18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czerwone audi

CrazyEdek • 2023-11-13, 17:59
Lansik musi być.


metyoo

2023-11-13, 22:02
SkoPio1 napisał/a:

Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy.
Nie ominął audi.
>>



nie rozróżnianie nazw manewrów nie wpływa na umiejętność kręcenia kołem, ale fakt, wielu je myli, szczególnie nazywając wyprzedzanie wymijaniem. :D

SlimShady

2023-11-13, 23:50
discordo napisał/a:

A jednak sporo takich co wrzuca tu co popadnie…



Gość wrzucił 5000 tematów w ty jeden. Ty akurat nie powinieneś się odzyskać.

bania88

2023-11-14, 07:43
Typowa "klątwa fajnego samochodu".
Każdego z was dopadnie, jak kupicie fajne, rzucające się w oczy auto.
Zawsze jakiś debil w gruzie będzie musiał was wyprzedzić, choćby na wioskowej drodze.
Choćbyście pod Castoramą postawili na samym końcu parkingu, najdalej od wejścia, gdzie nikt nie stawia - to jak wrócicie, będziecie obstawieni z obu stron tak, że nie wsiądziecie, a i drzwi obite.
Będziecie kogoś wyprzedzać, to będzie zawsze gazu dodawał.
A jak auto wystarczająco fajne, to będą ci na maskę siadać, jak tylko gdzieś odejdziesz.
Nie mówiąc już o zawistnych zarysowaniach itp.

Na pokazanym nagraniu również, idiota z SUVa MUSIAŁ wyprzedzić, dość agresywnie i drogę zajechać, żeby podbudować swoje ego.

Klątwa fajnego samochodu

fieryangel

2023-11-14, 15:17
ibrahim napisał/a:

j***ny tłuk z "suwa" musiał mu drogę zajechać, bo k***a im mniejszy i bardziej zakompleksiony kurdupel, tym większe auto, gdzie za kółkiem ledwo mu widać czuprynę. Ale ch*j , co tam inni użytkownicy drogi. Ja tu k***a jadę szybciej swoim bolidem i reszta mnie gówno obchodzi. Kurduple są gorsi niż motoc**y.



Ale sie zesrałeś, hahaha. A wina i tak idioty z Audi.


Niesamowite jest to, że jedna marka potrafi ścisnąć w swoje szeregi wszystkich idiotów z tego świata xD

Wyjcio

2023-11-15, 01:31
ibrahim napisał/a:

j***ny tłuk z "suwa" musiał mu drogę zajechać, bo k***a im mniejszy i bardziej zakompleksiony kurdupel, tym większe auto, gdzie za kółkiem ledwo mu widać czuprynę. Ale ch*j , co tam inni użytkownicy drogi. Ja tu k***a jadę szybciej swoim bolidem i reszta mnie gówno obchodzi. Kurduple są gorsi niż motoc**y.



Jeździłem nowym suvem KIA Sportage, z wypozyczalni mi dali po kolizji za mojego kombi i powiem szczerze, że zajebiscie się jeździło i wygodne jest wysokie auto, pierwszą rzecz jaką zauważyłem to to , że swiatła innych aut dużo mniej oślepiają. Można zaparkować tam gdzie większość aut nie wjedzie itd.
No, ale chyba powinno mieć osobną kategorie bo niektórzy nie widzą lub nie ogarniają co się wokół nich dzieje , jak siedzą za wysoko xd.

darayavahus

2023-11-15, 12:42
myślałem, że złąmie próg na tym j***nym chopku, a tu tylko debil w suvie. Norma na naszych ulicach./

PękniętySłoik

2023-11-16, 03:30
Wyjcio napisał/a:

Jeździłem nowym suvem KIA Sportage, z wypozyczalni mi dali po kolizji za mojego kombi i powiem szczerze, że zajebiscie się jeździło i wygodne jest wysokie auto, pierwszą rzecz jaką zauważyłem to to , że swiatła innych aut dużo mniej oślepiają. Można zaparkować tam gdzie większość aut nie wjedzie itd.
No, ale chyba powinno mieć osobną kategorie bo niektórzy nie widzą lub nie ogarniają co się wokół nich dzieje , jak siedzą za wysoko xd.



Jeżeli musisz być o 1m wyżej niż reszta, żeby zaparkować jak człowiek to nie wsiadaj więcej za kółko.