18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czirliderka miała fart

T3RMINATOR • 2018-08-20, 18:03
jw. w nagłówku.


woytasw

2018-08-20, 18:14
Za dupę ją chcieli chwycić - cała tajemnica

~Velture

2018-08-20, 18:28
woytasw napisał/a:

Za dupę ją chcieli chwycić - cała tajemnica

Kto nigdy "przypadkiem" nie chwycił laski za dupę niech pierwszy rzuci kamień albo wraca na paradę równości.

Essent

2018-08-20, 18:32
Oszczędzili jej wizyty u dentysty :kawa:

KlinikaAborcyjna

2018-08-20, 20:11
Erutlev napisał/a:

Kto nigdy "przypadkiem" nie chwycił laski za dupę niech pierwszy rzuci kamień albo wraca na paradę równości.




Przypomniało mi się jak w szkole średniej była w mojej klasie Kasia takie mocne 8+/10 (było by więcej ale cycki małe miała)
no i w szatni klepnąłem ją w tyłek ona się odwraca więc pokazuję na kolegę Romana ( nie napiszę romka bo powiecie że cygan chodził ze mną do klasy) i mówię że to on, Kasia niewiele myśląc wypaliła mu z liścia.
No to Romek chciał się odegrać i klepnął Kaśkę w tyłek ale ona wiedziała czego może się spodziewać i szybciutko złapała go za rękę. Biedny Romuś dostał z liścia drugi raz. :kawa:

freaky

2018-08-20, 20:22
KlinikaAborcyjna napisał/a:




Przypomniało mi się jak w szkole średniej była w mojej klasie Kasia takie mocne 8+/10 (było by więcej ale cycki małe miała)
no i w szatni klepnąłem ją w tyłek ona się odwraca więc pokazuję na kolegę Romana ( nie napiszę romka bo powiecie że cygan chodził ze mną do klasy) i mówię że to on, Kasia niewiele myśląc wypaliła mu z liścia.
No to Romek chciał się odegrać i klepnął Kaśkę w tyłek ale ona wiedziała czego może się spodziewać i szybciutko złapała go za rękę. Biedny Romuś dostał z liścia drugi raz. :kawa:


Kasia, jeśli to czytasz, to pokaż cycki! Może zdążyły urosnąć.

Dżizas_kurde

2018-08-20, 22:13
Nogi na beczce prostowane miała...
Tak to jest jak się małemu dziecku (dziewczynce) nie wytłumaczy żeby nie siedziała rozj***na jak żaba...

htp

2018-08-20, 23:18
freaky napisał/a:


Kasia, jeśli to czytasz, to pokaż cycki! Może zdążyły urosnąć.


Jak nie urosły, to też pokaż.

Tryper

2018-08-21, 00:43
Nogi na beczce miała prostowane.

Mom and Death

2018-08-21, 15:59
KlinikaAborcyjna napisał/a:




Przypomniało mi się jak w szkole średniej była w mojej klasie Kasia takie mocne 8+/10 (było by więcej ale cycki małe miała)
no i w szatni klepnąłem ją w tyłek ona się odwraca więc pokazuję na kolegę Romana ( nie napiszę romka bo powiecie że cygan chodził ze mną do klasy) i mówię że to on, Kasia niewiele myśląc wypaliła mu z liścia.
No to Romek chciał się odegrać i klepnął Kaśkę w tyłek ale ona wiedziała czego może się spodziewać i szybciutko złapała go za rękę. Biedny Romuś dostał z liścia drugi raz. :kawa:



Na miejscu romka wyj***łbym najpierw kasi a później tobie w ryj.

McTrawka

2018-08-21, 16:35
Mom and Death napisał/a:



Na miejscu romka wyj***łbym najpierw kasi a później tobie w ryj.



Nie kłam, cieszył byś się że w końcu dziewczyna cię dotknęła.

eMJay8086

2018-08-21, 16:49
@KlinikaAborcyjna

Mieliście koedukacyjną szatnię...?
Zazdroszczę...

KlinikaAborcyjna

2018-08-24, 23:37
freaky napisał/a:


Kasia, jeśli to czytasz, to pokaż cycki! Może zdążyły urosnąć.



Od tamtej pory minęło ponad 25 lat więc mogą już trochę wisieć.
Mom and Death napisał/a:



Na miejscu romka wyj***łbym najpierw kasi a później tobie w ryj.


Wiesz kumple robią sobie czasem kawały, może jak będziesz kiedyś z kimś zakumplowany to zrozumiesz.