18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czlowiek skurwiel

Ja...........ro • 2014-03-01, 19:34

crystaldragon

2014-03-01, 20:05
Widzę tu 99% ekstraktu esencji z lewactwa. Czyli maksymalny jaki istnieje, nie da się sporządzić 100 % roztworu ludzkość nie jest jeszcze gotowa na przyjęcie tak czystej głupoty. Choć widząc postępy Szumlewicza to jest on bardzo blisko stworzenia tego poszukiwanego "kamienia filozoficznego".

karinawaw

2014-03-02, 00:22
Nie wiem za głębokie to jakieś chyba bo nie czaje.. W ogóle małego księcia nigdy nie przeczytałam. Przerażała mnie sama okładka i opowieści o książce. Takie psychodeliczne bajki i książki powinny być zakazane bo potem dzieci mają spaczone głowy i zostają jakimiś pedolotami, genderami i innymi wytworami.

defcon1

2014-03-02, 00:30
To pewnie czerwona róża, ulubiony kolor lewaków :amused:

Trzyszcz

2014-03-02, 00:30
karina, ciężko skomentować twoja głupotę.

Ivo

2014-03-02, 00:31
@karinawaw
Chwalisz się czy żalisz że nie przeczytałaś, lektury z podstawówki ?

Kształcić się należy z każdej dziedziny, "Poznanie innych i poznanie siebie to zwycięstwo bez ryzyka. Poznanie otoczenia i poznanie sytuacji to zwycięstwo całkowite"

W każdym bądź razie, nie będę się rozpisywał na temat wartości, będzie krótko:

St...........el

2014-03-02, 00:45
Kto uważa, że karinawaw powinna przestać pieprzyć głupoty i wracać do kuchni ręka w górę. Piwo też może być :amused:

MadFollower

2014-03-02, 00:50
@karinawaw, wypie**alaj do kuchni. Takich głupot dawno nie miałem okazji czytać. Przeczytałabyś Małego Księcia, to może łańcuch z kuchni by sięgał do kibla i po garach byś nie musiała srać. Tak się składa, że Mały Książę to wyjątkowo dobra książka, z głębokim przesłaniem, masą metafor a tutaj MNQ posłużył się jedynie samym obrazem "Róży" który występował w książce. Ale czego aj od ciebie wymagam? Nawet nie wiesz co ta Róża sobą reprezentowała.

A za komiksy MNQ zawsze browar ;)

Snoopek

2014-03-02, 00:55
@Stetryczały_Sk***iel

ku*as w buzie też może być? :amused:

St...........el

2014-03-02, 02:21
Snoopek napisał/a:

@Stetryczały_Sk***iel

ku*as w buzie też może być? :amused:



Nie, chyba że w twoją :amused:

Waki

2014-03-02, 04:38
haha dodam spojler dla młodzieży:
.
.
.
.
.
.
.
miłość nie istnieje :D