18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek i religia

foad69 • 2010-03-30, 12:49
... czyli nigdy nie ufaj ludziom, którzy muszą wymyślać sobie przyjaciół.


Risen

2010-03-30, 13:13
Powinni to wszystko rozj***ć w ch*j. Szkoda tylko, że ludzka natura zawsze będzie szukała nowych, parszywych metod żeby zdobyć władzę nad innymi.

pasholvon88

2010-03-30, 13:49
religia jest super
władza nad innymi też jest super
po co to psuć?

kebabkilla

2010-03-30, 16:46
jebac kazda religie

Imralav

2010-03-30, 16:48
Nie j***ć religie, tylko ciesz się, że opracowano tak sprytną metodę kontroli nad szarą masą. Bez przykazań typu "nie zabijaj" nikt by się przed tym nie powstrzymywał.

foad69

2010-03-30, 16:54
Imralav napisał/a:

Nie j***ć religie, tylko ciesz się, że opracowano tak sprytną metodę kontroli nad szarą masą. Bez przykazań typu "nie zabijaj" nikt by się przed tym nie powstrzymywał.



Rotfl, pojęcia takie jak społeczeństwo i prawo znasz?

Set

2010-03-30, 17:07
ja jebie. "a szkielety dinozaurów są po to by wystawić Twoją wiarę na próbę!" ;/ owned. j***ć chrystusa i jego armie

Oski_m

2010-03-30, 17:19
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.."

Ratilt

2010-03-30, 17:20
Imralav napisał/a:

Nie j***ć religie, tylko ciesz się, że opracowano tak sprytną metodę kontroli nad szarą masą. Bez przykazań typu "nie zabijaj" nikt by się przed tym nie powstrzymywał.



Myślisz że to religia powstrzymuje morderstwa, czy organy ścigania?
W średniowieczu dość często wbijano komuś sztylety w bebechy a sprawców nigdy nie łapano, ba, jeśli to był jakiś wieśniak to nawet nie szczególnie ich ścigano. Chyba że morderstwo popełnili na oczach strażników. A były to czasy kiedy to religia rządziła europą. Teraz coraz mniej jest ludzi wierzących, organy ścigania coraz lepsze, a przestępstw mniej. Połącz fakty i powiedz co powstrzymuje morderstwa.

Rh...........ox

2010-03-30, 17:22
Saper89 napisał/a:



Myślisz że to religia powstrzymuje morderstwa, czy organy ścigania?
W średniowieczu dość często wbijano komuś sztylety w bebechy a sprawców nigdy nie łapano, ba, jeśli to był jakiś wieśniak to nawet nie szczególnie ich ścigano. Chyba że morderstwo popełnili na oczach strażników. A były to czasy kiedy to religia rządziła europą. Teraz coraz mniej jest ludzi wierzących, organy ścigania coraz lepsze, a przestępstw mniej. Połącz fakty i powiedz co powstrzymuje morderstwa.



Ciastka?

jonek00

2010-03-30, 17:28
Cytat:

ba, jeśli to był jakiś wieśniak to nawet nie szczególnie ich ścigano. Chyba że morderstwo popełnili na oczach strażników



no chyba w wiedźminie :P

BÃ...........³g

2010-03-30, 17:34
Imralav napisał/a:

nikt by się przed tym nie powstrzymywał.



Masz racje, ateiści to zazwyczaj seryjni mordercy.
Dobrze że jest religia bo inaczej wszyscy byśmy się pozabijali.

(ironia mode off)

Mi...........on

2010-03-30, 17:45
I tak wszyscy umrzemy.

koksiq

2010-03-30, 17:54
Rhox napisał/a:



Ciastka?



Przykro mi, nie jesteś śmieszny :homer:

Widzę, że kolejne dzieło jakiegoś ateisty i dodane przez kolejnego ateistę. Co wam to przeszkadza że ludzie sobie w coś wierzą ? Ich sprawa. Jak dla mnie ateiści to dno. Nie mówię tu o tym, żeby być katolikiem, muzułmaninem itd. tylko wierzyć w Boga - stwórce. Bo chyba świat się z niczego nie wziął -.- Nawet jeśli był wielki wybuch to ktoś musiał to uczynić.
Zaraz pewne zostanę pojechany przez zakompleksionych ateistów :szczerbaty:

foad69

2010-03-30, 17:57
koksiq napisał/a:



Przykro mi, nie jesteś śmieszny :homer:

Widzę, że kolejne dzieło jakiegoś ateisty i dodane przez kolejnego ateistę. Co wam to przeszkadza że ludzie sobie w coś wierzą ? Ich sprawa. Jak dla mnie ateiści to dno. Nie mówię tu o tym, żeby być katolikiem, muzułmaninem itd. tylko wierzyć w Boga - stwórce. Bo chyba świat się z niczego nie wziął -.- Nawet jeśli był wielki wybuch to ktoś musiał to uczynić.
Zaraz pewne zostanę pojechany przez zakompleksionych ateistów :szczerbaty:



Ty naprawdę chcesz, by w każdym temacie o religii robiono z ciebie debila? Nie jest ci głupio po ostatnim razie?