18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek "Krakowiaka" przed sądem z kibolami "

podejrzanitv • 2020-12-05, 20:15
Stanisław J. ps. "Czarny Stasiu", w latach 90. należący do gangu Janusza T. ps. "Krakowiak" ze Śląska, stanął przed sądem razem z narkotykowym odłamem gangu pseudokibicowskiego "Psycho Fans" z Chorzowa.

Tymczasem do krakowskiego aresztu trafiła ze Słowacji Magdalena K., podejrzana o kierowanie narkotykowym gangiem pseudokibiców Cracovii.

W Krakowie to nie jedyny wątek dotyczący pseudokibiców. "Wisła Sharks" rozpoczęło wewnętrzną wojnę między współpracującymi z prokuraturą "sześćdziesiątkami" a nietolerującymi takiej współpracy "sztywnymi". Na ulicach płoną nawet samochody.


zwierzak30

2020-12-05, 21:54
Jak to k***a oddali z odsetkami. I co ? to wsio?Sprawy nie było?





jjuice

2020-12-05, 22:11
Spoko materiał, skondensowane informacje bez zbędnego lania wody. Za dzieciaka podbierałem rodzicom "Detektywa" do czytania. A pamiętacie protoplastę Sadola, mianowicie gazetkę "Zły. bez przebaczenia"?

podejrzanitv

2020-12-06, 10:57
zwierzak30 napisał/a:

Jak to k***a oddali z odsetkami. I co ? to wsio?Sprawy nie było?



Nie, az tak dobrze na szczęście nie ma, oddali, ale postępowanie się toczy. Wyłudzenie takiej kwoty to już tzw. "zbrodnia vatowska", a za to grozi nawet do 25 lat.

jjuice napisał/a:

Spoko materiał, skondensowane informacje bez zbędnego lania wody. Za dzieciaka podbierałem rodzicom "Detektywa" do czytania. A pamiętacie protoplastę Sadola, mianowicie gazetkę "Zły. bez przebaczenia"?



Dzięki! Tym bardziej polecam Detektywa, bo od czasów kilkanaście czy kilkadziesiąt lat wstecz nic się nie zmieniło - ani szata graficzna, ani publikowane tam teksty, więc warto :)