18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek skurwiel

T3RMINATOR • 2020-09-16, 21:13
Chodź pieseczku...


Dorik

2020-09-16, 23:33
spinacie dupy ryjki puszyste jakby conajmniej zabił tego psa...

Private677

2020-09-17, 02:30
Ale bym śmiecia z kamieniem przy głowie wrzucił do tej rzeki

Budrys2000

2020-09-17, 02:39
W dzieciństwie stary wycierał brudnego ku*asa w jego włosy, mechanizm kompensacji zadziałał, odreagował na psie.

dejwdawidowicz

2020-09-17, 02:56
hdposter napisał/a:

Jak ty byś go odnalazł to tylko pałę byś mu opie**olił.



Swoje fantazje zostaw dla siebie. :-/

Juzwa

2020-09-17, 06:44
luja27 napisał/a:

To gówno do worka i za psem



Nie, bo się wygmera na brzeg. Powinno się go wypchnąć z wysokiego wiaduktu. A jakby jakiś pociąg się zbliżał, to już pałnia szczęścia. Nie uciekłby z połamanymi nogami.

Syn_Milionera

2020-09-17, 06:45
Cieszy się jakby to było jego największe życiowe osiągnięcie. I zapewne tak też jest.

Ghost39

2020-09-17, 11:51
""As can be seen in the video, the man threw the dog in water and then was seen smiling. We have registered a case in the matter and the accused Salman Khan will be arrested soon," senior police officer Bittu Sharma told NDTV.

The police are searching for the accused who is missing."

Już go szukają, jako że internet nie zapomina pewnie to kwestia czasu jak go namierzą.

Nie ważne znalzłem update 2 dni później już go znaleźli i aresztowali xD

"n a disturbing video, a man from India who intentionally threw a stray dog from a bridge into a Bhopal lake 30 feet below and then smiled for the camera on Sunday has been arrested. The 29-year-old man was charged on Monday after the viral video helped outraged viewers identify the culprit.

The incident occurred at the Boat Club Road near Van Vihar on the banks of the Upper Lake. The accused man was arrested from Bhopal’s Qazi Camp and he has been charged with “mischief by killing or maiming any animal.” The man has since apologized for his actions stating it was a mistake."

baronturbina

2020-09-17, 12:44
StalowyNożyk napisał/a:

Miłośnicy psich odbytów go nienawidzą.
Poznał jeden prosty trik, dzięki któremu wk***ił wszystkich animalsów.


Racja ale szanuj rodziców bo gdyby mnie ten pies nie wyprzedził to był bym twoim ojcem!

luja27

2020-09-17, 12:48
pro_avenger napisał/a:

A teraz ta k***ę wyjebac....
Chyba widujecie się na niedzielnym grillu.



Jak zaprasza to idę na darmowe piwko

:mrgreen:

Justynka99

2020-09-17, 12:52
Ale przecież akurat w tym przypadku żadna krzywda się psu nie stała. Wysoko nie jest, woda nie jest rwąca. Psy lubią pływać. Nie wiem o co ten szum w tym przypadku, mimo tego że nie należę do tych "nieczułych na krzywdę zwierząt".

Owca90

2020-09-17, 13:02
Justynka99 napisał/a:

Ale przecież akurat w tym przypadku żadna krzywda się psu nie stała. Wysoko nie jest, woda nie jest rwąca. Psy lubią pływać. Nie wiem o co ten szum w tym przypadku, mimo tego że nie należę do tych "nieczułych na krzywdę zwierząt".



Kuźwa, ciemno jak w dupie u murzyna , a Ty stwierdzasz, że psu się żadna krzywda nie stała, jaka woda i jaka wysokość.

Xanxil

2020-09-17, 20:05
piesek pewnie żyje, trochę popływał i żadna krzywda mu się nie stała

Tudeski

2020-09-17, 20:22
Przysięgam, rozj***łbym mu łeb.

St...........on

2020-09-17, 21:55
hdposter napisał/a:

Jak ty byś go odnalazł to tylko pałę byś mu opie**olił.



Pfff poj***ło cię reksiu? po ch*j niepotrzebnie ryzykować? Skórka na onionie chodzi po 10 tysi euro, jaki k***a problem zrobić zrzutę? Mało w życiu widziałeś, a zwłaszcza zmasowanych akcji.

Haku

2020-09-18, 01:45
hdposter napisał/a:

Jak ty byś go odnalazł to tylko pałę byś mu opie**olił.



uuu czyżby kolega miał już z nim styczność? :O