem ze sadistic to sadistic. Ostatnio zaobserwowałem pewnie inni też zmasowany atak pedofilskich "dowcipów".osobiście wole krew,wypadki i takie takie tam. Jest tego tyle że wnoszę by powstała nowa kategoria np "dziennik pedofila". Kto chce to zagląda kto nie to nie. Mimowolnie muszę napotkać na tego typu ch*jnie z grzybnią. Dla jednego to czarny dowcip dla drugiego(autora) chleb powszedni.

Uechtacz

2013-08-29, 16:14
@up: ten kawał jest ch*jowy jak bigos bez chleba.
Pierwowzór (wytrzeć ch*ja w jej misia) był śmieszny, a ta przeróbka jest bez sensu.

Pierwowzór pierwowzoru też był niezły, choć mniej sadystyczny. Cytuję:

Co zrobić, żeby kobieta krzyczała jeszcze 15 minut po stosunku?
Wytrzeć ch*ja w firankę.

Mniej sadystyczny, ale dobry i z niespodziewaną puentą (oczywiście w czasach, gdy był świeży).

KaszubskiRolnik

2013-09-01, 15:20
Obleśne i żałosne...


Podoba mi się.

stepek

2013-09-05, 07:16
psiwytrysk Ji^HaD jacekmatys obrus Promek LeweOkoSaurona lansnaskary eligurf soqu1 trus74 Mr.Benny Yanuha Uechtacz Jak wam sie nie podoba to kwejk czeka ;) Nie rozumiecie dowcipu to się uczcie! Gimnazjum czeka raz raz do szkoły ;)