18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwony kapturek idzie przez las

veno • 2012-10-26, 18:10
takie tam :) 8-)

Zgon14

2012-10-26, 18:49
Takie tam... Z kwejka...

veno

2012-10-26, 19:14
I co z tego ? :)znalazłem, chciałem się podzielić.

jacekmatys

2012-10-26, 19:15
kwejka się nie szuka.....to kwejk szuka nas....

rockface123

2012-10-26, 19:58
a skąd wiecie że z kwejka? no k***a, wchodzicie na tamtą strone potem tu i marudzicie że z kwejka, i tu proszę was wytłumaczcie mi czarno na białym : Gdzie tu logika?

bo...........ę

2012-10-26, 21:42
rockface123 napisał/a:

a skąd wiecie że z kwejka? no k***a, wchodzicie na tamtą strone potem tu i marudzicie że z kwejka, i tu proszę was wytłumaczcie mi czarno na białym : Gdzie tu logika?



Tu nie chodzi o logikę. To zdanie po prostu musi paść spod jakichś małych, gimbusiarskich paluszków w nadziei na piwo. Ja nie wchodzę na kwejka, za to na sadolu jestem codziennie - dla mnie to dobry powód, żeby chwalić takie wrzuty ale nie k***a jakiś pajac i tak napisze, że coś jest z kwejka. :samoboj:

mayday1707

2012-10-27, 12:38
veno napisał/a:

takie tam :) 8-)



Jednak ewolucja i resocjalizacja dawnych dzieci neo nie przyniosła żadnego konkretnego rezultatu. Używanie tego zwrotu na sadolu grozi publicznym zlinczowaniem no chyba że jesteś pie**olonym fetyszystą i lubisz jak wszyscy sikają na Ciebie :plzdie:

veno

2012-10-27, 14:04
mayday1707 napisał/a:



Jednak ewolucja i resocjalizacja dawnych dzieci neo nie przyniosła żadnego konkretnego rezultatu. Używanie tego zwrotu na sadolu grozi publicznym zlinczowaniem no chyba że jesteś pie**olonym fetyszystą i lubisz jak wszyscy sikają na Ciebie :plzdie:



@mayday1707

Za to w twoim przypadku ewolucja przyniosła wspaniałe rezultaty, przez internet wyzywać i krytykować każdy może, polecam oglądnięcie pouczającej kreskówki o twoim przypadku :


mówisz o "dzieciach neo" a ja primo mam netie secundo nie jestem już dzieckiem. :idzwch*j:

mayday1707

2012-10-27, 21:03
veno napisał/a:


mówisz o "dzieciach neo" a ja primo mam netie secundo nie jestem już dzieckiem. :idzwch*j:



:loldev:



Panowie moderatorzy, czy mogę zrobić z tego oddzielny temat? :mrgreen: