18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czternastoletnia Kira Hart torturowana

GeorgeHarvey1 • 2023-03-22, 21:58





Przez Aborynegroidki. Australia

mlecz1323

2023-03-23, 14:12
pie**olona idiotka.. zamiast sie posatwić- chyba to lubi.... qrwa większa, to tam chaos powinna rozpętać tym szpagadziarom.

Kukabura

2023-03-23, 15:03
Jakby ktoś potraktował moją córkę w ten sposób to byłby następny film na sadisticu.

Sadisticzny

2023-03-23, 15:12
bardak napisał/a:

Ta jedna ma niezłą figurę jak na Swój wiek. Porządna terapia ku*asem po zwieraczu i siadłaby na dupie.



swój* Po co napisałeś to dużą literą?

darek1234

2023-03-23, 16:08
skywalker75 napisał/a:

Tak wyglądają Aborygenki, jeżeli ty na tym filmie widzisz Aborygenki , to równie dobrze można powiedzieć, że jesteś Żydem bo mieszkasz w Polsce. Zresztą kto cię tam wie



Ta w białym biustonoszu ma geny Aborygena, widać po nosie, ale na pewno nie jest to czysta rasa

Bul_od_bytu

2023-03-23, 16:36
darek1234 napisał/a:

Mało wiesz o Aborygenach, więc się nie wygłupiaj takimi tekstami



Znowu ty? Ja pie**ole ,zdecyduj się czy jesteś ekspertem od ruchu drogowego, żydów, aborygenów czy jeszcze masz jakieś talenty, którymi dopiero nas obdarzysz?
To, że z gówna kangura wydłubią sobie rodzynki na tym pustkowiu nie znaczy, że ewolucyjnie dotarli do okresu neolitu. Nawet murzyny w dzikiej dżungli strzelają z łuku, nad którym wiele wiosek Aborygenów wciąż prowadzi badania.
Jak tak cię kręcą czarne kolby to ich podziwiaj, dla mnie stoją gdzieś pomiędzy tym co pokazują w muzeum historii naturalnej a zwykłym murzynem płonącym w oponie.

krasnal_hałabała

2023-03-24, 06:28
Retsam napisał/a:

oby wasze corki tez to spotkalo hehe



Twoją też a jeśli nie masz/nie będziesz miał córki, to oby Ci jaja zwiędły na wiór a prostata się zwęgliła.

Ueizkvhwkzkx

2023-03-26, 00:08
danielusx25 napisał/a:

z taką masa to mogła by je połamać tamte wyglądają jak anorektyczki dobry zamach z listwy i ugnają sie te p*zdy jak gałęzie



obawiam się że to z czym jedna podchodzi w 23 sekundzie to nóż, a z nożem nie ma dyskusji :D

darek1234

2023-03-26, 03:01
Bul_od_bytu napisał/a:

Znowu ty? Ja pie**ole ,zdecyduj się czy jesteś ekspertem od ruchu drogowego, żydów, aborygenów czy jeszcze masz jakieś talenty, którymi dopiero nas obdarzysz?
To, że z gówna kangura wydłubią sobie rodzynki na tym pustkowiu nie znaczy, że ewolucyjnie dotarli do okresu neolitu. Nawet murzyny w dzikiej dżungli strzelają z łuku, nad którym wiele wiosek Aborygenów wciąż prowadzi badania.
Jak tak cię kręcą czarne kolby to ich podziwiaj, dla mnie stoją gdzieś pomiędzy tym co pokazują w muzeum historii naturalnej a zwykłym murzynem płonącym w oponie.



A dlaczego mam się decydować i sobie umniejszać, tata bił cię za nadmiar wiedzy?