18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek nie rób tego

~Sunday • 2020-01-26, 19:39
Proszem nie :(


Heniut86

2020-01-26, 21:27
Jak mnie to wk***ia, jak jakieś gnoje komentują, mając ch*j do powiedzenia! Sklejcie p*zdę i się matce pożalcie zasrańcy! Chociaż sadola zostawcie w spokoju,a nie zasrane milenialsy, wszędzie swoje pięć groszy wj***ć. Morda, bo gumą!

Wiewór

2020-01-26, 21:35
U poligona na wsi to z dziada pradziada wpie**alają psi smalec i psie nóżki. Tradycyjny przysmak.
Tego psa to by kijem okaladal żeby mięso skruszalo przed gotowaniem :D

zerwikaptur

2020-01-26, 21:44
[quote="Sk***ielina"]
zerwikaptur napisał/a:


Głodny człowieka też byś opie**olił uwierz



Myśle ze tak ,nie raz już człowiek z głodu wpie**alal drugiego to zapewne i ja bym dał radę .
Dlatego pies na talerzu nie robi ns mnie wrażenia absolutnie .
Dziecka był nie opie**olil napewno i napewno by nabór zrobiło to wrażenie gdybym takie coś widział śle k***a pies no niecrobmy z siebie h*j wie kogo .

Heniut86

Dokładnie jak piszesz , mam wrażenie ze za jakiś czas te zjeby będą walczyć o to by komara przekonywać ze nie ładnie tak bez pytania pic krew a za kubote i pająka ciężkie wiezienie .
Palcie p*zdy gumę do starbaksa na latte i ciastko z tego portalu bo to nie miejsce na chłopca w rurkach z gołymi kostkami .
„Wszyscy humaniści k***a jego mac „ a tfu

SzychaRKS

2020-01-26, 21:56
[quote="sp***OLIX"]
zerwikaptur napisał/a:

Jedni jedzą świnie inni kury a jeszcze inni małpy i węże nie rozumiem oburzenia bo gdzieś na świecie jedzą psy !
/quote]
A zrozumiesz gdy ktoś wpie**oli Twojego członka rodziny? Nie? To zjem sobie Twojego psa, albo niee... siostre.



więc opie**ol gałe i do spania.

zerwikaptur

2020-01-26, 22:03
Ale to nie ja to pisałem kolego -złe zacytowałem
Pierwsze zdanie moje ale to z siostra to ten od starbaksa i ciasteczek co to nosi musztardowe spodnie jajkognioty za krótkie .

Wpfight

2020-01-27, 00:35
Heniut86 napisał/a:

Jak mnie to wk***ia, jak jakieś gnoje komentują, mając ch*j do powiedzenia! Sklejcie p*zdę i się matce pożalcie zasrańcy! Chociaż sadola zostawcie w spokoju,a nie zasrane milenialsy, wszędzie swoje pięć groszy wj***ć. Morda, bo gumą!


Won anarchistyczny pajacu

poligon6

2020-01-27, 09:16
Tomix666 napisał/a:

To teraz czekamy na kolejną historię od tego idioty, co wszędzie się wypowiada, gdzie pojawi się jakieś zwierze. Jak mu to tam było...
Nie zastanawialiście się, że to może być jakaś forma dewiacji? Przykładowo zoofil, który próbuje odciągnąć od siebie podejrzenia, poprzez opisywanie metod znęcania się nad zwierzyną., jakoby miał jej nienawidzić Już nawet kit z tym. Chciałbym w realu zobaczyć tego chojraka. Byleby się nie okazało, że pinczer miniaturowy ma większą masę od niego :v



Sadolowe p*zdeczaki widze sa juz tak wytresowane że piecze ich dupa na sam widok szczeniaczków.

Widzicie ciężkie kretyny jak wyrobiłem u was odruch pwłowa. LOL.

Esccax

2020-01-27, 13:57
@up ale gościu pyta o "tego idiotę" i zoofila, a ty się zgłaszasz.
No nie wiem, nie wiem...

doktores

2020-01-27, 14:54
poligon6- paskudny efekt eksperymentu analnego proboszcza i organisty. j***ny nawet pawłowa nie potrafi prawidłowo napisać. p*zdeczka zwykła. Dawaj poligon- ujawnij się cwe*u. Wyzywam na solo. Zwierzęta męczą zwykłe, ciotowate k***y. Założe się, że jebańcu jesteś jednostrzałowcem- nawet butem nie trzeba poprawać. W szkole takiego frajera każdy poniżał. Może cie kretynie ruszy, jak ci powiem, że twoja matka robiła mi laskę i lizała dupę za 10pln..... bo nie miała reszty wydać. Dawaj p*zdo na solo.

zerwikaptur

2020-01-27, 15:57
[quote="doktores"]poligon6- paskudny efekt eksperymentu analnego proboszcza i organisty. j***ny nawet pawłowa nie potrafi prawidłowo napisać. p*zdeczka zwykła. Dawaj poligon- ujawnij się cwe*u. Wyzywam na solo. Zwierzęta męczą zwykłe, ciotowate k***y. Założe się, że jebańcu jesteś jednostrzałowcem- nawet butem nie trzeba poprawać. W szkole takiego frajera każdy poniżał. Może cie kretynie ruszy, jak ci powiem, że twoja matka robiła mi laskę i lizała dupę za 10pln..... bo nie miała reszty wydać. Dawaj p*zdo na solo.[/

E puszeczki nie wpie**alasz mięsa ?
Jak nie to sorry ale jeśli tak to zrozum cioto ze mięso to mięso pies czy wydra h*j z tym jem i nic ci do tego jak zechce to ukatrupić lamę i ja zjem psa tez najlepiej szczeniaka

Tratarara

2020-01-27, 21:40
haha jeden post poligona i 5 komentarzy p*zdeczek, którym się strony poj***ły. Na przyszłość nie zgrywajcie takich kozaków w necie i nie umawiajcie się z kimś na pojedynek bo okaże się, że wam spuści srogi wpie**ol i będziecie jeść przez słomkę.

Be6he6mo6th

2020-01-31, 17:05
doktores napisał/a:

poligon6- paskudny efekt eksperymentu analnego proboszcza i organisty. j***ny nawet pawłowa nie potrafi prawidłowo napisać. p*zdeczka zwykła. Dawaj poligon- ujawnij się cwe*u. Wyzywam na solo. Zwierzęta męczą zwykłe, ciotowate k***y. Założe się, że jebańcu jesteś jednostrzałowcem- nawet butem nie trzeba poprawać. W szkole takiego frajera każdy poniżał. Może cie kretynie ruszy, jak ci powiem, że twoja matka robiła mi laskę i lizała dupę za 10pln..... bo nie miała reszty wydać. Dawaj p*zdo na solo.



admini to chyba śpią, że tak rozpuściły forum, że psiarze rozmiękczają się na widok psiuków, ja to bym banował takich, to nie jest kwejk i bez przesady, żeby strofować gościa, który specjalnie trolluje towarzystwo, a wielbiciele odbytów pisuków dyszą, aż z podniecenia, jak tu odbić piłeczkę poligonowi, a ten brechta z was
. A ten proboszcz doktores, to chyba w dzieciństwie księża zdecydowali, o jego "powołaniu", stąd te namowy dla poligona cały czas w każdym temacie z psami, szuka kolejnego "następcę".