topic

Człowiek pomaga bobrowi

flaszka • 2019-10-31, 12:17
wśród tych wszystkich wspaniałych inżynierów trafi się taki który zna się na swojej robocie. Niemcy


Gerwazy Waligóra

2019-11-01, 14:06
Wiewór napisał/a:

Bobry budują domy z patyków od 8 tysięcy lat.
Murzyni dalej lepią z gówna.
Taka ciekawostka ze świata natury.Nie cwaniakuj z tym białym geniuszem. W Polsce jeszcze w XX wieku chłopi ze świniami i krowami w jednej izbie spali w domach pokrytych strzechą, takźe ten....
Cudze jebiecie, swojego gówna nie znacie.

bloodwar

2019-11-01, 15:07
poligon6 napisał/a:

Nie idzie tego wytruć jak psy, bo dostepna trutka jest na szczury i nie robi wrażenia na bobrach.Trutki na szczury formalnie nie zabijają bo to tylko silny środek moczopędny, szczury i myszy jako jedne z niewielu gatunków nie kontrolują wydalania moczu (po prostu sikają pod siebie w przypadkowym czasie jak im się troszkę nazbiera w pęcherzu), po spożyciu trutki przez kilka dni szczur odczuwa silne łaknienie wody i jednocześnie błyskawicznie wszystko wysikuje więc systematycznie intensywnie się odwadnia, nerki przestają pracować, dochodzi do zakażenia organizmu i szczurzysko umiera, dając boberkowi środek na szczury po prostu spowodowałeś, że przez parę dni częściej chodził na stronę siku :)

Joystick466

2019-11-02, 10:12
Wiewór napisał/a:

Bobry budują domy z patyków od 8 tysięcy lat.
Murzyni dalej lepią z gówna.
Taka ciekawostka ze świata natury.Nie lepią z gówna, tylko używają gówna tak jak my zaprawy do tynkowania przyrodniku k***a jego mać. Nie zmienia to faktu, że pojęcia budowlanki nie mają, ale domu z pustaka lub cegły nie postawią.

poligon6

2019-11-04, 09:03
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Nie cwaniakuj z tym białym geniuszem. W Polsce jeszcze w XX wieku chłopi ze świniami i krowami w jednej izbie spali w domach pokrytych strzechą, takźe ten....
Cudze jebiecie, swojego gówna nie znacie.Kłania się logika. Niektórzy polscy chłopi miewszkali razem z krowami. Wiekszość murzynów lepi domki z gówna.