18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek, który z kiełbasy stworzył legendę

Hektor29 • 2015-03-26, 19:00
Stanisław Mądry w przydomowej masarni robi jedną z najlepszych kiełbas w kraju
ps. co Wam przypomina odgłos nadziewania kiełbasy w jelito z początku filmu?

socjalmmv

2015-03-27, 00:24
No panie za takie wędliny, kiełbasy to ja bym sobie dał łeb obciąć albo ten boczek wędzony. /Ja pie**ole

kuba1393

2015-03-27, 01:03
Ja mam to szczescie, ze moj dziadek na wichurze mieszka i tez takie wyroby mam . jest nieporownywalne jak smakuje mieso,kielba,wedlina swojka do tej kupionej w sklepie !

SpijaczWymiotów

2015-03-27, 02:37
porGruber napisał/a:

Tacy ludzie z pasją są podporą dla naszej tradycji. Dzięki takiej kiełbasie nigdy nie będę się wstydził we świecie powiedzieć, że jestem Polakiem.
Tak mi j***ny smaka narobił, że kupiłem sobie bilet wizzera na 16 kwietnia do ojczyzny. Jadę się do babci nawpierdzielać jak knur...



Nie rozumiem takich osób jak ty: robisz za granicą gdzie zarobki są lepsze i jeszcze będziesz zapie**alał do domu tanimi liniami? No chyba, ze robisz na zlewie a w Polsce zgrywasz bogatego cwaniaka "zagramanicy" przy znajomych :roll:

BorgBorg

2015-03-27, 07:34
Hehe a mi się ten Pan kojarzy jak zazwyczaj w filmach kryminalnych taki człowiek okazywał się kompletnym psycholem który zatłukł własną żonę, dzieci swoje i wszystkich sąsiadów swoich i dodał jako składnik tej kiełbasy. A wszyscy wpie**alali aż miło :D

a propo.. kiedy następny sezon Hannibala? :-D

Herkin13

2015-03-27, 10:10
Sam dzisiaj będę robił kiełbasę i wędził na własny użytek. Fajnie, że są masarnie, które robią jeszcze kiełbasę w naturalny sposób bez sztucznego wędzenia, konserwantów itp. Pan Mądry mimo, że robi to już masowo robi takim samym sposobem jak ja u siebie. Wielki Browar za podtrzymanie tradycji i nie pójścia na skróty, a kiełbasę polecam bo nigdzie takiej nie dostaniecie w sklepie.