18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czesio nawiguje

chrzanu34 • 2012-10-23, 23:09
J.W.

Osobiście sam mam Czesia w telefonie z giepeesem ;P

T34v2

2012-10-25, 23:04
Mam czesia w tomtomie. Dobrze prowadzi :)

K-...........an

2012-10-25, 23:55
Tylko p*zdy nieorientujące sie w terenie używają mówionego gpsa, można sobie sprawdzić gdzie jest dane miejsce, ale bez przesady

Marian Pudzianowski

2012-10-26, 01:26
@kpaxian, no tak, w końcu każdy zajebisty ma mapę Polski w głowie i nawet w nieznajomym mieście potrafi idealnie dojechać na wybraną ulicę.

Grillowany

2012-10-26, 03:25
Większość pie**oli takie smuty "ohhh, po ch*j głos w navi, przecież to gówno, miejscowości trzeba znać". Ja nie wiem, czy wy k***a to piszecie, żeby zabłysnąć na sadolu? Jajebie, po ch*j sobie utrudniać życie. Jedziesz, mówi Ci "skręć tu" to skręcasz, a nie k***a, patrzysz na navi co 5 minut, bo "MOŻE TO TUTAJ SIĘ SKRĘCA, A NIE ZA CHWILE". Jak mnie wk***ia takie pie**olenie - "Ja jestem lepszy, bo HOHOHOHO, nie mam głosu w nawigacji, jestem pro k***a kierowcą, który jeździ codziennie tylko do pracy i czasami pojadę na wieś do rodziny, bo tam mam obcykane te dwie ulice na krzyż". Ogarnijcie się. Osobiście korzystam z nawigacji jak muszę. Przesiadłem się (a właściwie rodzice, bo ubezpieczenia w Anglii w ch*j drogie, że nawet mnie nie stać na kupno i ubezpieczenie samochodu jako młody kierowca) z Audi A6 '01 do BMW 7 '03 (btw. polecam). Mam specjalnie nie używać nawigacji, żeby być k***a pro driverem? Czasami myślę, że ludzie pozamieniali się z ch*jami na mózgi, serio. Nie, to nie jest fajne.

p.s. Zapraszam wielce panów obeznanych do Londynu, gdzie co druga ulica wygląda tak samo jak poprzednia :) . Nie używajcie nawigacji, przecież lepiej sobie pokomplikować życie. Pozdrówki kierowcy bombowcy.

BlackMamba

2012-10-26, 12:27
@up

Przyznaj, że cały Twój tekst miał na celu pochwalanie się, czym jeździsz. Ajj Ty spryciarzu Tyyy :D

Grillowany

2012-10-26, 16:13
BlackMamba napisał/a:

@up

Przyznaj, że cały Twój tekst miał na celu pochwalanie się, czym jeździsz. Ajj Ty spryciarzu Tyyy :D



Oh no przecież, zwłaszcza, że to nie moje auto :D .