18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ti...........ch

2020-01-09, 08:19
2345678964367587986854334 napisał/a:

Taki zjeb powinien być sądzony za wielokrotne morderstwo z premedytacją.



Za co?

wins89

2020-01-09, 09:06
ślepy k***a czy co

tommitmx

2020-01-09, 09:53
kovallo napisał/a:

k***a tyle trąbiom żeby nosić odblaski. j***ni piesi



Jebłeś się w głowę ostatnio?

Khadin

2020-01-09, 10:14
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Za co?



Za jajco. Łamiesz przepisy, które po coś jednak są, to odpowiadaj za swoje czyny. Gościu wyprzedzał co najmniej dwa tiry na podwójnej ciagłej. Jak na moje albo rozbił się na kimś celowo. Bo przecież nie wytłumaczysz takiemu, że ma inteligencję rozwielitki.

russian-roulette

2020-01-09, 10:26
Osobiście uważam, że debil powinien jeszcze wpie**ol dostać jak dał radę sam wyjść z rozbitego auta

Ziomee22

2020-01-09, 12:50
powinni k***e ubić

wisla9110

2020-01-09, 14:38
Dlatego na dłuższą podróż zawsze wybieram pociąg, co z tego , że sam jedziesz prawidłowo jak taka k***a Ci na czołówkę wjedzie z naprzeciwka. j***ć

KlinikaAborcyjna

2020-01-09, 16:38
wisla9110 napisał/a:

Dlatego na dłuższą podróż zawsze wybieram pociąg, co z tego , że sam jedziesz prawidłowo jak taka k***a Ci na czołówkę wjedzie z naprzeciwka. j***ć




hehe, możesz też trafić na taki pociąg co będzie jechał po złych szynach i będzie miał złe podwozie i się wykolei :kawa:

Hrabia Drapula

2020-01-09, 17:43
~Velturek napisał/a:

8:04 rano i przed takiego zjeba ludzie k***a do roboty się spóźnią a inni być może w szpitalu wylądują.
Jestem zdania, że powinien być przepis gdzie za odpie**olenie czegoś takiego i doprowadzenie do wypadku powinno być w 100% pokrywane z kieszeni sprawcy, łącznie ze wszystkimi kosztami leczenia wszystkich uczestników. Znaczy najpierw niech ubezpieczyciel zapłaci albo fundusz gwarancyjny a potem z frajera niech komornik ściąga co do j***nego grosza.
ch*ja widać, ciemno, mokro, ponuro, podwójna ciągła i kretyn na czołówkę leci aby oszczędzić te wirtualne sekundy. j***ć takich.



zgadzam się w całej rozciągłości po za jednym, jak dla mnie to nie jest wypadek, jak by mu jakiś zwierze wyskoczyło i by uciekał, awaria typu opona strzelił, układ kierowniczy czy hamulcowy zawiódł to OK jest to wypadek, ale tu tak jak napisałeś widoczność i warunki atmosferyczny po ch*ju, do tego znaki poziome pewnie i pionowe też były zabraniające takiego manewru więc można powiedzieć że zrobił to z premedytacją więc raczej nie wypadek

mimasan

2020-01-09, 17:46
~Velturek napisał/a:

8:04 rano i przed takiego zjeba ludzie k***a do roboty się spóźnią a inni być może w szpitalu wylądują.
Jestem zdania, że powinien być przepis gdzie za odpie**olenie czegoś takiego i doprowadzenie do wypadku powinno być w 100% pokrywane z kieszeni sprawcy, łącznie ze wszystkimi kosztami leczenia wszystkich uczestników. Znaczy najpierw niech ubezpieczyciel zapłaci albo fundusz gwarancyjny a potem z frajera niech komornik ściąga co do j***nego grosza.
ch*ja widać, ciemno, mokro, ponuro, podwójna ciągła i kretyn na czołówkę leci aby oszczędzić te wirtualne sekundy. j***ć takich.



Nie wiem ilu z was już zawierało ubezpieczenie OC na samochód, ale aby was zniechęcić od głupot, to ubezpieczenie OC nie zadziała w 3 przypadkach: brak badań technicznych, kradzież auta oraz jazda pod wpływem. Wtedy płacicie z własnej kieszeni a odszkodowania za wypadek śmiertelny idą w setki tysięcy (odszkodowanie, zadośćuczynienie, renta zależna od zarobków zmarłego na kolejne lata). Pamiętajcie o tym jak was ktoś będzie namawiał do jazdy po pijaku.

bemol

2020-01-09, 18:19
Velturek napisał/a:

8:04 rano i przed takiego zjeba ludzie k***a do roboty się spóźnią a inni być może w szpitalu wylądują.
Jestem zdania, że powinien być przepis gdzie za odpie**olenie czegoś takiego i doprowadzenie do wypadku powinno być w 100% pokrywane z kieszeni sprawcy, łącznie ze wszystkimi kosztami leczenia wszystkich uczestników. Znaczy najpierw niech ubezpieczyciel zapłaci albo fundusz gwarancyjny a potem z frajera niech komornik ściąga co do j***nego grosza.
ch*ja widać, ciemno, mokro, ponuro, podwójna ciągła i kretyn na czołówkę leci aby oszczędzić te wirtualne sekundy. j***ć takich.



Prawo już tak stanowi:
google: Czy-ubezpieczyciel-moze-domagac-sie-odszkodowania-od-sprawcy

W pierwszym podpunkcie jest napisane, że ubezpieczyciel ma prawo żądać zwrotu w przypadku umyślnego spowodowania wypadku. I tutaj już wszystko zależy od sądu.
Ostatnio czytałem o sytuacji, że ubezpieczyciel nie wypłacił AC bo gość się rozbił bo sięgał po papierosa, który mu spadł. W tym przypadku również najprawdopodobniej zasądzi, że wypadek był umyślny skoro wyprzedzał na podwójnej.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-09, 18:41
Jakiś idiota tam namalował linię ciągłą. Nawet dwie. Ciekawe po co?

Irokez

2020-01-09, 22:21
jaka kurde szkoda, ze to nie ten tir co w tle jechał.

pankruk

2020-01-09, 22:45
Masakra znowu pirat drogowy w Saabie. Na te samochody powinna być osobna kategoria prawa jazdy. Czemu w tej umęczonej Polsce najwięcej wypadków i wykroczeń popełniają zawsze ludzie w Saabach.

adamsradam

2020-01-10, 21:24
ale pawia puscił xD :D