18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czlowiek, ktory zabil wspolwieznia

Mr Dan • 2015-04-07, 02:16
Steven Sandison (winny) mowi dlaczego tak postapil i jak to zrobil.



Wg. mnie zamiast kary powinien otrzymac medal.

Niestety, nie ma akcji z celi.

Tylko czekac, az ktos wstawi scene z symetrii

Rasael

2015-04-07, 11:26
Ameryka to jednak piękny kraj. Tam pedofil trafia do więzienia i ginie. U nas tylko przenoszą takich do innych parafii. :/

samieluch

2015-04-07, 11:32
Co tam robi Michael Douglas?

cysio0407

2015-04-07, 11:46
W.S.N.R. napisał/a:

@2up
Sędzia:
Doing so because you're agonal? (tutaj nie słyszę wyraźnie, ostatnie słowo może być inne)



Wydaje mi się, że jest to po prostu:
"Doing so beacuse you are guilty."

Kuriki

2015-04-07, 12:33
A tak w ogóle to... Zauważyliście, że to jest to o czym mówił Krul? Czyli:
"Gość skazany na gnicie w celi do śmierci zabił współwięźnia i co teraz, przedłużenie kary?" :krejzi:

Vaxiu

2015-04-07, 13:15
Kuriki napisał/a:

Ohoho, to jeden z tych jebniętych więziennych hipokrytów "może i zrobiłem X ale on zrobił Y no to wyrwałem chwasta bo tego się nie wybacza" iksk***aDE :roll: Zabójstwo gwałciciela dzieci to by miał usprawiedliwione człowiek, którego pięcioletniego dzieciaka się gwałci, a nie pojeb co ma zj***ny bandycki kodeks gównomoralny we łbie, a do tego sam odsiaduje wyrok. No trzymajcie mnie bo się zesmarkam ze śmiechu :roll:



Nie wazne kto, wazne, ze usuneli scierwo z tego swiata. Za jego czyny nie nalezalo mu sie zycie.
Trzeba byc j***nym pedofilem, zeby bronic tego smiecia.

U NAS gosc dostaje oddzielna cele, samotne spacery i przez caly wyrok nic mu nie grozi, pozniej wychodzi i GWALCI ponownie! Broncie dalej te psy. :idzwch*j:

mydlo_sceptyk

2015-04-07, 20:35
Techron napisał/a:

@up: A wiesz za co go posadzili? Nie? To stul pysk!



za niewinność

W............R.

2015-04-08, 00:20
cysio0407 napisał/a:



Wydaje mi się, że jest to po prostu:
"Doing so beacuse you are guilty."



No właśnie nie. W ostatnim słowie na pewno jest końcówka fleksyjna "-al" i słowo z akcentem na trzecią sylabę od końca lub zbitek wyrazów, gdzie sylaby układają się tak samo. Niestety jest to tak niewyraźne, że nie potrafię nawet za którymś z rzędu podejściem dosłyszeć.