18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek z woreczkiem

~Sunday • 2020-12-08, 18:53

Chodzi swoimi ścieżkami :lol:

Juzwa

2020-12-08, 21:04
zaszh napisał/a:

ja się dziwię czemu ten na końcu tego betonu nie zaj***ł temu ćpunowi?



Prawdopodobnie jebie od niego bardziej niż z murzyńskiej chatki.

Kepeszek

2020-12-09, 09:11
Widzicie, z burdasami to o tako właśnie jest. To nie jest tak, że u nich totalne bezmózgowie i oni nic nie potrafią i robić nie chcą. Nie ma po co! Bo społeczeństwo nie uszanuje. Oni nawet mu nic nie robią bo wiedzą, że nie ogarnia i hajsu nie ma. No niestety, mała część ludzi chętnych do rozwoju przy ogromnej części o takich właśnie ulungów

MrFalken

2020-12-09, 09:13
zaszh napisał/a:

ja się dziwię czemu ten na końcu tego betonu nie zaj***ł temu ćpunowi?



bo mają płacone za godzinę...

music0

2020-12-09, 11:05
Kto normalny filmuje takie rzeczy jak wyrównywanie betonu. To mi wygląda jak nędzna ustawka. No i ten brak reakcji robotników.

Radbug

2020-12-09, 12:02
Baranozo napisał/a:

W sumie wszedłem tutaj, aby zapytać was drodzy sadole czy wiecie może co sie dzieje z naszym kolegą 'fantastico'? Brakuje mi jego opisów i dawno go tu nie było



Zrobil to co 90% sadoli z długim stażem ma w planach na najbliższy czas. sp***olił stąd czym prędzej.

Wybacz, ale wypadek skutera, potkniecie się o grabie, albo upadek na skate-parku to ja sobie mogę obejrzeć na youtube. Sadol nigdy nie był od takich materiałów, a teraz takie śmiecie to 95% kontentu na głównej. Kiedyś zdobycie 20 piw to było osiagnięcia, dzisiaj absolutnie każdy gówniany materiał po paru godzinach wchodzi na główną i kończy w okolicach 80-100 piw. Dla pozostałych 5% porządnych materialów nie warto nawet wchodzić. tylko wyszukiwanie przez popularne-->dzien po dniu ---> i ewentualnie po 3 najlepsze materiały z każdego dnia. Reszta to śmiecie okropne. Ubolewam nad stanem sadola, bo zrobiła się z niego strona jak kazda inna w internecie. Kiedyś się wyróżniała.


~Angel

2020-12-09, 13:17
Radbug napisał/a:

Zrobil to co 90% sadoli z długim stażem ma w planach na najbliższy czas. sp***olił stąd czym prędzej.
Wybacz, ale wypadek skutera, potkniecie się o grabie, albo upadek na skate-parku to ja sobie mogę obejrzeć na youtube. Sadol nigdy nie był od takich materiałów, a teraz takie śmiecie to 95% kontentu na głównej. Kiedyś zdobycie 20 piw to było osiagnięcia, dzisiaj absolutnie każdy gówniany materiał po paru godzinach wchodzi na główną i kończy w okolicach 80-100 piw. Dla pozostałych 5% porządnych materialów nie warto nawet wchodzić. tylko wyszukiwanie przez popularne-->dzien po dniu ---> i ewentualnie po 3 najlepsze materiały z każdego dnia. Reszta to śmiecie okropne. Ubolewam nad stanem sadola, bo zrobiła się z niego strona jak kazda inna w internecie. Kiedyś się wyróżniała.



Pierdoły wypisujesz aż człowiekowi szkoda klawiatury na odpisywanie :facepalm:

Cofnij się do początków działu czarne filmiki i zacznij przeglądać materiały jakie były wrzucane i zobaczysz że ten dział na przestrzeni lat nic się nie zmienił. Były różne kompilacje, upadki, wypadki, śmieszne filmiki i poważne tematy. Każdy znajduje to co chce znaleźć. Mi osobiście również męczy setny film obijania kogoś kijem czy filmik nagrany telefonem z monitora itp ale każdy lubi co innego i w miarę możliwości staramy się to największe dno umieszczać w sucharach.

razak

2020-12-09, 15:49
zaszh napisał/a:

ja się dziwię czemu ten na końcu tego betonu nie zaj***ł temu ćpunowi?



pewnie mu zaj***ł po wyłączeniu kamery :)

kozak141

2020-12-11, 21:19
zaszh napisał/a:

ja się dziwię czemu ten na końcu tego betonu nie zaj***ł temu ćpunowi?



Bo ma płacone od godziny :D

daniello123

2020-12-12, 22:29
hinduski major z bombasu