18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trupzszafy

2019-11-01, 07:56
k***a..wersja szosowa filmu "śmierć w wenecji"

Byku35

2019-11-01, 08:23
wyszedł on z auta? bo mnie ch*j strzela
chce wiedzieć

sa18jan

2019-11-01, 08:47
Poszukajcie w google..Czołówka busa z Peugeotem pod Gorzowem.Trzy kobiety z osobówki poszkodowane.Kierująca złamany kręgosłup,odłamki w świetle rdzenia,niedowład kończyn dolnych. Pasażerka siedząca za kierującą uraz Czaszkowo mózgowy (najgorzej rokująca).Trzecia kobieta siedząca obok kierującej wypisana do domu po kilku godzinach z ogólnymi potłuczeniami,podobnie jak kierujący busem.

Attero132

2019-11-01, 09:37
Aha czyli z tego co kolega wyżej napisał: kobieta zapomniała że jest kobietą

Bantol

2019-11-01, 09:47
co za dzban

ElektroMar

2019-11-01, 09:49
Prawie zaraz po uderzeniu w radiu słychać słowa "Platforma Obywatelska". Przypadek? Nie sądzę!

dennissliwa

2019-11-01, 10:08
Tak to jest jak kobieta kieruje a facet za pasażera :D

stroona

2019-11-01, 10:10
HiSpect napisał/a:

Nieznajomość trasy. Gdyby chociaż nawigację miał otwartą, to wiedziałby jaki łuk musi pokonać i pewnie dostosowałby prędkość.
Ewentualnie wóda bądź debilizm.



Przed zakrętem z pewnością był znak ostrzegający o ostrym łuku i ograniczenie prędkości, więc po kiego grzyba mu nawigacja ? Zamiast niej, mógł użyć po prostu mózgu.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-01, 10:35
Nie patrzyłem na czaas,ale jak wyjechał z zakrętu kierowca Peugeota to wiedziałem,że typowi plany dnia ulegną zmianie.Kto normalny kupuje Peugeota?Znacie kogoś,kto chodzi do salonu peugeota??Kto chce kupić używane auto i wpisuje wprzeglądarkę Oto moto Peugeot????Absurd ja rozumiem,że ktoś zagranicom w latach 80 szedł po 205 turbo czy nawet trochę potem po 206,ale kto k***a oprócz Francuzów go kupuje zastanówcie się???Peugeot robił rowery i był w tym tak dobry że zaczął robić pociski artyleryjskie,był w nich tak dobry,że zaczął robić drewniane młynki do pieprzu....

SirMajkel

2019-11-01, 11:25
kolejny niedzielny kierowca, "łojciec" pochlał to ktoś musiał przejąć stery.

Hrabia Drapula

2019-11-01, 11:28
Takafura napisał/a:

Tytuł mocno mylący - mgła nie miała na to wpływu...



i tu się mylisz, opadająca czy osadzająca się mgła jest gorsza od deszczu, mikrokropeliki osadzają się na jezdni tworząc wraz z kurzem warstwę która jest mokra i śliska, tak samo jak w pierwszych chwilach kiedy zaczyna padać deszcz, tyle że deszcz zmywa to po kilku minutach jak pada
oczywiście miliony ludzi jeździ w takich warunkach i nic się nie dzieje, jest to jedna z rzeczy która się przyczyniła do tego zdarzenia, główną była prędkość, możliwe że zużyte opony letnie, a jak widać mam już w niektórych rejonach ujemne temperatury

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-01, 11:47
A gdzie tu widzisz jakiś poślizg?Bo ja tu widzę,że klientka wyj***ła się z zakrętu,na pedale w podłodze,bo tak ją samochód poprowadził,bo to on nią kieruję,a nie ona nim

Takafura

2019-11-01, 22:01
Hrabia Drapula napisał/a:

i tu się mylisz, opadająca czy osadzająca się mgła jest gorsza od deszczu, mikrokropeliki osadzają się na jezdni tworząc wraz z kurzem warstwę która jest mokra i śliska, tak samo jak w pierwszych chwilach kiedy zaczyna padać deszcz, tyle że deszcz zmywa to po kilku minutach jak pada
oczywiście miliony ludzi jeździ w takich warunkach i nic się nie dzieje, jest to jedna z rzeczy która się przyczyniła do tego zdarzenia, główną była prędkość, możliwe że zużyte opony letnie, a jak widać mam już w niektórych rejonach ujemne temperatury



Mgła to jednak unosi się nad ziemią, ogranicza widoczność.
To co opadnie to też H2O - czy to w fazie płynnej (rosa) czy stałej ( szron, lód, szadź). To tak akademicko, jako ktos kto miał meteorologię przez semestr ;-)

Sprawdziłem filmik - poślizg możliwy ale zapie**alanie pewne w 100 % jako główny powód wypadku.

Tytyryty

2019-11-02, 09:52
Takafura napisał/a:

Tytuł mocno mylący - mgła nie miała na to wpływu...



Mylący jest Twój komentarz.

Jak myślisz, jest różnica między "czołówka we mgle", a "czołówka przez mgłę"?
Polska język trudny, czy myślenie trudny?

:-D

Takafura

2019-11-02, 10:46
Witam członka Grammar Nazi ;-)
To już na sadolu nie będzie można kolokwializmów używać ?
"Czołówka we mgle", a "czołówka przez mgłę" to w potocznym rozumowaniu to samo. A ci co dali piwo jakoś dostrzegli że ani to we mgle ani przez mgłę.